Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim seat altea ?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, o testy przydatności do ruchu drogowego, czy o budżet, upewnienie się, że żarówki reflektorów są rzeczywiście funkcjonalne, jest naprawdę ważne. W rzeczywistości żarówki to części zużywające się, które z czasem nieuchronnie się przepalą i dlatego należy je wymienić. Prawie na pewno jesteś w tym artykule, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i martwisz się o jak wymienić żarówkę świateł przeciwmgielnych w fotelu altea, stworzyliśmy tę stronę zawartości, aby pomóc Ci wykonać ten proces samodzielnie, bez konieczności udawania się do technika samochodowego. Na początek przyjrzymy się wymianie żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Seat altea, a następnie, jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Jak wymienić żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w moim seat altea?

Zaczniemy tę stronę z treścią od wymiana żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim fotelu altea, Zwróć uwagę, że w zależności od roku i wykończenia Twojego samochodu może to nie być dokładny proces, dlatego przedstawimy Ci dwa najbardziej tradycyjne rozwiązania, aby wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w Twoim samochodzie.

Wymień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego swojego Seat Altea bez zdejmowania zderzaka.

Pierwsze rozwiązanie, wymienimy żarówkę bez demontażu zderzaka Twojego samochodu. Chociaż to podejście jest najmniej trudne, nie ma gwarancji, że możesz je wykonać w swoim pojeździe. W rzeczywistości, zgodnie z opcjami i rokiem, w niektórych modelach nie będzie miejsca na wymianę żarówki w ten sposób. Oto dwa różne sposoby wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Seat altea:

 • Wchodząc pod zderzak fotelika altea: Pierwsza technika, ustawisz się pod pojazdem, nie wahaj się podnieść go za pomocą podnośnika, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca pod zderzakiem. Będąc pod pojazdem, wystarczy zdjąć klipsy plastikowej stopki, która chroni silnik i która spoczywa na zderzaku, będziesz miał dostęp do bloku świateł przeciwmgłowych w swoim siedzeniu altea i nie będziesz miał więcej (jeśli masz wystarczająco dużo miejsca) zdejmij plastikową osłonę, odłącz wtyczkę, naciśnij metalową część, aby wyjąć żarówkę i na koniec wymień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego swojego seat altea

  .

 • Po zdjęciu nadkola: Druga opcja, możesz zdjąć nadkole samochodu, aby uzyskać dostęp do bloku lamp przeciwmgielnych samochodu. Aby tak się stało, podnieś pojazd, zdejmij przednie koła, a następnie zdejmij nadkole za pomocą dostarczonych w tym celu klipsów i wykonaj ten sam proces, jak wspomniano wcześniej, aby wymień żarówkę światła przeciwmgielnego w fotelu altea.

  Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w swoim fotelu altea, zdejmując zderzak?

  W tym miejscu przyjrzymy się sytuacji, w której z powodu braku miejsca w modelu samochodu jesteś zobowiązany do zdjęcia zderzaka siedzenia altea, aby uzyskać dostęp do żarówki przedniego światła przeciwmgielnego samochodu. Aby to zrobić, musisz przede wszystkim zdjąć przedni zderzak z siedzenia altea, nie zastanawiaj się dwa razy, aby przeczytać nasz cały artykuł, aby poznać dokładny proces, wiedzieć, jak podsumować, że będziesz potrzebować klucza torx i że będziesz trzeba odkręcić śruby pod osłoną, w nadkolach i pod pojazdem. Po zdjęciu zderzaka wystarczy uzyskać dostęp do bloku przednich świateł przeciwmgłowych i wymienić żarówkę światła przeciwmgielnego w fotelu altea w taki sam sposób, jak opisano wcześniej.

  Jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w fotelu altea?

  Nareszcie, jeśli chcesz Zmień tylną żarówkę przeciwmgielną swojego samochodu; proces jest znacznie prostszy, oto różne kroki, których należy przestrzegać, aby umożliwić wymianę tej żarówki:

  • Przy bagażniku zdejmij wykładzinę podłogową z bagażnika.
  • Odkręć tylną pokrywę zespołu reflektora od siedzenia altea.
  • Po znalezieniu żarówki tylnego światła przeciwmgielnego w samochodzie wyjmij wypaloną żarówkę
  • Włóż nową żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego do bloku reflektorów w fotelu altea
  • Odłóż wszystko z powrotem

  Sprawdź, czy światła przeciwmgielne działają poprawnie, zanim wyruszysz w drogę i gotowe.

  Jeśli chcesz więcej przewodników po seat altea, przejdź do naszej kategorii seat altea.

Weiterlesen:
Jak holować Seat Altea ?
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector