Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim Suzuki Across?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje własne bezpieczeństwo, ocenę przydatności do ruchu drogowego, czy o portfel, pewność, że żarówki samochodowe zawsze działają, jest niezwykle ważna. Prawda jest taka, że ​​żarówki zużywają się na części samochodowe, które z czasem nieuchronnie się przepalą i dlatego należy je wymienić. Prawie na pewno jesteś tutaj, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i zastanawiasz się jak wymienić żarówkę świateł przeciwmgielnych w Twoim Suzuki Across, zamieściliśmy tę treść, aby pomóc Ci wykonać ten proces samodzielnie, bez konieczności udawania się do mechanika. Na początek przyjrzymy się wymianie żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Suzuki Across, a po drugie, jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w moim Suzuki Across?

Zaczniemy tę treść od wymiana żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Suzuki Across, pamiętaj, że biorąc pod uwagę rok i wykończenie Twojego samochodu, może to nie być dokładna technika do zastosowania, dlatego przedstawimy Ci dwa najbardziej klasyczne sposoby wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim pojeździe.

Wymień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w swoim Suzuki Across bez zdejmowania zderzaka.

Pierwsza opcja, wymienimy żarówkę bez wyjmowania zderzaka Twojego samochodu. Niemniej jednak ten proces jest najmniej trudny, nie ma gwarancji, że możesz go przeprowadzić w swoim pojeździe. Prawda jest taka, że ​​w zależności od opcji i roku w niektórych modelach zabraknie miejsca na wymianę żarówki tą metodą. Oto dwa różne sposoby wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Suzuki Across:

 • Wchodząc pod zderzak swojego Suzuki Across: Pierwsza technika polega na ustawieniu się pod pojazdem, nie wahaj się podnosić go na podnośniku, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca pod zderzakiem. Gdy znajdziesz się pod pojazdem, wystarczy zdjąć klipsy plastikowej stopki, która chroni jednostkę silnika i która spoczywa na zderzaku, będziesz mieć dostęp do bloku świateł przeciwmgłowych swojego Suzuki Across i nie będziesz mieć żadnych więcej (jeśli masz wystarczająco dużo miejsca) zdejmij plastikową osłonę, odłącz wtyczkę, naciśnij metalową część, aby wyjąć żarówkę i na koniec zamień przednią żarówkę przeciwmgielną swojego Suzuki Across

  .

 • Po zdjęciu nadkola: Druga alternatywa, możesz zdjąć nadkole samochodu, aby uzyskać dostęp do bloku lamp przeciwmgielnych samochodu. Aby to osiągnąć, podnieś pojazd na podnośniku, zdejmij przednie koła, a następnie zdejmij nadkole za pomocą dostarczonych w tym celu klipsów i wykonaj ten sam proces, jak opisano wcześniej, aby wymień żarówkę światła przeciwmgielnego w swoim Suzuki Across.

  Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w Twoim Suzuki Across, zdejmując zderzak?

  Przyjrzymy się teraz sytuacji, w której z powodu braku miejsca w modelu samochodu jesteś zobowiązany do zdjęcia zderzaka swojego Suzuki Across, aby mieć dostęp do żarówki przedniego światła przeciwmgielnego swojego samochodu. Aby to zrobić, musisz najpierw zdjąć przedni zderzak swojego Suzuki Across, nie wahaj się zapoznać z naszą pełną instrukcją, aby dowiedzieć się, jak dokładnie działa, wiesz, aby podsumować, że będziesz potrzebować klucza torx i że będziesz miał do odkręcania śrub pod maską, w nadkolach i pod pojazdem. Po zdjęciu zderzaka wystarczy uzyskać dostęp do przedniego bloku lamp przeciwmgielnych i wymienić żarówkę w Suzuki Across w taki sam sposób, jak opisano wcześniej.

  Jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Suzuki Across?

  Wreszcie, jeśli chcesz Zmień tylną żarówkę przeciwmgielną swojego samochodu; technika jest znacznie łatwiejsza, oto różne kroki, których należy się trzymać, aby umożliwić wymianę tej żarówki:

  • Przy bagażniku zdejmij wykładzinę podłogową z bagażnika.
  • Odkręć tylną pokrywę reflektora od swojego Suzuki Across.
  • Po zlokalizowaniu żarówki tylnego światła przeciwmgielnego w samochodzie wyjmij wypaloną żarówkę
  • Włóż nową żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego do bloku reflektorów Suzuki Across
  • Odłóż wszystko z powrotem

  Sprawdź, czy światła przeciwmgielne znów działają prawidłowo, zanim wyruszysz w drogę i gotowe.

  Aby znaleźć więcej wskazówek na temat Suzuki Across, zajrzyj do kategorii Suzuki Across.

Weiterlesen:
Gdzie znaleźć bezpiecznik szyby w Suzuki Across?
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector