Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim Volkswagenie Golfie 5?

Bez względu na to, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, o ocenę przydatności do ruchu drogowego, czy o Twój portfel, upewnienie się, że Twoje żarówki reflektorów są rzeczywiście funkcjonalne, jest konieczne. Prawda jest taka, że ​​żarówki zużywają się na części samochodowe, które z biegiem czasu z pewnością się przepalą i dlatego należy je wymienić. Prawdopodobnie jesteś na tej stronie, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i martwisz się o jak wymienić żarówkę świateł przeciwmgielnych w Volkswagenie Golfie 5, napisaliśmy treść tego artykułu, aby pomóc Ci wykonać tę operację samodzielnie i nie musisz iść do swojego mechanika. Na początek przyjrzymy się, jak wymienić żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Volkswagenie Golfie 5, a po drugie, jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w moim Volkswagenie Golfie 5?

Treść tego artykułu zaczniemy od wymiana żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Volkswagenie Golfie 5, pamiętaj, że w zależności od roku i wykończenia Twojego samochodu może to nie być dokładna metoda, dlatego przedstawimy Ci dwie najczęstsze metody wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim pojeździe.

Wymień przednią żarówkę przeciwmgielną swojego Volkswagena Golfa 5 bez zdejmowania zderzaka.

Pierwsza technika, wymienimy żarówkę bez zdejmowania zderzaka Twojego samochodu. Chociaż ta metoda jest najłatwiejsza, nie ma pewności, że można ją przeprowadzić w samochodzie. Prawda jest taka, że ​​w zależności od opcji i roku w niektórych modelach nie będzie miejsca na taką wymianę żarówki. Oto dwa różne sposoby wymiany żarówki przednich świateł przeciwmgielnych w Twoim Volkswagenie Golfie 5:

 • Przejeżdżając pod zderzakiem swojego Volkswagena Golfa 5: Pierwsze podejście, wsadzisz się pod samochód, nie wahaj się podnosić go podnośnikiem, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca pod zderzakiem. Pod samochodem wystarczy zdjąć klipsy plastikowej stopki, która zakrywa jednostkę silnika i która spoczywa na zderzaku, będziesz mieć dostęp do bloku świateł przeciwmgłowych swojego Volkswagena Golfa 5 i nie będziesz mieć więcej (jeśli masz wystarczająco dużo miejsca) zdejmij plastikową osłonę, odłącz wtyczkę, naciśnij metalową część, aby wyjąć żarówkę i na koniec zamień przednią żarówkę przeciwmgielną Twojego Volkswagena Golfa 5

  .

 • Po zdjęciu nadkola: Druga alternatywa, możesz zdjąć nadkole samochodu, aby uzyskać dostęp do bloku lamp przeciwmgielnych samochodu. Aby to osiągnąć, podnieś samochód, zdejmij przednie koła, a następnie zdejmij nadkole za pomocą dostarczonych w tym celu klipsów i wykonaj tę samą operację, jak opisano wcześniej, aby wymień żarówkę światła przeciwmgielnego swojego Volkswagena Golfa 5.

  Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w Twoim Volkswagenie Golfie 5, zdejmując zderzak?

  Przyjrzymy się teraz sytuacji, w której z powodu braku miejsca w modelu samochodu musisz zdjąć zderzak Twojego Volkswagena Golfa 5, aby uzyskać dostęp do żarówki przedniego światła przeciwmgielnego Twojego samochodu. Aby to osiągnąć, musisz przede wszystkim zdjąć przedni zderzak swojego Volkswagena Golfa 5, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zapoznać się z naszym pełnym artykułem, aby poznać dokładną procedurę, wiedzieć, aby podsumować, że będziesz potrzebować klucza torx i że będzie musiał odkręcić śruby pod maską, w nadkolach i pod samochodem. Po zdjęciu zderzaka wystarczy, że uzyskasz dostęp do przedniego bloku lamp przeciwmgłowych i wymienisz żarówkę w swoim Volkswagenie Golfie 5 w taki sam sposób, jak opisano wcześniej.

  Jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Volkswagenie Golfie 5?

  Na koniec, jeśli chcesz Zmień tylną żarówkę przeciwmgielną swojego samochodu; metoda jest znacznie łatwiejsza, oto różne kroki, które należy wykonać, aby wymienić tę żarówkę:

  • Przy bagażniku zdejmij wykładzinę podłogową z bagażnika.
  • Odkręć tylną osłonę reflektora od swojego Volkswagena Golfa 5.
  • Po znalezieniu żarówki tylnego światła przeciwmgielnego w samochodzie wyjmij wypaloną żarówkę
  • Włóż nową żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego do bloku reflektorów Twojego Volkswagena Golfa 5
  • Odłóż wszystko z powrotem

  Sprawdź, czy światła przeciwmgielne znów działają prawidłowo, zanim wyruszysz w drogę i gotowe.

  Jeśli chcesz więcej przewodników na temat Volkswagena Golfa 5, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Golf 5.

Weiterlesen:
Klimatyzacja w moim Volkswagenie Golfie 8 nie jest już zimna
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector