Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim Suzuki Grand Vitara?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, o testy przydatności do ruchu drogowego, czy o portfel, upewnienie się, że żarówki reflektorów są rzeczywiście wydajne, jest naprawdę ważne. Rzeczywistość jest taka, że ​​żarówki mają zużyte części samochodowe, które po pewnym czasie nieuchronnie się przepalą i w rezultacie trzeba je wymienić. Najprawdopodobniej jesteś na tej stronie, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i martwisz się o jak wymienić żarówkę świateł przeciwmgielnych w Suzuki Grand Vitara, utworzyliśmy tę stronę zawartości, aby pomóc Ci wykonać tę procedurę samodzielnie, bez konieczności udawania się do warsztatu. Po pierwsze, przyjrzymy się wymianie żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Suzuki Grand Vitara, a po drugie, jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w moim Suzuki Grand Vitara?

Zaczniemy tę stronę z treścią od wymiana żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Suzuki Grand Vitara, pamiętaj, że w zależności od roku i wykończenia Twojego samochodu może to nie być dokładny proces, dlatego przedstawimy Ci dwa najczęstsze sposoby wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Wymień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w swoim Suzuki Grand Vitara bez zdejmowania zderzaka.

Pierwsza opcja, wymienimy żarówkę bez wyjmowania zderzaka Twojego samochodu. Chociaż to rozwiązanie jest najmniej skomplikowane, nie ma gwarancji, że uda ci się je wykonać w swoim samochodzie. W rzeczywistości, zgodnie z opcjami i rokiem, w niektórych modelach nie będzie miejsca na taką wymianę żarówki. Oto dwa różne rozwiązania do wymiany żarówki przednich świateł przeciwmgielnych w Twoim Suzuki Grand Vitara:

 • Przejeżdżając pod zderzakiem swojego Suzuki Grand Vitara: Pierwsze podejście, ustawisz się pod samochodem, nie wahaj się podnosić go na podnośniku, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca pod zderzakiem. Będąc pod samochodem, wystarczy zdjąć klipsy plastikowej stopki, która chroni silnik silnika i która spoczywa na zderzaku, będziesz mieć dostęp do bloku świateł przeciwmgielnych swojego Suzuki Grand Vitara i nie będziesz mieć więcej (jeśli masz wystarczająco dużo miejsca) zdejmij plastikową osłonę, odłącz wtyczkę, naciśnij metalową część, aby wyjąć żarówkę i na koniec wymień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w Suzuki Grand Vitara

  .

 • Po zdjęciu nadkola: Druga alternatywa, możesz zdjąć nadkole samochodu, aby uzyskać dostęp do bloku lamp przeciwmgielnych samochodu. Aby tak się stało, podnieś samochód, zdejmij przednie koła, a następnie zdejmij nadkole za pomocą dostarczonych w tym celu klipsów i wykonaj tę samą procedurę, jak opisano wcześniej, aby wymień żarówkę światła przeciwmgielnego w swoim Suzuki Grand Vitara.

  Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w swoim Suzuki Grand Vitara, zdejmując zderzak?

  Przyjrzymy się teraz sytuacji, w której z powodu braku miejsca w modelu samochodu jesteś zobowiązany do zdjęcia zderzaka swojego Suzuki Grand Vitara, aby mieć dostęp do żarówki przedniego światła przeciwmgielnego swojego samochodu. Aby to osiągnąć, najpierw będziesz musiał zdjąć przedni zderzak swojego Suzuki Grand Vitara, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zajrzeć do naszego kompletnego przewodnika, aby poznać dokładną technikę, wiedzieć, aby podsumować, że będziesz potrzebować klucza torx, i że będziesz musiał odkręcić śruby pod osłoną, w nadkolach i pod samochodem. Po zdjęciu zderzaka wystarczy uzyskać dostęp do przedniego bloku lamp przeciwmgielnych i wymienić żarówkę w Suzuki Grand Vitara w taki sam sposób, jak opisano powyżej.

  Jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Suzuki Grand Vitara?

  Nareszcie, jeśli chcesz Zmień tylną żarówkę przeciwmgielną swojego samochodu; proces jest znacznie łatwiejszy, oto różne kroki, które należy wykonać, aby wymienić tę żarówkę:

  • Przy bagażniku zdejmij wykładzinę podłogową z bagażnika.
  • Odkręć tylną pokrywę reflektora od swojego Suzuki Grand Vitara.
  • Po znalezieniu żarówki tylnego światła przeciwmgielnego w samochodzie wyjmij wypaloną żarówkę
  • Umieść nową żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w bloku reflektora swojego Suzuki Grand Vitara
  • Odłóż wszystko na miejsce

  Sprawdź, czy światła przeciwmgielne znów działają prawidłowo, zanim wyruszysz w drogę i gotowe.

  Aby dowiedzieć się więcej na temat Suzuki Grand Vitara, spójrz na kategorię Suzuki Grand Vitara.

Weiterlesen:
Jak wyłączyć Start Stop w Suzuki Grand Vitara?
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector