Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim Seat Tarraco?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, o ocenę przydatności do ruchu drogowego, czy o portfel, konieczne jest zapewnienie ciągłego działania żarówek reflektorów. W rzeczywistości żarówki to części zużywające się, które oczywiście z czasem się przepalą i dlatego należy je wymienić. Prawdopodobnie jesteś na tej stronie, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i martwisz się o jak wymienić żarówkę świateł przeciwmgielnych w Twoim Seat Tarraco, napisaliśmy tę treść, aby pomóc Ci wykonać tę procedurę samodzielnie i bez konieczności udawania się do mechanika. Po pierwsze, przyjrzymy się wymianie żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Seat Tarraco, a po drugie, jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Jak wymienić żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w moim Seat Tarraco?

Zaczniemy tę treść od wymiana żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Seat Tarraco, pamiętaj, że w zależności od roku i wykończenia Twojego samochodu może to nie być dokładna metoda, dlatego przedstawimy Ci dwie najbardziej tradycyjne strategie wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim pojeździe.

Wymień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego swojego Seat Tarraco bez zdejmowania zderzaka.

Pierwsze rozwiązanie to wymiana żarówki bez zdejmowania zderzaka Twojego samochodu. Chociaż ta metoda jest najmniej trudna, nie ma gwarancji, że możesz ją przeprowadzić w swoim pojeździe. W rzeczywistości, zgodnie z opcjami i rokiem, w niektórych modelach zabraknie miejsca na wymianę żarówki tą metodą. Oto dwa różne sposoby wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Seat Tarraco:

 • Wchodząc pod zderzak Twojego Seat Tarraco: Przy pierwszym podejściu ustawisz się pod pojazdem, nie wahaj się podnieść go podnośnikiem, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca pod zderzakiem. Gdy znajdziesz się pod pojazdem, wystarczy zdjąć klipsy plastikowej stopki, która zakrywa silnik silnika i która spoczywa na zderzaku, będziesz mieć dostęp do bloku świateł przeciwmgłowych swojego Seat Tarraco i nie będziesz mieć żadnego więcej (jeśli masz wystarczająco dużo miejsca) zdejmij plastikową osłonę, odłącz wtyczkę, naciśnij metalową część, aby wyjąć żarówkę i na koniec wymień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Seat Tarraco

  .

 • Po zdjęciu nadkola: Druga alternatywa, możesz zdjąć nadkole samochodu, aby uzyskać dostęp do bloku lamp przeciwmgielnych samochodu. Aby tak się stało, podnieś pojazd, zdejmij przednie koła, a następnie zdejmij nadkole za pomocą dostarczonych w tym celu klipsów i wykonaj tę samą procedurę, jak wyjaśniono wcześniej, aby wymień żarówkę światła przeciwmgielnego swojego Seat Tarraco.

  Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w Twoim Seat Tarraco, zdejmując zderzak?

  Przyjrzymy się teraz sytuacji, w której z powodu braku miejsca w modelu samochodu jesteś zobowiązany do zdjęcia zderzaka Seat Tarraco, aby uzyskać dostęp do żarówki przedniego światła przeciwmgielnego Twojego samochodu. Aby to zrobić, musisz przede wszystkim zdjąć przedni zderzak swojego Seat Tarraco, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zajrzeć do naszego pełnego artykułu, aby poznać dokładny proces, wiedzieć, aby podsumować, że będziesz potrzebować klucza torx, i że będziesz musiał odkręcić śruby pod osłoną, w nadkolach i pod pojazdem. Po zdjęciu zderzaka wystarczy uzyskać dostęp do przedniego bloku lamp przeciwmgielnych i wymienić żarówkę w Twoim Seat Tarraco w ten sam sposób, jak wspomniano wcześniej.

  Jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim Seat Tarraco?

  Wreszcie, jeśli chcesz Zmień tylną żarówkę przeciwmgielną swojego samochodu; metoda jest znacznie łatwiejsza, oto różne kroki, których należy się trzymać, aby umożliwić wymianę tej żarówki:

  • Przy bagażniku zdejmij wykładzinę podłogową z bagażnika.
  • Odkręć tylną pokrywę reflektora od swojego Seat Tarraco.
  • Po wykryciu żarówki tylnego światła przeciwmgielnego w samochodzie wyjmij wypaloną żarówkę
  • Włóż nową żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego do bloku reflektora Twojego Seat Tarraco
  • Odłóż wszystko na miejsce

  Sprawdź, czy światła przeciwmgielne działają poprawnie, zanim wyruszysz w drogę i gotowe.

  Jeśli potrzebujesz więcej przewodników po Seat Tarraco, przejdź do naszej kategorii Seat Tarraco.

Weiterlesen:
Problem z automatyczną skrzynią biegów Seat Tarraco ?
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector