Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim Volkswagenie Golfie 6?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, o ocenę przydatności do ruchu drogowego, czy o portfel, zapewnienie, że Twoje żarówki samochodowe są zawsze funkcjonalne, jest naprawdę ważne. Rzeczywistość jest taka, że ​​żarówki to części zużywające się, które oczywiście z czasem się przepalą iw rezultacie trzeba je wymienić. Prawie na pewno jesteś na tej stronie, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i chcesz wiedzieć jak wymienić żarówkę świateł przeciwmgielnych w Volkswagenie Golfie 6, napisaliśmy ten artykuł, aby pomóc Ci wykonać tę operację bez pomocy i bez konieczności udawania się do mechanika samochodowego. Na początek przyjrzymy się, jak wymienić żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Volkswagenie Golfie 6, a następnie, jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w moim Volkswagenie Golfie 6?

Zaczniemy ten artykuł od wymiana żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Volkswagenie Golfie 6, zwróć uwagę, że może to nie być dokładny proces, który zależy od roku i wykończenia Twojego samochodu, dlatego przedstawimy Ci dwie najbardziej tradycyjne techniki wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim pojeździe.

Wymień przednią żarówkę przeciwmgielną swojego Volkswagena Golfa 6 bez zdejmowania zderzaka.

Pierwsza metoda to wymiana żarówki bez demontażu zderzaka Twojego samochodu. Chociaż to rozwiązanie jest najmniej trudne, nie ma gwarancji, że wykonasz je na swoim aucie. W rzeczywistości, w oparciu o opcje i rok, w niektórych modelach nie będzie wystarczająco dużo miejsca na wymianę żarówki tą metodą. Oto dwa różne techniki wymiany żarówki przednich świateł przeciwmgielnych w Twoim Volkswagenie Golfie 6:

 • Wchodząc pod zderzak Twojego Volkswagena Golfa 6: Pierwsza technika, ustawisz się pod samochodem, nie wahaj się podnieść go na podnośniku, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca pod zderzakiem. Będąc pod samochodem, wystarczy zdjąć klipsy plastikowej stopki, która zakrywa jednostkę silnika i która spoczywa na zderzaku, będziesz mieć dostęp do bloku świateł przeciwmgłowych swojego Volkswagena Golfa 6 i nie będziesz mieć więcej (jeśli masz wystarczająco dużo miejsca) zdejmij plastikową osłonę, odłącz wtyczkę, naciśnij metalową część, aby wyjąć żarówkę i na koniec zamień przednią żarówkę przeciwmgielną Twojego Volkswagena Golfa 6

  .

 • Po zdjęciu nadkola: Drugie rozwiązanie, możesz zdjąć nadkole samochodu, aby uzyskać dostęp do bloku lamp przeciwmgielnych samochodu. Aby to osiągnąć, podnieś samochód, zdejmij przednie koła, a następnie zdejmij nadkole za pomocą dostarczonych w tym celu klipsów i wykonaj tę samą operację, jak wspomniano powyżej, aby wymień żarówkę światła przeciwmgielnego swojego Volkswagena Golfa 6.

  Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w Twoim Volkswagenie Golfie 6, zdejmując zderzak?

  Sprawdzimy teraz okoliczność, w której z powodu braku miejsca w modelu samochodu jesteś zobowiązany do zdjęcia zderzaka Twojego Volkswagena Golfa 6, aby mieć dostęp do przedniej żarówki przeciwmgielnej Twojego samochodu. Aby to osiągnąć, najpierw będziesz musiał zdjąć przedni zderzak swojego Volkswagena Golfa 6, nie zastanawiaj się dwa razy, aby przeczytać cały nasz artykuł, aby poznać dokładny proces, wiedzieć, aby podsumować, że będziesz potrzebować klucza torx i że będziesz miał do odkręcania śrub pod maską, w nadkolach i pod samochodem. Po zdjęciu zderzaka wystarczy uzyskać dostęp do przedniego bloku lamp przeciwmgielnych i wymienić żarówkę w Volkswagenie Golfie 6 w ten sam sposób, jak opisano powyżej.

  Jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Volkswagenie Golfie 6?

  Na koniec, jeśli chcesz Zmień tylną żarówkę przeciwmgielną swojego samochodu; proces jest znacznie prostszy, oto różne kroki, których należy przestrzegać, aby umożliwić wymianę tej żarówki:

  • Przy bagażniku zdejmij wykładzinę podłogową z bagażnika.
  • Odkręć tylną osłonę reflektora od swojego Volkswagena Golfa 6.
  • Po zlokalizowaniu żarówki tylnego światła przeciwmgielnego w samochodzie wyjmij wypaloną żarówkę
  • Włóż nową żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego do bloku reflektorów Twojego Volkswagena Golfa 6
  • Odłóż wszystko na miejsce

  Sprawdź, czy światła przeciwmgielne działają poprawnie, zanim wyruszysz w drogę i gotowe.

  Więcej wskazówek dotyczących Volkswagena Golfa 6 znajdziesz w kategorii Volkswagen Golf 6.

Weiterlesen:
Jak ustawić światła mijania w Volkswagenie Golfie 8 ?
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector