Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim Renault Zoe?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, o testy przydatności do ruchu drogowego, czy o portfel, zapewnienie ciągłej pracy żarówek reflektorów jest niezwykle ważne. W rzeczywistości żarówki zużywają się na części samochodowe, które na dłuższą metę nieuchronnie się przepalą i dlatego należy je wymienić. Najprawdopodobniej jesteś na tej stronie, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i martwisz się o jak wymienić żarówkę świateł przeciwmgielnych w Twoim Renault Zoe, napisaliśmy tę stronę treści, aby pomóc Ci wykonać tę operację bez pomocy i bez konieczności udawania się do mechanika. Najpierw przyjrzymy się wymianie żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Renault Zoe, a następnie, jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Jak wymienić żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w moim Renault Zoe?

Zamierzamy rozpocząć tę stronę z treścią za pomocą wymiana żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Renault Zoe, pamiętaj, że w zależności od roku i wykończenia Twojego samochodu może to nie być ta sama metoda, dlatego przedstawimy Ci dwa najbardziej klasyczne sposoby wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim pojeździe.

Wymień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego swojego Renault Zoe bez zdejmowania zderzaka.

Pierwsza opcja, wymienimy żarówkę bez demontażu zderzaka Twojego samochodu. Pomimo tego, że strategia ta jest najprostsza, nie ma pewności, że możesz ją zrealizować w swoim samochodzie. W rzeczywistości, zgodnie z opcjami i rokiem, w niektórych modelach zabraknie miejsca na wymianę żarówki. Oto dwa różne rozwiązania do wymiany żarówki przednich świateł przeciwmgielnych w Twoim Renault Zoe:

 • Wchodząc pod zderzak Twojego Renault Zoe: Pierwsza technika, wsadzisz się pod samochód, nie wahaj się podnosić go podnośnikiem, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca pod zderzakiem. Gdy znajdziesz się pod samochodem, wystarczy zdjąć klipsy plastikowej stopki, która chroni silnik silnika i która spoczywa na zderzaku, będziesz mieć dostęp do bloku świateł przeciwmgłowych swojego Renault Zoe i nie będziesz mieć żadnych więcej (jeśli masz wystarczająco dużo miejsca) zdejmij plastikową osłonę, odłącz wtyczkę, naciśnij metalową część, aby wyjąć żarówkę i na koniec wymień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w swoim Renault Zoe

  .

 • Po zdjęciu nadkola: Druga opcja, możesz zdjąć nadkole samochodu, aby uzyskać dostęp do bloku lamp przeciwmgielnych samochodu. Aby to zrobić, podnieś samochód, zdejmij przednie koła, a następnie zdejmij nadkole za pomocą dostarczonych w tym celu klipsów i wykonaj tę samą operację, jak wspomniano powyżej, aby wymień żarówkę światła przeciwmgielnego swojego Renault Zoe.

  Jak wymienić żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Renault Zoe, zdejmując zderzak?

  W tym momencie sprawdzimy przypadek, w którym z powodu braku miejsca w modelu samochodu jesteś zobowiązany do zdjęcia zderzaka Twojego Renault Zoe, aby uzyskać dostęp do żarówki przedniego światła przeciwmgielnego Twojego samochodu. Aby to osiągnąć, musisz najpierw zdjąć przedni zderzak swojego Renault Zoe, nie wahaj się zapoznać z naszą pełną instrukcją, aby dowiedzieć się, jak dokładnie przebiega proces, pamiętaj, aby podsumować, że będziesz potrzebować klucza torx i że będziesz musiał odkręć śruby pod maską, w nadkolach i pod samochodem. Po zdjęciu zderzaka wystarczy uzyskać dostęp do bloku przednich świateł przeciwmgłowych i wymienić żarówkę światła przeciwmgielnego w swoim Renault Zoe w taki sam sposób, jak opisano powyżej.

  Jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim Renault Zoe?

  Aby zakończyć, jeśli chcesz Zmień tylną żarówkę przeciwmgielną swojego samochodu; metoda jest znacznie łatwiejsza, oto różne kroki, które należy wykonać, aby zmienić tę żarówkę:

  • Przy bagażniku zdejmij wykładzinę podłogową z bagażnika.
  • Odkręć tylną pokrywę reflektora od swojego Renault Zoe.
  • Po znalezieniu żarówki tylnego światła przeciwmgielnego w samochodzie wyjmij wypaloną żarówkę
  • Włóż nową żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego do bloku reflektora Twojego Renault Zoe
  • Odłóż wszystko na miejsce

  Sprawdź, czy światła przeciwmgielne znów działają prawidłowo, zanim wyruszysz w drogę i gotowe.

  Jeśli potrzebujesz więcej przewodników na temat Renault Zoe, przejdź do naszej kategorii Renault Zoe.

Weiterlesen:
Jak wymienić żarówkę świateł mijania w moim Renault Zoe?
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector