Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim Volkswagen Transporter 6?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, o testy przydatności do ruchu drogowego, czy o portfel, upewnienie się, że Twoje żarówki reflektorów są stale sprawne, ma fundamentalne znaczenie. W rzeczywistości żarówki zużywają się na części samochodowe, które oczywiście na dłuższą metę spalą się i w konsekwencji będą musiały zostać wymienione. Pewnie tu jesteś, bo jeden z twoich reflektorów się przepalił i chcesz wiedzieć jak wymienić żarówkę świateł przeciwmgielnych w Twoim Volkswagen Transporter 6, napisaliśmy tę treść, aby pomóc Ci wykonać tę operację samodzielnie, bez konieczności udawania się do mechanika samochodowego. Po pierwsze przyjrzymy się wymianie żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Volkswagen Transporter 6, a po drugie, jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w moim Volkswagen Transporter 6?

Zaczniemy tę treść od wymiana żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Volkswagen Transporter 6, powinieneś wiedzieć, że w zależności od roku i wykończenia Twojego samochodu może to nie być dokładna metoda, dlatego przedstawimy Ci dwa najbardziej klasyczne sposoby wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim pojeździe.

Weiterlesen:
Gdzie znaleźć bezpiecznik poduszki powietrznej w Volkswagen Transporter 4 ?

Wymień przednią żarówkę przeciwmgielną swojego Volkswagena Transportera 6 bez zdejmowania zderzaka.

Pierwsza opcja, wymienimy żarówkę bez demontażu zderzaka Twojego auta. Chociaż ta strategia jest najmniej trudna, nie ma gwarancji, że możesz ją wykonać na swoim samochodzie. Właściwie, w zależności od opcji i roku, w niektórych modelach nie będzie miejsca na taką wymianę żarówki. Oto dwa różne techniki wymiany żarówki przednich świateł przeciwmgielnych w Twoim Volkswagen Transporter 6:

 • Przejeżdżając pod zderzakiem Twojego Volkswagena Transportera 6: Pierwsza technika, ustawisz się pod samochodem, nie wahaj się podnosić go podnośnikiem, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca pod zderzakiem. Będąc pod samochodem, wystarczy zdjąć klipsy plastikowej stopki, która chroni silnik silnika i która spoczywa na zderzaku, będziesz mieć dostęp do bloku świateł przeciwmgłowych swojego Volkswagen Transporter 6 i nie będziesz mieć więcej (jeśli masz wystarczająco dużo miejsca) zdejmij plastikową osłonę, odłącz wtyczkę, naciśnij metalową część, aby wyjąć żarówkę i na koniec wymień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Volkswagen Transporter 6

  .

 • Po zdjęciu nadkola: Druga alternatywa, możesz zdjąć nadkole samochodu, aby uzyskać dostęp do bloku lamp przeciwmgielnych samochodu. Aby tak się stało, podnieś samochód, zdejmij przednie koła, a następnie zdejmij nadkole za pomocą dostarczonych w tym celu klipsów i wykonaj tę samą operację, jak opisano powyżej, aby wymień żarówkę światła przeciwmgielnego w swoim Volkswagen Transporter 6.

  Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w Twoim Volkswagen Transporter 6, zdejmując zderzak?

  Sprawdzimy teraz przypadek, w którym z powodu braku miejsca w Twoim modelu samochodu musisz zdjąć zderzak Twojego Volkswagena Transportera 6, aby mieć dostęp do przedniej żarówki światła przeciwmgielnego Twojego samochodu. Aby to zrobić, najpierw będziesz musiał zdjąć przedni zderzak Twojego Volkswagena Transportera 6, nie wahaj się przeczytać naszej pełnej instrukcji, aby poznać dokładną operację, wiedz podsumować, że będziesz potrzebować klucza torx i że będziesz miał do odkręcania śrub pod maską, w nadkolach i pod samochodem. Po zdjęciu zderzaka wystarczy uzyskać dostęp do przedniego zespołu lamp przeciwmgłowych i wymienić żarówkę w Volkswagen Transporter 6 w taki sam sposób, jak opisano powyżej.

  Jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Volkswagenie Transporterze 6?

  Na koniec, jeśli chcesz Zmień tylną żarówkę przeciwmgielną swojego samochodu; metoda jest znacznie prostsza, oto różne kroki, które należy wykonać, aby wymienić tę żarówkę:

  • Przy bagażniku zdejmij wykładzinę podłogową z bagażnika.
  • Odkręć tylną osłonę reflektora od swojego Volkswagena Transportera 6.
  • Po znalezieniu żarówki tylnego światła przeciwmgielnego w samochodzie wyjmij wypaloną żarówkę
  • Włóż nową żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego do bloku reflektora Twojego Volkswagen Transporter 6
  • Odłóż wszystko na miejsce

  Sprawdź, czy światła przeciwmgielne znów działają prawidłowo, zanim wyruszysz w drogę i gotowe.

  Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volkswagen Transporter 6, skonsultuj się z naszą kategorią Volkswagen Transporter 6.

Weiterlesen:
Gdzie jest bezpiecznik radia samochodowego w Volkswagen Transporter 6?
Ссылка на основную публикацию