Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim Volkswagen Transporterze?

Bez względu na to, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, o testy przydatności do ruchu drogowego, czy o Twój budżet, zapewnienie ciągłego działania żarówek reflektorów ma fundamentalne znaczenie. W rzeczywistości żarówki to części zużywające się, które nieuchronnie przepalają się z upływem czasu i w rezultacie wymagają wymiany. Pewnie tu jesteś, bo jeden z twoich reflektorów się przepalił i chcesz wiedzieć jak wymienić żarówkę świateł przeciwmgielnych w Volkswagenie Transporterze, opublikowaliśmy ten artykuł, aby pomóc Ci wykonać ten proces samodzielnie, bez konieczności udawania się do mechanika samochodowego. Po pierwsze przyjrzymy się wymianie żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Volkswagenie Transporterze, a po drugie, jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w moim Volkswagen Transporterze?

Zaczniemy ten artykuł od wymiana żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Volkswagen Transporter, powinieneś wiedzieć, że w zależności od roku i wykończenia Twojego samochodu może to nie być dokładny proces, dlatego przedstawimy Ci dwie najbardziej klasyczne strategie wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Wymień przednią żarówkę przeciwmgielną swojego Volkswagena Transportera bez zdejmowania zderzaka.

Pierwsze rozwiązanie, wymienimy żarówkę bez wyjmowania zderzaka Twojego samochodu. Niemniej jednak ta strategia jest najprostsza, nie ma gwarancji, że możesz ją zastosować w swoim samochodzie. W rzeczywistości, w zależności od opcji i roku, w niektórych modelach zabraknie miejsca na taką wymianę żarówki. Oto dwa różne techniki wymiany żarówki przednich świateł przeciwmgłowych w Twoim Volkswagen Transporter:

 • Wchodząc pod zderzak Twojego Volkswagena Transportera: Pierwsza technika polega na ustawieniu się pod samochodem, nie wahaj się podnosić go na podnośniku, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca pod zderzakiem. Będąc pod samochodem, wystarczy zdjąć klipsy plastikowej stopki, która zakrywa silnik i spoczywa na zderzaku, aby uzyskać dostęp do bloku świateł przeciwmgłowych swojego Volkswagena Transportera i nie będzie już więcej. (jeśli masz wystarczająco dużo miejsca) zdejmij plastikową osłonę, odłącz wtyczkę, naciśnij metalową część, aby wyjąć żarówkę i na koniec wymień przednią żarówkę przeciwmgielną Twojego Volkswagen Transporter

  .

 • Po zdjęciu nadkola: Druga opcja, możesz zdjąć nadkole samochodu, aby uzyskać dostęp do bloku lamp przeciwmgielnych samochodu. Aby to osiągnąć, podnieś samochód, zdejmij przednie koła, a następnie zdejmij nadkole za pomocą dostarczonych w tym celu klipsów i wykonaj ten sam proces, jak opisano wcześniej, aby wymień żarówkę światła przeciwmgielnego swojego Volkswagena Transportera.

  Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w Twoim Volkswagen Transporter, zdejmując zderzak?

  Sprawdzimy teraz przypadek, w którym z powodu braku miejsca w Twoim modelu samochodu musisz zdjąć zderzak Twojego Volkswagena Transportera, aby uzyskać dostęp do żarówki przedniego światła przeciwmgielnego Twojego samochodu. Aby to osiągnąć, musisz przede wszystkim zdjąć przedni zderzak Twojego Volkswagena Transportera, nie zastanawiaj się dwa razy, aby przejrzeć nasz kompletny przewodnik, aby dowiedzieć się, jaka jest dokładna operacja, pamiętaj, aby podsumować, że będziesz potrzebować klucza torx i że będzie musiał odkręcić śruby pod maską, w nadkolach i pod samochodem. Po zdjęciu zderzaka wystarczy uzyskać dostęp do przedniego bloku lamp przeciwmgłowych i wymienić żarówkę w Volkswagen Transporterze w taki sam sposób, jak wspomniano wcześniej.

  Jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Volkswagenie Transporterze?

  Wreszcie, jeśli chcesz Zmień tylną żarówkę przeciwmgielną swojego samochodu; proces jest znacznie łatwiejszy, oto różne kroki, które należy wykonać, aby wymienić tę żarówkę:

  • Przy bagażniku zdejmij wykładzinę podłogową z bagażnika.
  • Odkręć tylną pokrywę reflektora od swojego Volkswagena Transportera.
  • Po znalezieniu żarówki tylnego światła przeciwmgielnego w samochodzie wyjmij wypaloną żarówkę
  • Umieść nową żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w bloku reflektora Twojego Volkswagena Transportera
  • Odłóż wszystko na miejsce

  Sprawdź, czy światła przeciwmgielne znów działają prawidłowo, zanim wyruszysz w drogę i gotowe.

  Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Volkswagen Transporter, zajrzyj do kategorii Volkswagen Transporter.

Weiterlesen:
Jak wyłączyć lampkę serwisową Volkswagen Transporter 4
Ссылка на основную публикацию