Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim Subaru Legacy?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, o testy przydatności do ruchu drogowego, czy o budżet, bardzo ważna jest pewność, że żarówki samochodowe zawsze działają. W rzeczywistości żarówki zużywają się na części samochodowe, które na dłuższą metę nieuchronnie się przepalą i w konsekwencji będą musiały zostać wymienione. Prawdopodobnie znalazłeś się w tym artykule, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i martwisz się o jak wymienić żarówkę świateł przeciwmgielnych w Subaru Legacy, napisaliśmy treść tego artykułu, aby pomóc Ci wykonać tę operację bez pomocy i bez konieczności udawania się do mechanika. Najpierw przyjrzymy się wymianie żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Subaru Legacy, a następnie, jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w moim Subaru Legacy?

Treść tego artykułu zaczniemy od wymiana żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Subaru Legacy, zwróć uwagę, że w zależności od roku i wykończenia Twojego samochodu może to nie być dokładna technika do wykorzystania, dlatego przedstawimy Ci dwie najbardziej tradycyjne strategie wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Weiterlesen:
Jak wymienić olej w skrzyni biegów w Subaru Legacy ?

Wymień przednią żarówkę przeciwmgielną swojego Subaru Legacy bez zdejmowania zderzaka.

Pierwsza opcja, wymienimy żarówkę bez zdejmowania zderzaka Twojego samochodu. Niemniej jednak ten proces jest najprostszy, nie ma pewności, że możesz go wykonać w swoim samochodzie. Właściwie, w zależności od opcji i roku, w niektórych modelach nie będzie wystarczająco dużo miejsca, aby w ten sposób wymienić żarówkę. Oto dwa różne rozwiązania do wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Subaru Legacy:

 • Przechodząc pod zderzakiem Twojego Subaru Legacy: Pierwsza technika to postawisz się pod samochód, nie wahaj się podnosić go na podnośniku, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca pod zderzakiem. Pod samochodem wystarczy zdjąć klipsy plastikowej stopki, która chroni silnik i która spoczywa na zderzaku, uzyskasz dostęp do bloku świateł przeciwmgielnych w swoim Subaru Legacy i nie będziesz mieć więcej (jeśli masz wystarczająco dużo miejsca) zdejmij plastikową osłonę, odłącz wtyczkę, naciśnij metalową część, aby wyjąć żarówkę i na koniec zamień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w swoim Subaru Legacy

  .

 • Po zdjęciu nadkola: Druga alternatywa, możesz zdjąć nadkole samochodu, aby uzyskać dostęp do bloku lamp przeciwmgielnych samochodu. Aby to zrobić, podnieś samochód, zdejmij przednie koła, a następnie zdejmij nadkola za pomocą dostarczonych w tym celu klipsów i wykonaj tę samą operację, jak opisano wcześniej, wymień żarówkę światła przeciwmgielnego w swoim Subaru Legacy.

  Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w Twoim Subaru Legacy, zdejmując zderzak?

  Sprawdzimy teraz przypadek, w którym z powodu braku miejsca w modelu samochodu jesteś zobowiązany do zdjęcia zderzaka Twojego Subaru Legacy, aby uzyskać dostęp do żarówki przedniego światła przeciwmgielnego Twojego samochodu. Aby to osiągnąć, musisz najpierw zdjąć przedni zderzak swojego Subaru Legacy, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zajrzeć do naszej pełnej instrukcji, aby dowiedzieć się, jak dokładnie działa, wiesz, aby podsumować, że potrzebny będzie klucz torx, i że będziesz musiał odkręcić śruby pod maską, w nadkolach i pod samochodem. Po zdjęciu zderzaka wystarczy, że uzyskasz dostęp do przedniego bloku lamp przeciwmgielnych i wymienisz żarówkę w swoim Subaru Legacy w taki sam sposób, jak opisano wcześniej.

  Jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Subaru Legacy?

  Aby zakończyć, jeśli chcesz Zmień tylną żarówkę przeciwmgielną swojego samochodu; technika jest znacznie łatwiejsza, oto różne kroki, których należy się trzymać, aby umożliwić wymianę tej żarówki:

  • Przy bagażniku zdejmij wykładzinę podłogową z bagażnika.
  • Odkręć tylną pokrywę reflektora od swojego Subaru Legacy.
  • Po znalezieniu żarówki tylnego światła przeciwmgielnego w samochodzie wyjmij wypaloną żarówkę
  • Włóż nową żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego do bloku reflektora Subaru Legacy
  • Odłóż wszystko z powrotem

  Sprawdź, czy światła przeciwmgielne znów działają prawidłowo, zanim wyruszysz w drogę i gotowe.

  Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Subaru Legacy, nie wahaj się zajrzeć do naszej kategorii Subaru Legacy.

Weiterlesen:
Nieprzyjemny zapach w klimatyzatorze Subaru Legacy
Ссылка на основную публикацию