Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim Volkswagen Passacie 8?

Bez względu na to, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, o testy przydatności do ruchu drogowego, czy o portfel, upewnienie się, że żarówki reflektorów są zawsze sprawne, jest niezwykle ważne. W rzeczywistości żarówki to części zużywające się, które z biegiem czasu oczywiście przepalają się iw rezultacie wymagają wymiany. Najprawdopodobniej jesteś w tym artykule, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i zastanawiasz się jak wymienić żarówkę świateł przeciwmgielnych w Twoim Volkswagen Passat 8, zamieściliśmy ten artykuł, aby pomóc Ci wykonać tę procedurę samodzielnie, bez konieczności wizyty u technika samochodowego. Na początek przyjrzymy się, jak wymienić żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Volkswagenie Passacie 8, a po drugie, jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Jak wymienić żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w moim Volkswagen Passat 8?

Zaczniemy ten artykuł od wymiana żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Volkswagen Passat 8, Zwróć uwagę, że w zależności od roku i wykończenia Twojego samochodu może to nie być ta sama metoda, dlatego przedstawimy Ci dwa najbardziej klasyczne rozwiązania, aby wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w Twoim samochodzie.

Wymień przednią żarówkę przeciwmgielną swojego Volkswagena Passata 8 bez zdejmowania zderzaka.

Pierwsza opcja, wymienimy żarówkę bez wyjmowania zderzaka Twojego samochodu. Chociaż ta metoda jest najmniej skomplikowana, nie ma gwarancji, że możesz ją przeprowadzić w swoim pojeździe. W rzeczywistości, w zależności od opcji i roku, w niektórych modelach zabraknie miejsca na taką wymianę żarówki. Oto dwa różne sposoby wymiany żarówki przednich świateł przeciwmgielnych w Twoim Volkswagen Passat 8:

 • Przejeżdżając pod zderzakiem Twojego Volkswagena Passata 8: Pierwsza technika, wsadzisz się pod pojazd, nie wahaj się podnieść go za pomocą podnośnika, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca pod zderzakiem. Będąc pod pojazdem, wystarczy zdjąć klipsy plastikowej stopki, która zakrywa jednostkę silnika i która spoczywa na zderzaku, uzyskasz dostęp do bloku świateł przeciwmgłowych Twojego Volkswagena Passata 8 i nie będziesz mieć więcej (jeśli masz wystarczająco dużo miejsca) zdejmij plastikową osłonę, odłącz wtyczkę, naciśnij metalową część, aby wyjąć żarówkę i na koniec zamień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego Twojego Volkswagen Passat 8

  .

 • Po zdjęciu nadkola: Druga opcja, możesz zdjąć nadkole samochodu, aby uzyskać dostęp do bloku lamp przeciwmgielnych samochodu. Aby to zrobić, podnieś pojazd na podnośniku, zdejmij przednie koła, a następnie zdejmij nadkole za pomocą dostarczonych w tym celu klipsów i wykonaj tę samą procedurę, jak opisano powyżej, aby wymień żarówkę światła przeciwmgielnego w swoim Volkswagen Passat 8.

  Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w Twoim Volkswagen Passat 8, zdejmując zderzak?

  W tym momencie sprawdzimy przypadek, w którym z powodu braku miejsca w modelu samochodu jesteś zobowiązany do zdjęcia zderzaka Twojego Volkswagen Passat 8, aby uzyskać dostęp do przedniej żarówki światła przeciwmgielnego Twojego samochodu. Aby to zrobić, musisz najpierw zdjąć przedni zderzak Twojego Volkswagena Passata 8, nie zastanawiaj się dwa razy, aby przeczytać nasz cały artykuł, aby poznać dokładną technikę, wiedz podsumować, że będziesz potrzebować klucza torx i że będziesz trzeba odkręcić śruby pod osłoną, w nadkolach i pod pojazdem. Po zdjęciu zderzaka wystarczy, że uzyskasz dostęp do bloku przednich świateł przeciwmgłowych i wymienisz żarówkę światła przeciwmgłowego w Twoim Volkswagenie Passacie 8 w taki sam sposób, jak opisano powyżej.

  Jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim Volkswagen Passat 8?

  Nareszcie, jeśli chcesz Zmień tylną żarówkę przeciwmgielną swojego samochodu; metoda jest znacznie łatwiejsza, oto różne kroki, których należy się trzymać, aby umożliwić wymianę tej żarówki:

  • Przy bagażniku zdejmij wykładzinę podłogową z bagażnika.
  • Odkręć tylną pokrywę reflektora od swojego Volkswagen Passat 8.
  • Po wykryciu żarówki tylnego światła przeciwmgielnego w samochodzie wyjmij wypaloną żarówkę
  • Umieść nową żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w bloku reflektorów Twojego Volkswagena Passata 8
  • Odłóż wszystko z powrotem

  Sprawdź, czy światła przeciwmgielne znów działają prawidłowo, zanim wyruszysz w drogę i gotowe.

  Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volkswagen Passat 8, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Volkswagen Passat 8.

Weiterlesen:
Jak wymienić klocki hamulcowe w moim Volkswagen Passat?
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector