Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim Renault Vel Satis?

Nieważne, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo, o testy przydatności do ruchu drogowego, czy o Twój portfel, zapewnienie ciągłego działania żarówek jest bardzo ważne. Rzeczywistość jest taka, że ​​żarówki to części zużywające się, które z czasem nieuchronnie się przepalą iw konsekwencji należy je wymienić. Prawdopodobnie jesteś tutaj, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i chcesz wiedzieć jak wymienić żarówkę świateł przeciwmgielnych w Twoim Renault Vel Satis, napisaliśmy i opublikowaliśmy tę stronę treści, aby pomóc Ci wykonać tę operację bez pomocy i bez konieczności udawania się do mechanika samochodowego. Na początek przyjrzymy się, jak wymienić żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Renault Vel Satis, a po drugie, jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Jak wymienić żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w moim Renault Vel Satis?

Zaczniemy tę stronę z treścią od wymiana żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Renault Vel Satis, pamiętaj, że w zależności od roku i wykończenia Twojego samochodu może to nie być dokładna metoda, dlatego przedstawimy Ci dwie najbardziej klasyczne strategie wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Wymień przednią żarówkę przeciwmgielną swojego Renault Vel Satis bez zdejmowania zderzaka.

Pierwsza technika, wymienimy żarówkę bez demontażu zderzaka Twojego samochodu. Niemniej jednak ta strategia jest najprostsza, nie ma gwarancji, że możesz ją zastosować w swoim samochodzie. W rzeczywistości, zgodnie z opcjami i rokiem, w niektórych modelach nie będzie miejsca na taką wymianę żarówki. Oto dwa różne techniki wymiany żarówki przednich świateł przeciwmgielnych w Twoim Renault Vel Satis:

 • Przejeżdżając pod zderzakiem Twojego Renault Vel Satis: Pierwsze podejście, ustawisz się pod swoim autem, nie wahaj się podnieść go na podnośniku, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca pod zderzakiem. Gdy znajdziesz się pod samochodem, wystarczy zdjąć klipsy plastikowej stopki, która chroni silnik silnika i która spoczywa na zderzaku, będziesz mieć dostęp do bloku świateł przeciwmgłowych swojego Renault Vel Satis i nie będziesz mieć więcej (jeśli masz wystarczająco dużo miejsca) zdejmij plastikową osłonę, odłącz wtyczkę, naciśnij metalową część, aby wyjąć żarówkę i na koniec wymień przednią żarówkę przeciwmgielną swojego Renault Vel Satis

  .

 • Po zdjęciu nadkola: Druga opcja, możesz zdjąć nadkole samochodu, aby uzyskać dostęp do bloku lamp przeciwmgielnych samochodu. Aby to osiągnąć, podnieś samochód na podnośniku, zdejmij przednie koła, a następnie zdejmij nadkole za pomocą dostarczonych w tym celu klipsów i wykonaj tę samą operację, jak wspomniano powyżej, aby wymienić żarówkę światła przeciwmgielnego w swoim Renault Vel Satis.

  Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w Twoim Renault Vel Satis, zdejmując zderzak?

  Przyjrzymy się teraz sytuacji, w której z powodu braku miejsca w modelu samochodu jesteś zobowiązany do zdjęcia zderzaka Twojego Renault Vel Satis, aby mieć dostęp do żarówki przedniego światła przeciwmgielnego Twojego samochodu. Aby to osiągnąć, musisz przede wszystkim zdjąć przedni zderzak swojego Renault Vel Satis, nie wahaj się przeczytać naszego pełnego przewodnika, aby poznać dokładną procedurę, wiedzieć, aby podsumować, że będziesz potrzebować klucza torx i że będziesz trzeba odkręcić śruby pod osłoną, w nadkolach i pod samochodem. Po zdjęciu zderzaka wystarczy uzyskać dostęp do przedniego bloku świateł przeciwmgłowych i wymienić żarówkę światła przeciwmgielnego w swoim Renault Vel Satis w taki sam sposób, jak opisano powyżej.

  Jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim Renault Vel Satis?

  Na koniec, jeśli chcesz Zmień tylną żarówkę przeciwmgielną swojego samochodu; metoda jest znacznie łatwiejsza, oto różne kroki, które należy wykonać, aby wymienić tę żarówkę:

  • Przy bagażniku zdejmij wykładzinę podłogową z bagażnika.
  • Odkręć tylną pokrywę reflektora od swojego Renault Vel Satis.
  • Po znalezieniu żarówki tylnego światła przeciwmgielnego w samochodzie wyjmij wypaloną żarówkę
  • Włóż nową żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego do bloku reflektora Twojego Renault Vel Satis
  • Odłóż wszystko na miejsce

  Sprawdź, czy światła przeciwmgielne działają poprawnie, zanim wyruszysz w drogę i gotowe.

  Jeśli potrzebujesz więcej przewodników na temat Renault Vel Satis, przejdź do naszej kategorii Renault Vel Satis.

Weiterlesen:
Gdzie znaleźć bezpiecznik poduszki powietrznej w Renault Vel Satis ?
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector