Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim smart fortwo?

Nieważne, czy chodzi o Twoje własne bezpieczeństwo, testy przydatności do ruchu drogowego, czy budżet, zapewnienie, że Twoje żarówki samochodowe rzeczywiście działają, jest niezwykle ważne. Prawda jest taka, że ​​żarówki to części zużywające się, które z biegiem czasu z pewnością się przepalą i w konsekwencji należy je wymienić. Prawie na pewno jesteś na tej stronie, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i martwisz się o jak wymienić żarówkę świateł przeciwmgielnych w smart fortwo?, stworzyliśmy ten artykuł, aby pomóc Ci wykonać tę procedurę samodzielnie, bez konieczności udawania się do mechanika. Na początek przyjrzymy się, jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w Twoim smart fortwo, a następnie, jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w moim smart fortwo?

Zaczniemy ten artykuł od wymiana żarówki przedniego światła przeciwmgielnego Twojego smarta fortwo, powinieneś wiedzieć, że w zależności od roku i wykończenia samochodu może to nie być ta sama technika, dlatego przedstawimy Ci dwie najczęstsze strategie wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim pojeździe.

Wymień przednią żarówkę przeciwmgielną swojego smarta fortwo bez zdejmowania zderzaka.

Pierwsza opcja, wymienimy żarówkę bez wyjmowania zderzaka Twojego samochodu. Mimo że ta metoda jest najmniej trudna, nie ma gwarancji, że uda Ci się ją wykonać na swoim pojeździe. Prawda jest taka, że ​​w niektórych modelach nie będzie miejsca na taką wymianę żarówki. Oto dwa różne sposoby wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w smart fortwo:

 • Wchodząc pod zderzak smarta fortwo: Pierwsze podejście, wsadzisz się pod swój pojazd, nie wahaj się podnosić go podnośnikiem, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca pod zderzakiem. Gdy znajdziesz się pod pojazdem, wystarczy zdjąć klipsy plastikowej stopki, która zakrywa silnik silnika i która spoczywa na zderzaku, będziesz mieć dostęp do bloku świateł przeciwmgłowych swojego smarta fortwo i nie będziesz mieć żadnych więcej (jeśli masz wystarczająco dużo miejsca) zdejmij plastikową osłonę, odłącz wtyczkę, naciśnij metalową część, aby wyjąć żarówkę i na koniec wymień przednią żarówkę przeciwmgielną swojego smarta fortwo

  .

 • Po zdjęciu nadkola: Druga opcja, możesz zdjąć nadkole samochodu, aby uzyskać dostęp do bloku lamp przeciwmgielnych samochodu. Aby tak się stało, podnieś pojazd, zdejmij przednie koła, a następnie zdejmij nadkole za pomocą dostarczonych w tym celu klipsów i wykonaj tę samą procedurę, jak wyjaśniono wcześniej. wymień żarówkę światła przeciwmgielnego swojego smarta fortwo.

  Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w Twoim smart fortwo, zdejmując zderzak?

  Przyjrzymy się teraz sytuacji, w której z powodu braku miejsca w Twoim modelu samochodu musisz zdjąć zderzak Twojego smarta fortwo, aby mieć dostęp do przedniej żarówki przeciwmgielnej Twojego samochodu. Aby to osiągnąć, najpierw będziesz musiał zdjąć przedni zderzak ze swojego smarta fortwo, nie zastanawiaj się dwa razy, aby przejrzeć nasz kompletny przewodnik, aby poznać dokładny proces, wiedz podsumować, że będziesz potrzebować klucza torx i że będziesz miał aby odkręcić śruby pod osłoną, w nadkolach i pod pojazdem. Po zdjęciu zderzaka wystarczy uzyskać dostęp do bloku przednich świateł przeciwmgłowych i wymienić żarówkę w smart fortwo w ten sam sposób, jak opisano powyżej.

  Jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w smart fortwo?

  Wreszcie, jeśli chcesz Zmień tylną żarówkę przeciwmgielną swojego samochodu; technika jest znacznie łatwiejsza, oto różne kroki, które należy wykonać, aby wymienić tę żarówkę:

  • Przy bagażniku zdejmij wykładzinę podłogową z bagażnika.
  • Odkręć tylną pokrywę reflektora od swojego smarta fortwo.
  • Po wykryciu żarówki tylnego światła przeciwmgielnego w samochodzie wyjmij wypaloną żarówkę
  • Włóż nową żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego do bloku reflektorów swojego smarta fortwo
  • Odłóż wszystko na miejsce

  Sprawdź, czy światła przeciwmgielne znów działają prawidłowo, zanim wyruszysz w drogę i gotowe.

  Jeśli chcesz więcej przewodników po smart fortwo, przejdź do naszej kategorii smart fortwo.

Weiterlesen:
Kiedy wymieniać amortyzatory w smart fortwo ?
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector