Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim Renault Trafic?

Nie ma znaczenia, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, o badania przydatności do ruchu drogowego, czy o Twój budżet, pewność, że Twoje żarówki reflektorów naprawdę działają, ma fundamentalne znaczenie. W rzeczywistości żarówki zużywają się na części samochodowe, które na dłuższą metę nieuchronnie się przepalą iw rezultacie trzeba je wymienić. Prawie na pewno jesteś w tym artykule, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i zastanawiasz się jak wymienić żarówkę świateł przeciwmgielnych w Twoim Renault Trafic, napisaliśmy tę stronę treści, aby pomóc Ci wykonać tę operację samodzielnie, bez konieczności wizyty u technika samochodowego. Na początek przyjrzymy się, jak wymienić żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Renault Trafic, a po drugie, jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Jak wymienić żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w moim Renault Trafic?

Ta strona z treścią zaczniemy od wymiana żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Renault Trafic, Zwróć uwagę, że w zależności od roku i wykończenia Twojego samochodu może to nie być ta sama technika, dlatego przedstawimy Ci dwie najbardziej tradycyjne metody wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Weiterlesen:
Gdzie jest rozrusznik w Renault Trafic 2 ?

Wymień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego swojego Renault Trafic bez zdejmowania zderzaka.

Pierwsza opcja, wymienimy żarówkę bez zdejmowania zderzaka Twojego samochodu. Pomimo tego, że to rozwiązanie jest najprostsze, nie ma gwarancji, że wykonasz je na swoim pojeździe. W rzeczywistości, w zależności od opcji i roku, w niektórych modelach nie będzie wystarczająco dużo miejsca, aby w ten sposób wymienić żarówkę. Oto dwa różne sposoby wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Renault Trafic:

 • Wchodząc pod zderzak Twojego Renault Trafic: Pierwsza technika, ustawisz się pod pojazdem, nie wahaj się podnieść go za pomocą podnośnika, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca pod zderzakiem. Będąc pod pojazdem, wystarczy zdjąć klipsy plastikowej stopki, która zakrywa silnik silnika i która spoczywa na zderzaku, będziesz mieć dostęp do bloku świateł przeciwmgłowych swojego Renault Trafic i nie będziesz mieć żadnych więcej (jeśli masz wystarczająco dużo miejsca) zdejmij plastikową osłonę, odłącz wtyczkę, naciśnij metalową część, aby wyjąć żarówkę i na koniec wymień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego Twojego Renault Trafic

  .

 • Po zdjęciu nadkola: Druga opcja, możesz zdjąć nadkole samochodu, aby uzyskać dostęp do bloku lamp przeciwmgielnych samochodu. Aby to osiągnąć, podnieś pojazd, zdejmij przednie koła, a następnie zdejmij nadkole za pomocą dostarczonych w tym celu klipsów i wykonaj tę samą operację, jak wyjaśniono powyżej, aby wymienić żarówkę światła przeciwmgielnego w Twoim Renault Trafic.

  Jak wymienić żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Renault Trafic, zdejmując zderzak?

  Przyjrzymy się teraz sprawie, w której z powodu braku miejsca w modelu samochodu jesteś zobowiązany do zdjęcia zderzaka Twojego Renault Trafic, aby uzyskać dostęp do przedniej żarówki światła przeciwmgielnego Twojego samochodu. Aby to osiągnąć, musisz przede wszystkim zdemontować przedni zderzak w swoim Renault Trafic, nie wahaj się przeczytać całego naszego artykułu, aby poznać dokładną procedurę, wiesz, aby podsumować, że będziesz potrzebować klucza torx i że będziesz trzeba odkręcić śruby pod osłoną, w nadkolach i pod pojazdem. Po zdjęciu zderzaka wystarczy uzyskać dostęp do przedniego bloku lamp przeciwmgielnych i wymienić żarówkę lampy przeciwmgielnej w swoim Renault Trafic w sposób opisany powyżej.

  Jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim Renault Trafic?

  Na koniec, jeśli chcesz Zmień tylną żarówkę przeciwmgielną swojego samochodu; technika jest znacznie łatwiejsza, oto różne kroki, które należy wykonać, aby zmienić tę żarówkę:

  • Przy bagażniku zdejmij wykładzinę podłogową z bagażnika.
  • Odkręć tylną pokrywę zespołu reflektora od swojego Renault Trafic.
  • Po znalezieniu żarówki tylnego światła przeciwmgielnego w samochodzie wyjmij wypaloną żarówkę
  • Umieść nową żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w bloku reflektora Twojego Renault Trafic
  • Odłóż wszystko na miejsce

  Sprawdź, czy światła przeciwmgielne znów działają prawidłowo, zanim wyruszysz w drogę i gotowe.

  Jeśli masz jakieś pytania dotyczące Renault Trafic, nie wahaj się zajrzeć do naszej kategorii Renault Trafic.

Weiterlesen:
Renault Trafic, które przyspiesza samotnie
Ссылка на основную публикацию