Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim Subaru Crosstrek?

Bez względu na to, czy chodzi o Twoje własne bezpieczeństwo, o badania przydatności do ruchu drogowego, czy o Twój budżet, konieczne jest zapewnienie, że Twoje żarówki reflektorów będą cały czas działały. W rzeczywistości żarówki to części zużywające się, które oczywiście z czasem się przepalą i w konsekwencji będą musiały zostać wymienione. Prawie na pewno jesteś na tej stronie, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i martwisz się o jak wymienić żarówkę świateł przeciwmgielnych w Subaru Crosstrek, napisaliśmy treść tego artykułu, aby pomóc Ci wykonać ten proces samodzielnie, bez konieczności udawania się do warsztatu. Na początek przyjrzymy się wymianie żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Subaru Crosstrek, a następnie, jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w moim Subaru Crosstrek?

Treść tego artykułu zaczniemy od wymiana żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Subaru Crosstrek, pamiętaj, że w zależności od roku i wykończenia samochodu może to nie być dokładny proces, dlatego przedstawimy Ci dwie najbardziej tradycyjne strategie wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim pojeździe.

Weiterlesen:
Okno zablokowało się na Subaru Crosstrek, co mogę zrobić?

Wymień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w swoim Subaru Crosstrek bez zdejmowania zderzaka.

Pierwsza metoda to wymiana żarówki bez demontażu zderzaka Twojego samochodu. Mimo, że jest to najłatwiejsze rozwiązanie, nie ma pewności, że wykonasz je na swoim pojeździe. Właściwie, zgodnie z opcjami i rokiem, w niektórych modelach nie będzie miejsca na taką wymianę żarówki. Oto dwa różne techniki wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Subaru Crosstrek:

 • Przechodząc pod zderzakiem Twojego Subaru Crosstrek: Pierwsza technika, wsadzisz się pod swój pojazd, nie wahaj się podnieść go na podnośniku, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca pod zderzakiem. Będąc pod pojazdem, wystarczy zdjąć klipsy plastikowej stopki, która zakrywa silnik silnika i która spoczywa na zderzaku, będziesz mieć dostęp do bloku świateł przeciwmgielnych swojego Subaru Crosstrek i nie będziesz mieć żadnego więcej (jeśli masz wystarczająco dużo miejsca) zdejmij plastikową osłonę, odłącz wtyczkę, naciśnij metalową część, aby wyjąć żarówkę i na koniec zamień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego swojego Subaru Crosstrek

  .

 • Po zdjęciu nadkola: Druga opcja, możesz zdjąć nadkole samochodu, aby uzyskać dostęp do bloku lamp przeciwmgielnych samochodu. Aby to zrobić, podnieś pojazd, zdejmij przednie koła, a następnie zdejmij nadkole za pomocą dostarczonych w tym celu klipsów i wykonaj ten sam proces, jak opisano wcześniej, aby wymień żarówkę światła przeciwmgielnego swojego Subaru Crosstrek.

  Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w Twoim Subaru Crosstrek, zdejmując zderzak?

  W tym miejscu przyjrzymy się sytuacji, w której z powodu braku miejsca w modelu samochodu jesteś zobowiązany do zdjęcia zderzaka Twojego Subaru Crosstrek, aby uzyskać dostęp do żarówki przedniego światła przeciwmgielnego Twojego samochodu. Aby to zrobić, najpierw będziesz musiał zdjąć przedni zderzak swojego Subaru Crosstrek, nie wahaj się przejrzeć naszej pełnej instrukcji, aby poznać dokładny proces, wiedzieć, podsumować, że będziesz potrzebować klucza torx i że będziesz musiał usunąć śruby pod osłoną, w nadkolach i pod pojazdem. Po zdjęciu zderzaka wystarczy, że uzyskasz dostęp do przedniego bloku lamp przeciwmgłowych i wymienisz żarówkę w swoim Subaru Crosstrek w taki sam sposób, jak opisano wcześniej.

  Jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Subaru Crosstrek?

  Na koniec, jeśli chcesz Zmień tylną żarówkę przeciwmgielną swojego samochodu; proces jest znacznie prostszy, oto różne kroki, których należy się trzymać, aby umożliwić wymianę tej żarówki:

  • Przy bagażniku zdejmij wykładzinę podłogową z bagażnika.
  • Odkręć tylną pokrywę reflektora od swojego Subaru Crosstrek.
  • Po zlokalizowaniu żarówki tylnego światła przeciwmgielnego w samochodzie wyjmij wypaloną żarówkę
  • Włóż nową żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego do bloku reflektora Subaru Crosstrek
  • Odłóż wszystko z powrotem

  Sprawdź, czy światła przeciwmgielne działają poprawnie, zanim wyruszysz w drogę i gotowe.

  Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat Subaru Crosstrek, przejdź do naszej kategorii Subaru Crosstrek.

Weiterlesen:
Jak zaktualizować GPS w moim Subaru Crosstrek?
Ссылка на основную публикацию