Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim Volkswagenie Golfie 7?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje własne bezpieczeństwo, o badania przydatności do ruchu drogowego, czy o Twój budżet, pewność, że Twoje żarówki są rzeczywiście sprawne, ma fundamentalne znaczenie. Prawda jest taka, że ​​żarówki zużywają się na części samochodowe, które oczywiście po pewnym czasie się przepalą i w związku z tym trzeba je wymienić. Najprawdopodobniej jesteś na tej stronie, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i chcesz wiedzieć jak wymienić żarówkę świateł przeciwmgielnych w Volkswagenie Golfie 7, napisaliśmy tę treść, aby pomóc Ci wykonać ten proces bez pomocy i bez konieczności udawania się do mechanika. Najpierw przyjrzymy się wymianie żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Volkswagenie Golfie 7, a następnie, jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w moim Volkswagenie Golfie 7?

Zaczniemy tę treść od wymiana żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Volkswagenie Golfie 7, pamiętaj, że w zależności od roku i wykończenia Twojego samochodu może to nie być dokładny proces, dlatego przedstawimy Ci dwie najbardziej tradycyjne strategie wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim pojeździe.

Weiterlesen:
Jak wyregulować hamulec ręczny w Volkswagen Golf 6 ?

Wymień przednią żarówkę przeciwmgielną swojego Volkswagena Golfa 7 bez zdejmowania zderzaka.

Pierwsza metoda to wymiana żarówki bez zdejmowania zderzaka Twojego samochodu. Pomimo tego, że jest to najprostsze rozwiązanie, nie ma pewności, że możesz je zastosować w swoim samochodzie. Prawda jest taka, że ​​w zależności od opcji i roku w niektórych modelach nie będzie wystarczająco dużo miejsca na wymianę żarówki. Oto dwa różne sposoby wymiany żarówki przednich świateł przeciwmgielnych w Twoim Volkswagenie Golfie 7:

 • Przejeżdżając pod zderzakiem swojego Volkswagena Golfa 7: Pierwsza technika, to wsadzisz się pod samochód, nie wahaj się podnieść go na podnośniku, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca pod zderzakiem. Pod samochodem wystarczy zdjąć klipsy plastikowej stopki, która zakrywa jednostkę silnika i która spoczywa na zderzaku, będziesz mieć dostęp do bloku świateł przeciwmgłowych swojego Volkswagena Golfa 7 i nie będziesz mieć więcej (jeśli masz wystarczająco dużo miejsca) zdejmij plastikową osłonę, odłącz wtyczkę, naciśnij metalową część, aby wyjąć żarówkę i na koniec wymień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego Twojego Volkswagena Golfa 7

  .

 • Po zdjęciu nadkola: Druga alternatywa, możesz zdjąć nadkole samochodu, aby uzyskać dostęp do bloku lamp przeciwmgielnych samochodu. Aby tak się stało, podnieś samochód, zdejmij przednie koła, a następnie zdejmij nadkole za pomocą dostarczonych w tym celu klipsów i wykonaj ten sam proces, jak opisano powyżej, aby wymień żarówkę światła przeciwmgielnego swojego Volkswagena Golfa 7.

  Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w Twoim Volkswagenie Golfie 7, zdejmując zderzak?

  Sprawdzimy teraz okoliczność, w której z powodu braku miejsca w modelu samochodu jesteś zobowiązany do zdjęcia zderzaka Twojego Volkswagena Golfa 7, aby mieć dostęp do przedniej żarówki światła przeciwmgielnego Twojego samochodu. Aby to zrobić, najpierw będziesz musiał zdjąć przedni zderzak swojego Volkswagena Golfa 7, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zapoznać się z naszym kompletnym przewodnikiem, aby poznać dokładny proces, wiedzieć, aby podsumować, że będziesz potrzebować klucza torx i że będziesz miał do odkręcania śrub pod maską, w nadkolach i pod samochodem. Po zdjęciu zderzaka wystarczy uzyskać dostęp do przedniego bloku świateł przeciwmgłowych i wymienić żarówkę światła przeciwmgielnego w Volkswagenie Golfie 7 w ten sam sposób, jak opisano powyżej.

  Jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Volkswagenie Golfie 7?

  Wreszcie, jeśli chcesz Zmień tylną żarówkę przeciwmgielną swojego samochodu; proces jest znacznie prostszy, oto różne kroki, które należy wykonać, aby wymienić tę żarówkę:

  • Przy bagażniku zdejmij wykładzinę podłogową z bagażnika.
  • Odkręć tylną osłonę reflektora od swojego Volkswagena Golfa 7.
  • Po znalezieniu żarówki tylnego światła przeciwmgielnego w samochodzie wyjmij wypaloną żarówkę
  • Włóż nową żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego do bloku reflektorów Twojego Volkswagena Golfa 7
  • Odłóż wszystko na miejsce

  Sprawdź, czy światła przeciwmgielne znów działają prawidłowo, zanim wyruszysz w drogę i gotowe.

  Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Volkswagena Golfa 7, spójrz na kategorię Volkswagen Golf 7.

Weiterlesen:
Volkswagen Golf 6, który przyspiesza sam
Ссылка на основную публикацию