Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim Renault Talisman?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, o ocenę przydatności do ruchu drogowego, czy o portfel, upewnienie się, że Twoje żarówki reflektorów są zawsze wydajne, ma fundamentalne znaczenie. W rzeczywistości żarówki zużywają się na części samochodowe, które z czasem nieuchronnie się przepalą i dlatego należy je wymienić. Prawie na pewno jesteś tutaj, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i martwisz się o jak wymienić żarówkę świateł przeciwmgielnych w Twoim Renault Talisman, stworzyliśmy tę treść, aby pomóc Ci wykonać tę procedurę samodzielnie, bez konieczności wizyty u technika samochodowego. Po pierwsze, przyjrzymy się wymianie żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Renault Talisman, a po drugie, jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Jak wymienić żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w moim Renault Talisman?

Zaczniemy tę treść od wymiana żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Renault Talisman, pamiętaj, że w zależności od roku i wykończenia samochodu może to nie być ta sama metoda, dlatego przedstawimy Ci dwie najbardziej tradycyjne strategie wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim pojeździe.

Wymień przednią żarówkę przeciwmgielną swojego Renault Talisman bez zdejmowania zderzaka.

Pierwsze rozwiązanie, wymienimy żarówkę bez demontażu zderzaka Twojego samochodu. Chociaż ten proces jest najmniej skomplikowany, nie ma gwarancji, że możesz go przeprowadzić w swoim samochodzie. Właściwie, w zależności od opcji i roku, w niektórych modelach zabraknie miejsca na taką wymianę żarówki. Oto dwa różne techniki wymiany żarówki przednich świateł przeciwmgielnych w Twoim Renault Talisman:

 • Przejeżdżając pod zderzakiem Twojego Renault Talisman: Pierwsza technika, ustawisz się pod samochodem, nie wahaj się podnieść go na podnośniku, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca pod zderzakiem. Będąc pod samochodem, wystarczy zdjąć klipsy plastikowej stopki, która zakrywa silnik i która spoczywa na zderzaku, będziesz miał dostęp do bloku świateł przeciwmgłowych swojego Renault Talisman i nie będziesz miał więcej (jeśli masz wystarczająco dużo miejsca) zdejmij plastikową osłonę, odłącz wtyczkę, naciśnij metalową część, aby wyjąć żarówkę i na koniec zamień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego Twojego Renault Talisman

  .

 • Po zdjęciu nadkola: Druga alternatywa, możesz zdjąć nadkole samochodu, aby uzyskać dostęp do bloku lamp przeciwmgielnych samochodu. Aby to zrobić, podnieś samochód, zdejmij przednie koła, a następnie zdejmij nadkole za pomocą dostarczonych w tym celu klipsów i wykonaj tę samą procedurę, jak opisano wcześniej, aby wymień żarówkę światła przeciwmgielnego Twojego Renault Talisman.

  Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w Twoim Renault Talisman, zdejmując zderzak?

  Przyjrzymy się teraz sytuacji, w której z powodu braku miejsca w modelu samochodu jesteś zobowiązany do zdjęcia zderzaka Twojego Renault Talisman, aby uzyskać dostęp do przedniej żarówki światła przeciwmgielnego Twojego samochodu. Aby to osiągnąć, musisz najpierw zdjąć przedni zderzak Twojego Renault Talisman, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zajrzeć do naszego pełnego artykułu, aby poznać dokładny proces, wiedzieć, aby podsumować, że będziesz potrzebować klucza torx i że będzie musiał odkręcić śruby pod osłoną, w nadkolach i pod samochodem. Po zdjęciu zderzaka wystarczy uzyskać dostęp do przedniego bloku lamp przeciwmgielnych i wymienić żarówkę lampy przeciwmgielnej w Twoim Renault Talisman w ten sam sposób, jak wspomniano wcześniej.

  Jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim Renault Talisman?

  Na koniec, jeśli chcesz Zmień tylną żarówkę przeciwmgielną swojego samochodu; metoda jest znacznie łatwiejsza, oto różne kroki, które należy wykonać, aby wymienić tę żarówkę:

  • Przy bagażniku zdejmij wykładzinę podłogową z bagażnika.
  • Odkręć tylną pokrywę reflektora od swojego Renault Talisman.
  • Po wykryciu żarówki tylnego światła przeciwmgielnego w samochodzie wyjmij wypaloną żarówkę
  • Włóż nową żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego do bloku reflektorów Twojego Renault Talisman
  • Odłóż wszystko na miejsce

  Sprawdź, czy światła przeciwmgielne znów działają prawidłowo, zanim wyruszysz w drogę i gotowe.

  Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Renault Talisman, zapoznaj się z naszą kategorią Renault Talisman.

Weiterlesen:
Fotel utknął Renault Talisman w pozycji
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector