Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim Volkswagen Passacie?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje własne bezpieczeństwo, o testy przydatności do ruchu drogowego, czy o budżet, bardzo ważne jest, aby Twoje żarówki były zawsze sprawne. W rzeczywistości żarówki zużywają się na części samochodowe, które z czasem nieuchronnie się przepalą iw konsekwencji trzeba je wymienić. Prawdopodobnie jesteś na tej stronie, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i martwisz się o how to change the bulb of the fog lights on your Volkswagen Passat , stworzyliśmy tę treść, aby pomóc Ci wykonać tę procedurę samodzielnie, bez konieczności wizyty u technika samochodowego. Najpierw przyjrzymy się wymianie żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Volkswagen Passat, a następnie, jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Jak wymienić żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w moim Volkswagenie Passacie?

Zaczniemy tę treść od wymiana żarówki przednich świateł przeciwmgielnych Twojego Volkswagena Passata, powinieneś wiedzieć, że w zależności od roku i wykończenia Twojego samochodu może to nie być dokładny proces, dlatego przedstawimy Ci dwa najbardziej klasyczne sposoby wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Wymień przednią żarówkę przeciwmgielną swojego Volkswagena Passata bez zdejmowania zderzaka.

Pierwsza opcja, wymienimy żarówkę bez zdejmowania zderzaka Twojego samochodu. Pomimo tego, że ta technika jest najłatwiejsza, nie ma pewności, że możesz ją zastosować w swoim samochodzie. W rzeczywistości, w zależności od opcji i roku, w niektórych modelach nie będzie wystarczająco dużo miejsca na wymianę żarówki tą metodą. Oto dwa różne sposoby wymiany żarówki przednich świateł przeciwmgielnych w Twoim Volkswagen Passat :

 • Wchodząc pod zderzak Twojego Volkswagena Passata: Pierwsze podejście, wsadzisz się pod samochód, nie wahaj się podnieść go podnośnikiem, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca pod zderzakiem. Pod samochodem wystarczy zdjąć klipsy plastikowej stopki, która chroni silnik silnika i która spoczywa na zderzaku, uzyskasz dostęp do bloku świateł przeciwmgłowych Twojego Volkswagena Passata i nie będziesz mieć żadnych więcej (jeśli masz wystarczająco dużo miejsca) zdejmij plastikową osłonę, odłącz wtyczkę, naciśnij metalową część, aby wyjąć żarówkę i na koniec wymień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego Twojego Volkswagen Passat

  .

 • Po zdjęciu nadkola: Druga alternatywa, możesz zdjąć nadkole samochodu, aby uzyskać dostęp do bloku lamp przeciwmgielnych samochodu. Aby tak się stało, podnieś samochód, zdejmij przednie koła, a następnie zdejmij nadkola za pomocą dostarczonych w tym celu klipsów i wykonaj tę samą procedurę, jak opisano wcześniej, aby wymień żarówkę światła przeciwmgielnego Twojego Volkswagen Passat.

  Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w Twoim Volkswagen Passat poprzez zdemontowanie zderzaka?

  Przyjrzymy się teraz sytuacji, w której z powodu braku miejsca w Twoim modelu samochodu musisz zdjąć zderzak Twojego Volkswagena Passata, aby uzyskać dostęp do żarówki przedniego światła przeciwmgielnego Twojego samochodu. Aby to osiągnąć, musisz przede wszystkim zdjąć przedni zderzak Twojego Volkswagena Passata , nie wahaj się przejrzeć naszego pełnego przewodnika, aby poznać dokładny proces, wiedz podsumować, że będziesz potrzebować klucza torx i że będziesz trzeba odkręcić śruby pod maską, w nadkolach i pod samochodem. Po zdemontowaniu zderzaka wystarczy uzyskać dostęp do przedniego zespołu lamp przeciwmgielnych i wymienić żarówkę w Twoim Volkswagenie Passacie w taki sam sposób, jak opisano wcześniej.

  Jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim Volkswagenie Passacie?

  Nareszcie, jeśli chcesz Zmień tylną żarówkę przeciwmgielną swojego samochodu; proces jest znacznie łatwiejszy, oto różne kroki, których należy przestrzegać, aby umożliwić wymianę tej żarówki:

  • Przy bagażniku zdejmij wykładzinę podłogową z bagażnika.
  • Odkręć tylną osłonę reflektora od swojego Volkswagena Passata.
  • Po zlokalizowaniu żarówki tylnego światła przeciwmgielnego w samochodzie wyjmij wypaloną żarówkę
  • Umieść nową żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w bloku reflektora Twojego Volkswagena Passata
  • Odłóż wszystko na miejsce

  Sprawdź, czy światła przeciwmgielne działają poprawnie, zanim wyruszysz w drogę i gotowe.

  W przypadku dodatkowych pytań dotyczących Volkswagena Passata zapraszamy do zapoznania się z naszą kategorią Volkswagen Passat.

Weiterlesen:
Gdzie znaleźć bezpiecznik kierunkowskazów w Volkswagenie Passacie 7 ?
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector