Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim Volkswagen Polo?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje własne bezpieczeństwo, ocenę przydatności do ruchu drogowego, czy o Twój portfel, upewnienie się, że Twoje żarówki reflektorów zawsze działają, ma fundamentalne znaczenie. W rzeczywistości żarówki zużywają się na części samochodowe, które oczywiście z czasem się przepalą iw konsekwencji trzeba je wymienić. Jesteś prawdopodobnie w tym artykule, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i zastanawiasz się jak wymienić żarówkę świateł przeciwmgielnych w Twoim Volkswagen Polo, zamieściliśmy tę treść, aby pomóc Ci wykonać tę procedurę samodzielnie, bez konieczności udawania się do warsztatu. Najpierw przyjrzymy się wymianie żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Volkswagen Polo, a następnie, jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Jak wymienić żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w moim Volkswagen Polo?

Zaczniemy tę treść od wymiana żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Volkswagen Polo, zwróć uwagę, że w zależności od roku i wykończenia Twojego samochodu może to nie być ta sama technika, dlatego przedstawimy Ci dwie najbardziej tradycyjne strategie wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim pojeździe.

Wymień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego swojego Volkswagen Polo bez zdejmowania zderzaka.

Pierwsza metoda to wymiana żarówki bez wyjmowania zderzaka Twojego samochodu. Pomimo tego, że ta technika jest najłatwiejsza, nie ma pewności, że możesz ją wykonać na swoim pojeździe. W rzeczywistości, w zależności od opcji i roku, w niektórych modelach nie będzie miejsca na taką wymianę żarówki. Oto dwa różne techniki wymiany żarówki przednich świateł przeciwmgielnych w Twoim Volkswagen Polo:

 • Wchodząc pod zderzak Twojego Volkswagena Polo: Przy pierwszym podejściu ustawisz się pod pojazdem, nie wahaj się podnosić go za pomocą podnośnika, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca pod zderzakiem. Pod pojazdem wystarczy zdjąć klipsy plastikowej stopki, która zakrywa silnik silnika i która spoczywa na zderzaku, będziesz mieć dostęp do bloku świateł przeciwmgłowych swojego Volkswagen Polo i nie będziesz mieć żadnych więcej (jeśli masz wystarczająco dużo miejsca) zdejmij plastikową osłonę, odłącz wtyczkę, naciśnij metalową część, aby wyjąć żarówkę i na koniec wymień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego Twojego Volkswagen Polo

  .

 • Po zdjęciu nadkola: Druga alternatywa, możesz zdjąć nadkole samochodu, aby uzyskać dostęp do bloku lamp przeciwmgielnych samochodu. Aby to osiągnąć, podnieś pojazd na podnośniku, zdejmij przednie koła, a następnie zdejmij nadkole za pomocą dostarczonych w tym celu klipsów i wykonaj tę samą procedurę, jak opisano powyżej, aby wymień żarówkę światła przeciwmgielnego Twojego Volkswagen Polo.

  Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w Twoim Volkswagen Polo, zdejmując zderzak?

  W tym miejscu przyjrzymy się sytuacji, w której z powodu braku miejsca w modelu samochodu jesteś zobowiązany do zdjęcia zderzaka Twojego Volkswagen Polo, aby mieć dostęp do żarówki przedniego światła przeciwmgielnego Twojego samochodu. Aby to osiągnąć, musisz przede wszystkim zdjąć przedni zderzak Twojego Volkswagen Polo, nie wahaj się zajrzeć do naszej pełnej instrukcji, aby poznać dokładną technikę, wiedzieć, aby podsumować, że potrzebny będzie klucz torx, i że będziesz musiał odkręcić śruby pod maską, w nadkolach i pod pojazdem. Po zdemontowaniu zderzaka wystarczy uzyskać dostęp do przedniego zespołu lamp przeciwmgłowych i wymienić żarówkę w Volkswagen Polo w taki sam sposób, jak opisano powyżej.

  Jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim Volkswagen Polo?

  Nareszcie, jeśli chcesz Zmień tylną żarówkę przeciwmgielną swojego samochodu; technika jest znacznie prostsza, oto różne kroki, których należy się trzymać, aby umożliwić wymianę tej żarówki:

  • Przy bagażniku zdejmij wykładzinę podłogową z bagażnika.
  • Odkręć tylną pokrywę reflektora od swojego Volkswagen Polo.
  • Po zlokalizowaniu żarówki tylnego światła przeciwmgielnego w samochodzie wyjmij wypaloną żarówkę
  • Włóż nową żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego do bloku reflektorów Twojego Volkswagen Polo
  • Odłóż wszystko na miejsce

  Sprawdź, czy światła przeciwmgielne działają poprawnie, zanim wyruszysz w drogę i gotowe.

  Jeśli chcesz uzyskać więcej samouczków na temat Volkswagen Polo, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Polo.

Weiterlesen:
Dlaczego mój Volkswagen Polo 6 pachnie spalonym plastikiem?
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector