Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim Renault Twingo?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje własne bezpieczeństwo, ocenę przydatności do ruchu drogowego czy o Twój portfel, zapewnienie, że Twoje żarówki reflektorów są rzeczywiście sprawne, ma fundamentalne znaczenie. Prawda jest taka, że ​​żarówki to części zużywające się, które z czasem nieuchronnie się przepalą i w rezultacie należy je wymienić. Prawie na pewno jesteś tutaj, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i chcesz wiedzieć jak wymienić żarówkę świateł przeciwmgielnych w Twoim Renault Twingo, napisaliśmy tę stronę zawartości, aby pomóc Ci wykonać tę procedurę samodzielnie, bez konieczności wizyty u technika samochodowego. Na początek przyjrzymy się, jak wymienić żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Renault Twingo, a po drugie, jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w moim Renault Twingo?

Zaczniemy tę stronę z treścią od wymiana żarówki przednich świateł przeciwmgłowych w Twoim Renault Twingo, pamiętaj, że biorąc pod uwagę rok i wykończenie Twojego samochodu, może to nie być dokładna technika do zastosowania, dlatego przedstawimy Ci dwie najbardziej klasyczne techniki wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim pojeździe.

Wymień przednią żarówkę przeciwmgielną swojego Renault Twingo bez zdejmowania zderzaka.

Pierwsza metoda to wymiana żarówki bez demontażu zderzaka Twojego samochodu. Chociaż ten proces jest najprostszy, nie ma gwarancji, że możesz go wykonać w swoim samochodzie. Prawda jest taka, że ​​w niektórych modelach nie będzie miejsca na taką wymianę żarówki. Oto dwa różne techniki wymiany żarówki przednich świateł przeciwmgielnych w Twoim Renault Twingo:

 • Wchodząc pod zderzak Twojego Renault Twingo: Pierwsza technika polega na ustawieniu się pod samochodem, nie wahaj się podnieść go na podnośniku, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca pod zderzakiem. Pod samochodem wystarczy zdjąć klipsy plastikowej stopki, która zakrywa silnik i spoczywa na zderzaku, aby uzyskać dostęp do bloku świateł przeciwmgłowych w Twoim Renault Twingo i już więcej nie będziesz mieć. (jeśli masz wystarczająco dużo miejsca) zdejmij plastikową osłonę, odłącz wtyczkę, naciśnij metalową część, aby wyjąć żarówkę i na koniec zamień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego Twojego Renault Twingo

  .

 • Po zdjęciu nadkola: Druga opcja, możesz zdjąć nadkole samochodu, aby uzyskać dostęp do bloku lamp przeciwmgielnych samochodu. W tym celu podnieś samochód na podnośniku, zdejmij przednie koła, a następnie zdejmij nadkole za pomocą dostarczonych w tym celu klipsów i wykonaj tę samą procedurę, jak opisano powyżej, aby wymienić żarówkę światła przeciwmgielnego w Twoim Renault Twingo.

  Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w Twoim Renault Twingo, zdejmując zderzak?

  Przyjrzymy się teraz sytuacji, w której z powodu braku miejsca w modelu samochodu jesteś zobowiązany do zdjęcia zderzaka Twojego Renault Twingo, aby uzyskać dostęp do żarówki przedniego światła przeciwmgielnego Twojego samochodu. Aby to osiągnąć, najpierw będziesz musiał zdemontować przedni zderzak Twojego Renault Twingo, nie zastanawiaj się dwa razy, aby przeczytać naszą pełną instrukcję, aby poznać dokładną operację, wiedzieć, aby podsumować, że będziesz potrzebować klucza torx i że będziesz musiał odkręć śruby pod maską, w nadkolach i pod samochodem. Po zdjęciu zderzaka wystarczy uzyskać dostęp do bloku przednich świateł przeciwmgłowych i wymienić żarówkę światła przeciwmgłowego w Twoim Renault Twingo w taki sam sposób, jak opisano powyżej.

  Jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim Renault Twingo?

  Na koniec, jeśli chcesz Zmień tylną żarówkę przeciwmgielną swojego samochodu; technika jest znacznie łatwiejsza, oto różne kroki, których należy się trzymać, aby umożliwić wymianę tej żarówki:

  • Przy bagażniku zdejmij wykładzinę podłogową z bagażnika.
  • Odkręć tylną osłonę reflektora od Twojego Renault Twingo.
  • Po zlokalizowaniu żarówki tylnego światła przeciwmgielnego w samochodzie wyjmij wypaloną żarówkę
  • Włóż nową żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego do bloku reflektora Twojego Renault Twingo
  • Odłóż wszystko z powrotem

  Sprawdź, czy światła przeciwmgielne działają poprawnie, zanim wyruszysz w drogę i gotowe.

  Jeśli chcesz więcej samouczków na temat Renault Twingo, przejdź do naszej kategorii Renault Twingo.

Weiterlesen:
Kiedy wymienić filtr cząstek stałych w Renault Twingo ?
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector