Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim Volkswagen Polo 8?

Nie ma znaczenia, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, o ocenę przydatności do ruchu drogowego, czy o Twój budżet, upewnienie się, że Twoje żarówki reflektorów są stale wydajne, jest naprawdę ważne. W rzeczywistości żarówki to części zużywające się, które na dłuższą metę nieuchronnie się przepalą iw rezultacie trzeba je wymienić. Prawie na pewno jesteś na tej stronie, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i chcesz wiedzieć jak wymienić żarówkę świateł przeciwmgielnych w Twoim Volkswagen Polo 8, napisaliśmy i opublikowaliśmy tę stronę z treścią, aby pomóc Ci wykonać tę operację samodzielnie, bez konieczności wizyty u technika samochodowego. Na początek przyjrzymy się, jak wymienić żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Volkswagen Polo 8, a następnie, jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w moim Volkswagen Polo 8?

Zamierzamy rozpocząć tę stronę z treścią za pomocą wymiana żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Volkswagen Polo 8, pamiętaj, że w zależności od roku i wykończenia Twojego samochodu może to nie być ta sama metoda, dlatego przedstawimy Ci dwa najbardziej tradycyjne sposoby wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim pojeździe.

Wymień przednią żarówkę przeciwmgielną swojego Volkswagen Polo 8 bez zdejmowania zderzaka.

Pierwsza opcja, wymienimy żarówkę bez zdejmowania zderzaka Twojego samochodu. Pomimo tego, że to rozwiązanie jest najprostsze, nie ma gwarancji, że możesz je przeprowadzić na swoim samochodzie. W rzeczywistości, w zależności od opcji i roku, w niektórych modelach nie będzie miejsca na taką wymianę żarówki. Oto dwa różne sposoby wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Volkswagen Polo 8:

 • Wchodząc pod zderzak Twojego Volkswagena Polo 8: Przy pierwszym podejściu ustawisz się pod samochodem, nie wahaj się podnosić go podnośnikiem, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca pod zderzakiem. Będąc pod autem, wystarczy zdjąć klipsy plastikowej stopki, która chroni jednostkę silnika i która spoczywa na zderzaku, będziesz miał dostęp do bloku świateł przeciwmgłowych swojego Volkswagen Polo 8 i nie będziesz mieć więcej (jeśli masz wystarczająco dużo miejsca) zdejmij plastikową osłonę, odłącz wtyczkę, naciśnij metalową część, aby wyjąć żarówkę i na koniec zamień przednią żarówkę przeciwmgielną Twojego Volkswagen Polo 8

  .

 • Po zdjęciu nadkola: Drugie rozwiązanie, możesz zdjąć nadkole samochodu, aby uzyskać dostęp do bloku lamp przeciwmgielnych samochodu. Aby to zrobić, podnieś samochód, zdejmij przednie koła, a następnie zdejmij nadkole za pomocą dostarczonych w tym celu klipsów i wykonaj tę samą operację, jak opisano wcześniej wymień żarówkę światła przeciwmgielnego w swoim Volkswagen Polo 8.

  Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w Twoim Volkswagen Polo 8, zdejmując zderzak?

  W tym miejscu przyjrzymy się sytuacji, w której z powodu braku miejsca w modelu samochodu musisz zdjąć zderzak Twojego Volkswagen Polo 8, aby uzyskać dostęp do żarówki przedniego światła przeciwmgielnego Twojego samochodu. Aby to osiągnąć, najpierw będziesz musiał zdjąć przedni zderzak swojego Volkswagen Polo 8, nie wahaj się przejrzeć naszego pełnego przewodnika, aby dowiedzieć się, jak dokładnie przebiega proces, pamiętaj, aby podsumować, że będziesz potrzebować klucza torx i że będziesz mieć do odkręcania śrub pod maską, w nadkolach i pod samochodem. Po zdjęciu zderzaka wystarczy uzyskać dostęp do przedniego bloku lamp przeciwmgłowych i wymienić żarówkę w Volkswagen Polo 8 w taki sam sposób, jak opisano powyżej.

  Jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim Volkswagen Polo 8?

  Nareszcie, jeśli chcesz Zmień tylną żarówkę przeciwmgielną swojego samochodu; metoda jest znacznie łatwiejsza, oto różne kroki, których należy się trzymać, aby umożliwić wymianę tej żarówki:

  • Przy bagażniku zdejmij wykładzinę podłogową z bagażnika.
  • Odkręć tylną pokrywę reflektora od swojego Volkswagen Polo 8.
  • Po zlokalizowaniu żarówki tylnego światła przeciwmgielnego w samochodzie wyjmij wypaloną żarówkę
  • Włóż nową żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego do bloku reflektorów Twojego Volkswagen Polo 8
  • Odłóż wszystko z powrotem

  Sprawdź, czy światła przeciwmgielne znów działają prawidłowo, zanim wyruszysz w drogę i gotowe.

  Jeśli potrzebujesz więcej przewodników po Volkswagen Polo 8, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Polo 8.

Weiterlesen:
Jak wyregulować hamulec ręczny w Volkswagen Polo?
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector