Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim Volkswagen Polo 4?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, ocenę przydatności do ruchu drogowego, czy budżet, zapewnienie prawidłowego działania żarówek jest bardzo ważne. Prawda jest taka, że ​​żarówki zużywają się na części samochodowe, które z czasem nieuchronnie się przepalą i dlatego należy je wymienić. Prawie na pewno jesteś na tej stronie, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i chcesz wiedzieć jak wymienić żarówkę świateł przeciwmgielnych w Twoim Volkswagen Polo 4, stworzyliśmy ten artykuł, aby pomóc Ci wykonać tę procedurę bez pomocy i bez konieczności udawania się do mechanika samochodowego. Najpierw przyjrzymy się wymianie żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Volkswagen Polo 4, a następnie, jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w moim Volkswagen Polo 4?

Zaczniemy ten artykuł od wymiana żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Volkswagen Polo 4, pamiętaj, że w zależności od roku i wykończenia Twojego samochodu może to nie być dokładna technika, dlatego przedstawimy Ci dwie najbardziej klasyczne techniki wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim pojeździe.

Wymień przednią żarówkę przeciwmgielną swojego Volkswagen Polo 4 bez zdejmowania zderzaka.

Pierwsza technika to wymiana żarówki bez wyjmowania zderzaka Twojego samochodu. Chociaż ten proces jest najmniej skomplikowany, nie ma gwarancji, że możesz go wykonać na swoim samochodzie. Prawda jest taka, że ​​w niektórych modelach nie będzie wystarczająco dużo miejsca na wymianę żarówki tą metodą. Oto dwa różne sposoby wymiany żarówki przednich świateł przeciwmgielnych w Twoim Volkswagen Polo 4:

 • Przejeżdżając pod zderzakiem Twojego Volkswagen Polo 4: Pierwsza technika, ustawisz się pod samochodem, nie wahaj się podnosić go podnośnikiem, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca pod zderzakiem. Gdy znajdziesz się pod samochodem, wystarczy zdjąć klipsy plastikowej stopki, która zakrywa silnik i spoczywa na zderzaku, będziesz miał dostęp do bloku świateł przeciwmgłowych Twojego Volkswagen Polo 4 i nie będziesz miał żadnego więcej (jeśli masz wystarczająco dużo miejsca) zdejmij plastikową osłonę, odłącz wtyczkę, naciśnij metalową część, aby wyjąć żarówkę i na koniec zamień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego Twojego Volkswagen Polo 4

  .

 • Po zdjęciu nadkola: Drugie rozwiązanie, możesz zdjąć nadkole samochodu, aby uzyskać dostęp do bloku lamp przeciwmgielnych samochodu. Aby tak się stało, podnieś samochód, zdejmij przednie koła, a następnie zdejmij nadkole za pomocą dostarczonych w tym celu klipsów i wykonaj tę samą procedurę, jak wspomniano wcześniej, aby wymień żarówkę światła przeciwmgielnego w swoim Volkswagen Polo 4.

  Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w Twoim Volkswagen Polo 4, zdejmując zderzak?

  Sprawdzimy teraz okoliczność, w której z powodu braku miejsca w modelu samochodu jesteś zobowiązany do zdjęcia zderzaka Twojego Volkswagen Polo 4, aby uzyskać dostęp do żarówki przedniego światła przeciwmgielnego Twojego samochodu. Aby to zrobić, musisz przede wszystkim zdjąć przedni zderzak Twojego Volkswagen Polo 4, nie wahaj się przeczytać naszego pełnego przewodnika, aby poznać dokładną operację, wiesz, aby podsumować, że będziesz potrzebować klucza torx i że będzie musiał odkręcić śruby pod osłoną, w nadkolach i pod samochodem. Po zdjęciu zderzaka wystarczy uzyskać dostęp do przedniego bloku lamp przeciwmgielnych i wymienić żarówkę w Volkswagen Polo 4 w ten sam sposób, jak wspomniano wcześniej.

  Jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim Volkswagen Polo 4?

  Nareszcie, jeśli chcesz Zmień tylną żarówkę przeciwmgielną swojego samochodu; technika jest znacznie prostsza, oto różne kroki, których należy się trzymać, aby umożliwić wymianę tej żarówki:

  • Przy bagażniku zdejmij wykładzinę podłogową z bagażnika.
  • Odkręć tylną pokrywę reflektora od swojego Volkswagen Polo 4.
  • Po zlokalizowaniu żarówki tylnego światła przeciwmgielnego w samochodzie wyjmij wypaloną żarówkę
  • Umieść nową żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w bloku reflektora Twojego Volkswagen Polo 4
  • Odłóż wszystko z powrotem

  Sprawdź, czy światła przeciwmgielne działają poprawnie, zanim wyruszysz w drogę i gotowe.

  Aby znaleźć więcej wskazówek na temat Volkswagen Polo 4, spójrz na kategorię Volkswagen Polo 4.

Weiterlesen:
Jak wymienić żarówkę świateł mijania w moim Volkswagen Polo 3 ?
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector