Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim Renault Twingo 3?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, ocenę przydatności do ruchu drogowego, czy o portfel, konieczne jest upewnienie się, że Twoje żarówki reflektorów są cały czas sprawne. Prawda jest taka, że ​​żarówki zużywają się na części samochodowe, które na dłuższą metę nieuchronnie się przepalą i w konsekwencji będą musiały zostać wymienione. Najprawdopodobniej jesteś na tej stronie, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i zastanawiasz się jak wymienić żarówkę świateł przeciwmgielnych w Twoim Renault Twingo 3, zamieściliśmy treść tego artykułu, aby pomóc Ci wykonać ten proces samodzielnie, bez konieczności udawania się do mechanika samochodowego. Na początek przyjrzymy się wymianie żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Renault Twingo 3, a następnie, jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Jak wymienić żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w moim Renault Twingo 3?

Treść tego artykułu zaczniemy od wymiana żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Renault Twingo 3, pamiętaj, że może to nie być dokładny proces, który zależy od roku i wykończenia Twojego samochodu, dlatego przedstawimy Ci dwa najczęstsze sposoby wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim pojeździe.

Wymień przednią żarówkę przeciwmgielną swojego Renault Twingo 3 bez zdejmowania zderzaka.

Pierwsza opcja, wymienimy żarówkę bez zdejmowania zderzaka Twojego samochodu. Niemniej jednak ta technika jest najmniej skomplikowana, nie ma pewności, że można ją wykonać na swoim samochodzie. Prawda jest taka, że ​​w zależności od opcji i roku w niektórych modelach nie będzie wystarczająco dużo miejsca na wymianę żarówki. Oto dwa różne techniki wymiany żarówki przednich świateł przeciwmgielnych w Twoim Renault Twingo 3:

 • Wchodząc pod zderzak Twojego Renault Twingo 3: Przy pierwszym podejściu ustawisz się pod samochodem, nie wahaj się podnieść go podnośnikiem, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca pod zderzakiem. Będąc pod samochodem, wystarczy zdjąć klipsy plastikowej stopki, która zakrywa silnik silnika i która spoczywa na zderzaku, będziesz mieć dostęp do bloku świateł przeciwmgłowych swojego Renault Twingo 3 i nie będziesz mieć więcej (jeśli masz wystarczająco dużo miejsca) zdejmij plastikową osłonę, odłącz wtyczkę, naciśnij metalową część, aby wyjąć żarówkę i na koniec wymień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego Twojego Renault Twingo 3

  .

 • Po zdjęciu nadkola: Drugie rozwiązanie, możesz zdjąć nadkole samochodu, aby uzyskać dostęp do bloku lamp przeciwmgielnych samochodu. Aby tak się stało, podnieś samochód, zdejmij przednie koła, a następnie zdejmij nadkole za pomocą dostarczonych w tym celu klipsów i wykonaj ten sam proces, jak wspomniano wcześniej, aby wymień żarówkę światła przeciwmgielnego w swoim Renault Twingo 3.

  Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w Twoim Renault Twingo 3, zdejmując zderzak?

  W tym momencie sprawdzimy okoliczności, w których z powodu braku miejsca w modelu samochodu jesteś zobowiązany do zdjęcia zderzaka Twojego Renault Twingo 3, aby uzyskać dostęp do przedniej żarówki światła przeciwmgielnego Twojego samochodu. Aby to zrobić, musisz przede wszystkim zdemontować przedni zderzak Twojego Renault Twingo 3, nie wahaj się zajrzeć do naszego pełnego artykułu, aby poznać dokładną operację, wiedz podsumować, że potrzebny będzie klucz torx, i że będziesz musiał odkręcić śruby pod maską, w nadkolach i pod samochodem. Po zdjęciu zderzaka wystarczy uzyskać dostęp do przedniego bloku lamp przeciwmgłowych i wymienić żarówkę w Twoim Renault Twingo 3 w taki sam sposób, jak wspomniano wcześniej.

  Jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim Renault Twingo 3?

  Wreszcie, jeśli chcesz Zmień tylną żarówkę przeciwmgielną swojego samochodu; proces jest znacznie prostszy, oto różne kroki, których należy się trzymać, aby umożliwić wymianę tej żarówki:

  • Przy bagażniku zdejmij wykładzinę podłogową z bagażnika.
  • Odkręć tylną osłonę reflektora od swojego Renault Twingo 3.
  • Po wykryciu żarówki tylnego światła przeciwmgielnego w samochodzie wyjmij wypaloną żarówkę
  • Włóż nową żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego do bloku reflektora Twojego Renault Twingo 3
  • Odłóż wszystko na miejsce

  Sprawdź, czy światła przeciwmgielne znów działają prawidłowo, zanim wyruszysz w drogę i gotowe.

  Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Renault Twingo 3, zajrzyj do kategorii Renault Twingo 3.

Weiterlesen:
Jak naprawić wyciek oleju w moim Renault Twingo 2 ?
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector