Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim Volkswagen Transporter 5?

Nie ma znaczenia, czy chodzi o Twoje własne bezpieczeństwo, testy przydatności do ruchu drogowego, czy Twój portfel, upewnienie się, że Twoje żarówki reflektorów są rzeczywiście sprawne, jest konieczne. W rzeczywistości żarówki zużywają się części, które z biegiem czasu z pewnością przepalą się i w konsekwencji będą musiały zostać wymienione. Pewnie jesteś na tej stronie bo jeden z twoich reflektorów jest przepalony i zastanawiasz się jak wymienić żarówkę świateł przeciwmgielnych w Twoim Volkswagen Transporter 5, napisaliśmy treść tego artykułu, aby pomóc Ci wykonać tę operację bez pomocy i bez konieczności wizyty u technika samochodowego. Na początek przyjrzymy się, jak wymienić żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Volkswagen Transporter 5, a następnie, jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w moim Volkswagen Transporter 5?

Treść tego artykułu zaczniemy od wymiana żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Volkswagen Transporter 5, pamiętaj, że w zależności od roku i wykończenia samochodu może to nie być ten sam proces, dlatego przedstawimy Ci dwie najbardziej tradycyjne strategie wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Wymień przednią żarówkę przeciwmgielną swojego Volkswagena Transportera 5 bez zdejmowania zderzaka.

Pierwsze rozwiązanie to wymiana żarówki bez zdejmowania zderzaka Twojego samochodu. Chociaż ta strategia jest najmniej skomplikowana, nie ma gwarancji, że możesz ją wykonać na swoim samochodzie. W rzeczywistości, w zależności od opcji i roku, w niektórych modelach nie będzie wystarczająco dużo miejsca na wymianę żarówki tą metodą. Oto dwa różne techniki wymiany żarówki przednich świateł przeciwmgielnych w Twoim Volkswagen Transporter 5:

 • Przejeżdżając pod zderzakiem Twojego Volkswagena Transportera 5: Pierwsza technika, wsadzisz się pod samochód, nie wahaj się podnosić go za pomocą podnośnika, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca pod zderzakiem. Będąc pod samochodem, wystarczy zdjąć klipsy plastikowej stopki, która zakrywa jednostkę silnika i która spoczywa na zderzaku, będziesz mieć dostęp do bloku świateł przeciwmgłowych swojego Volkswagen Transporter 5 i nie będziesz mieć więcej (jeśli masz wystarczająco dużo miejsca) zdejmij plastikową osłonę, odłącz wtyczkę, naciśnij metalową część, aby wyjąć żarówkę i na koniec wymień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w swoim Volkswagen Transporter 5

  .

 • Po zdjęciu nadkola: Druga alternatywa, możesz zdjąć nadkole samochodu, aby uzyskać dostęp do bloku lamp przeciwmgielnych samochodu. Aby to zrobić, podnieś samochód, zdejmij przednie koła, a następnie zdejmij nadkole za pomocą dostarczonych w tym celu klipsów i wykonaj tę samą operację, jak opisano wcześniej, aby wymień żarówkę światła przeciwmgielnego w swoim Volkswagen Transporter 5.

  Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w Twoim Volkswagen Transporter 5, zdejmując zderzak?

  Przyjrzymy się teraz sytuacji, w której z powodu braku miejsca w modelu samochodu jesteś zobowiązany do zdjęcia zderzaka Twojego Volkswagena Transportera 5, aby uzyskać dostęp do żarówki przedniego światła przeciwmgielnego Twojego samochodu. Aby to zrobić, najpierw musisz zdjąć przedni zderzak Twojego Volkswagena Transportera 5, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zapoznać się z naszym kompletnym przewodnikiem, aby dowiedzieć się, jak dokładnie przebiega proces, wiesz, podsumowując, że będziesz potrzebować klucza torx i że będziesz trzeba odkręcić śruby pod osłoną, w nadkolach i pod samochodem. Po zdemontowaniu zderzaka wystarczy uzyskać dostęp do przedniego zespołu lamp przeciwmgłowych i wymienić żarówkę w Twoim Volkswagen Transporter 5 w taki sam sposób, jak opisano wcześniej.

  Jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Volkswagenie Transporterze 5?

  Wreszcie, jeśli chcesz Zmień tylną żarówkę przeciwmgielną swojego samochodu; proces jest znacznie prostszy, oto różne kroki, których należy przestrzegać, aby umożliwić wymianę tej żarówki:

  • Przy bagażniku zdejmij wykładzinę podłogową z bagażnika.
  • Odkręć tylną osłonę reflektora od swojego Volkswagena Transportera 5.
  • Po znalezieniu żarówki tylnego światła przeciwmgielnego w samochodzie wyjmij wypaloną żarówkę
  • Umieść nową żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w bloku reflektora Twojego Volkswagena Transportera 5
  • Odłóż wszystko z powrotem

  Sprawdź, czy światła przeciwmgielne znów działają prawidłowo, zanim wyruszysz w drogę i gotowe.

  Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Volkswagen Transporter 5, spójrz na kategorię Volkswagen Transporter 5.

Weiterlesen:
W Volkswagenie Transporterze 5 pali się kontrolka ABS, co robić ?
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector