Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim Subaru Outback?

Bez względu na to, czy chodzi o Twoje własne bezpieczeństwo, ocenę przydatności do ruchu drogowego, czy o Twój budżet, pewność, że Twoje żarówki reflektorów naprawdę działają, ma fundamentalne znaczenie. W rzeczywistości żarówki zużywają się na części samochodowe, które z czasem nieuchronnie się przepalą i dlatego należy je wymienić. Pewnie tu jesteś, bo jeden z twoich reflektorów się przepalił i chcesz wiedzieć jak wymienić żarówkę świateł przeciwmgielnych w Subaru Outback, zamieściliśmy treść tego artykułu, aby pomóc Ci wykonać ten proces samodzielnie, bez konieczności udawania się do mechanika. Na początek przyjrzymy się wymianie żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Subaru Outback, a po drugie, jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w moim Subaru Outback?

Treść tego artykułu zaczniemy od wymiana żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Subaru Outback, powinieneś wiedzieć, że w zależności od rocznika i wykończenia Twojego samochodu może to nie być ta sama metoda, dlatego przedstawimy Ci dwa najbardziej tradycyjne rozwiązania do wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim pojeździe.

Wymień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w swoim Subaru Outback bez zdejmowania zderzaka.

Pierwsze rozwiązanie, wymienimy żarówkę bez wyjmowania zderzaka Twojego samochodu. Chociaż ten proces jest najłatwiejszy, nie ma pewności, że możesz go wykonać w swoim pojeździe. W rzeczywistości, w zależności od opcji i roku, w niektórych modelach zabraknie miejsca na wymianę żarówki tą metodą. Oto dwa różne rozwiązania do wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Subaru Outback:

 • Przechodząc pod zderzakiem swojego Subaru Outback: Pierwsza technika, wsadzisz się pod swój pojazd, nie wahaj się podnieść go na podnośniku, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca pod zderzakiem. Będąc pod pojazdem, wystarczy zdjąć klipsy plastikowej stopki, która chroni silnik silnika i która spoczywa na zderzaku, będziesz mieć dostęp do bloku świateł przeciwmgłowych swojego Subaru Outback i nie będziesz mieć żadnego więcej (jeśli masz wystarczająco dużo miejsca) zdejmij plastikową osłonę, odłącz wtyczkę, naciśnij metalową część, aby wyjąć żarówkę i na koniec wymień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w Subaru Outback

  .

 • Po zdjęciu nadkola: Druga opcja, możesz zdjąć nadkole samochodu, aby uzyskać dostęp do bloku lamp przeciwmgielnych samochodu. Aby to zrobić, podnieś pojazd na podnośniku, zdejmij przednie koła, a następnie zdejmij nadkole za pomocą dostarczonych w tym celu klipsów i wykonaj ten sam proces, jak wspomniano wcześniej, aby wymień żarówkę światła przeciwmgielnego w swoim Subaru Outback.

  Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w Twoim Subaru Outback poprzez zdemontowanie zderzaka?

  W tym momencie sprawdzimy przypadek, w którym z powodu braku miejsca w modelu samochodu jesteś zobowiązany do zdjęcia zderzaka Twojego Subaru Outback, aby uzyskać dostęp do przedniej żarówki światła przeciwmgielnego Twojego samochodu. Aby to osiągnąć, musisz przede wszystkim zdjąć przedni zderzak w swoim Subaru Outback, nie wahaj się przejrzeć naszego pełnego przewodnika, aby poznać dokładną procedurę, wiesz, aby podsumować, że będziesz potrzebować klucza torx i że będzie musiał odkręcić śruby pod maską, w nadkolach i pod pojazdem. Po zdjęciu zderzaka wystarczy uzyskać dostęp do przedniego bloku lamp przeciwmgielnych i wymienić żarówkę w Subaru Outback w taki sam sposób, jak wspomniano wcześniej.

  Jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Subaru Outback?

  Nareszcie, jeśli zechcesz Zmień tylną żarówkę przeciwmgielną swojego samochodu; metoda jest znacznie prostsza, oto różne kroki, które należy wykonać, aby wymienić tę żarówkę:

  • Przy bagażniku zdejmij wykładzinę podłogową z bagażnika.
  • Odkręć tylną pokrywę reflektora od swojego Subaru Outback.
  • Po zlokalizowaniu żarówki tylnego światła przeciwmgielnego w samochodzie wyjmij wypaloną żarówkę
  • Umieść nową żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w bloku reflektora Subaru Outback
  • Odłóż wszystko z powrotem

  Sprawdź, czy światła przeciwmgielne znów działają prawidłowo, zanim wyruszysz w drogę i gotowe.

  Aby znaleźć więcej wskazówek na temat Subaru Outback, spójrz na kategorię Subaru Outback.

Weiterlesen:
Gdzie znaleźć bezpiecznik klimatyzatora w Subaru Outback ?
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector