Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim Volkswagen Transporter 4?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, o testy przydatności do ruchu drogowego, czy o budżet, upewnienie się, że żarówki samochodowe są przez cały czas wydajne, jest naprawdę ważne. W rzeczywistości żarówki zużywają się na części samochodowe, które na dłuższą metę nieuchronnie się przepalą i w konsekwencji będą musiały zostać wymienione. Najprawdopodobniej jesteś na tej stronie, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i zastanawiasz się jak wymienić żarówkę świateł przeciwmgielnych w Twoim Volkswagen Transporter 4, przygotowaliśmy treść tego artykułu, aby pomóc Ci wykonać tę operację bez pomocy i bez konieczności wizyty u technika samochodowego. Na początek przyjrzymy się, jak wymienić żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Volkswagenie Transporterze 4, a po drugie, jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w moim Volkswagen Transporter 4?

Treść tego artykułu zaczniemy od wymiana żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Volkswagen Transporter 4, pamiętaj, że w zależności od roku i wykończenia Twojego samochodu może to nie być dokładna metoda, dlatego przedstawimy Ci dwie najczęstsze metody wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim pojeździe.

Wymień przednią żarówkę przeciwmgielną swojego Volkswagena Transportera 4 bez zdejmowania zderzaka.

Pierwsza technika, wymienimy żarówkę bez demontażu zderzaka Twojego samochodu. Niemniej jednak ta technika jest najmniej trudna, nie ma pewności, że możesz ją wykonać na swoim samochodzie. W rzeczywistości, zgodnie z opcjami i rokiem, w niektórych modelach nie będzie miejsca na wymianę żarówki tą metodą. Oto dwa różne techniki wymiany żarówki przednich świateł przeciwmgielnych w Twoim Volkswagen Transporter 4:

 • Wchodząc pod zderzak Twojego Volkswagena Transportera 4: Pierwsze podejście, ustawisz się pod samochodem, nie wahaj się podnosić go na podnośniku, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca pod zderzakiem. Pod samochodem wystarczy zdjąć klipsy plastikowej stopki, która zakrywa jednostkę silnika i która spoczywa na zderzaku, aby uzyskać dostęp do bloku świateł przeciwmgłowych Twojego Volkswagena Transportera 4 więcej (jeśli masz wystarczająco dużo miejsca) zdejmij plastikową osłonę, odłącz wtyczkę, naciśnij metalową część, aby wyjąć żarówkę i na koniec wymień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Volkswagen Transporter 4

  .

 • Po zdjęciu nadkola: Druga opcja, możesz zdjąć nadkole samochodu, aby uzyskać dostęp do bloku lamp przeciwmgielnych samochodu. Aby to zrobić, podnieś samochód, zdejmij przednie koła, a następnie zdejmij nadkole za pomocą dostarczonych w tym celu klipsów i wykonaj tę samą operację, jak wspomniano wcześniej, aby wymień żarówkę światła przeciwmgielnego w swoim Volkswagen Transporter 4.

  Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w Twoim Volkswagen Transporter 4, zdejmując zderzak?

  W tym miejscu przyjrzymy się sytuacji, w której z powodu braku miejsca w modelu samochodu musisz zdjąć zderzak Twojego Volkswagena Transportera 4, aby uzyskać dostęp do przedniej żarówki światła przeciwmgielnego Twojego samochodu. Aby to osiągnąć, musisz najpierw zdjąć przedni zderzak Twojego Volkswagena Transportera 4, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zapoznać się z naszą pełną instrukcją, aby poznać dokładny proces, wiedzieć, aby podsumować, że będziesz potrzebować klucza torx i że będziesz musiał odkręcić śruby pod maską, w nadkolach i pod samochodem. Po zdjęciu zderzaka wystarczy uzyskać dostęp do bloku przednich świateł przeciwmgłowych i wymienić żarówkę światła przeciwmgłowego w Volkswagenie Transporterze 4 w taki sam sposób, jak opisano wcześniej.

  Jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Volkswagenie Transporterze 4?

  Na koniec, jeśli chcesz Zmień tylną żarówkę przeciwmgielną swojego samochodu; metoda jest znacznie łatwiejsza, oto różne kroki, które należy wykonać, aby wymienić tę żarówkę:

  • Przy bagażniku zdejmij wykładzinę podłogową z bagażnika.
  • Odkręć tylną osłonę reflektora od swojego Volkswagena Transportera 4.
  • Po znalezieniu żarówki tylnego światła przeciwmgielnego w samochodzie wyjmij wypaloną żarówkę
  • Włóż nową żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego do bloku reflektorów Twojego Volkswagena Transportera 4
  • Odłóż wszystko na miejsce

  Sprawdź, czy światła przeciwmgielne działają poprawnie, zanim wyruszysz w drogę i gotowe.

  Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volkswagen Transporter 4, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Volkswagen Transporter 4.

Weiterlesen:
Kierownica, która piszczy w Volkswagen Transporter 5 ?
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector