Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim smart forfour?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, o badania przydatności do ruchu drogowego, czy o budżet, konieczne jest zapewnienie, że żarówki reflektorów cały czas pracują. W rzeczywistości żarówki to części zużywające się, które z czasem nieuchronnie się przepalą iw rezultacie trzeba je wymienić. Najprawdopodobniej jesteś w tym artykule, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i zastanawiasz się jak wymienić żarówkę świateł przeciwmgielnych w smart forfour, stworzyliśmy ten artykuł, aby pomóc Ci wykonać ten proces samodzielnie, bez konieczności udawania się do mechanika. Po pierwsze, przyjrzymy się wymianie żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim smart forfour, a po drugie, jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w moim smart forfour?

Zaczniemy ten artykuł od wymiana żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim smart forfour, pamiętaj, że w zależności od roku i wykończenia Twojego samochodu może to nie być ta sama technika, dlatego przedstawimy Ci dwie najczęstsze techniki wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Wymień przednią żarówkę przeciwmgielną swojego smarta forfour bez zdejmowania zderzaka.

Pierwsze rozwiązanie, wymienimy żarówkę bez demontażu zderzaka Twojego samochodu. Pomimo tego, że proces ten jest najłatwiejszy, nie ma pewności, że możesz go przeprowadzić w swoim pojeździe. W rzeczywistości, zgodnie z opcjami i rokiem, w niektórych modelach nie będzie wystarczająco dużo miejsca, aby w ten sposób wymienić żarówkę. Oto dwa różne rozwiązania umożliwiające wymianę żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim smart forfour:

 • Wchodząc pod zderzak smarta forfour: Przy pierwszym podejściu ustawisz się pod pojazdem, nie wahaj się podnieść go na podnośniku, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca pod zderzakiem. Gdy znajdziesz się pod pojazdem, wszystko, co musisz zrobić, to zdjąć klipsy plastikowej stopki, która zakrywa jednostkę silnika i która spoczywa na zderzaku, będziesz mieć dostęp do bloku świateł przeciwmgielnych swojego smarta forfour i nie będziesz mieć żadnych więcej (jeśli masz wystarczająco dużo miejsca) zdejmij plastikową osłonę, odłącz wtyczkę, naciśnij metalową część, aby wyjąć żarówkę i na koniec wymień przednią żarówkę przeciwmgielną swojego smarta forfour

  .

 • Po zdjęciu nadkola: Drugie rozwiązanie, możesz zdjąć nadkole samochodu, aby uzyskać dostęp do bloku lamp przeciwmgielnych samochodu. Aby tak się stało, podnieś pojazd, zdejmij przednie koła, a następnie zdejmij nadkole za pomocą dostarczonych w tym celu klipsów i wykonaj ten sam proces, jak opisano wcześniej, aby wymień żarówkę światła przeciwmgielnego swojego smarta forfour.

  Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną swojego smarta forfour, zdejmując zderzak?

  Przyjrzymy się teraz sytuacji, w której z powodu braku miejsca w modelu samochodu jesteś zobowiązany do zdjęcia zderzaka swojego smarta forfour, aby uzyskać dostęp do żarówki przedniego światła przeciwmgielnego swojego samochodu. Aby to zrobić, musisz przede wszystkim zdjąć przedni zderzak ze swojego smarta forfour, nie wahaj się zajrzeć do naszej pełnej instrukcji, aby poznać dokładną procedurę, wiedzieć, aby podsumować, że będziesz potrzebować klucza torx i że będziesz musiał odkręcić śruby pod maską, w nadkolach i pod pojazdem. Po zdjęciu zderzaka wystarczy uzyskać dostęp do bloku przednich świateł przeciwmgłowych i wymienić żarówkę w smart forfour w ten sam sposób, jak opisano powyżej.

  Jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w smart forfour?

  Na koniec, jeśli chcesz Zmień tylną żarówkę przeciwmgielną swojego samochodu; technika jest znacznie prostsza, oto różne kroki, których należy się trzymać, aby umożliwić wymianę tej żarówki:

  • Przy bagażniku zdejmij wykładzinę podłogową z bagażnika.
  • Odkręć tylną pokrywę reflektora od swojego smarta forfour.
  • Po zlokalizowaniu żarówki tylnego światła przeciwmgielnego w samochodzie wyjmij wypaloną żarówkę
  • Włóż nową żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego do bloku reflektorów swojego smarta forfour
  • Odłóż wszystko z powrotem

  Sprawdź, czy światła przeciwmgielne działają poprawnie, zanim wyruszysz w drogę i gotowe.

  Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące smarta forfour, zapraszamy do zapoznania się z naszą kategorią smart forfour.

Weiterlesen:
Jak zdjąć felgę ze smarta fortwo?
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector