Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim Volkswagenie Golfie 8?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo, ocenę przydatności do ruchu drogowego, czy o Twój portfel, zapewnienie ciągłej sprawności Twoich żarówek jest bardzo ważne. W rzeczywistości żarówki to części zużywające się, które oczywiście na dłuższą metę spalą się i dlatego należy je wymienić. Najprawdopodobniej jesteś na tej stronie, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i martwisz się o jak wymienić żarówkę świateł przeciwmgielnych w Volkswagenie Golfie 8, zamieściliśmy ten artykuł, aby pomóc Ci wykonać tę procedurę samodzielnie, bez konieczności udawania się do mechanika. Najpierw przyjrzymy się wymianie żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Volkswagenie Golfie 8, a następnie, jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w moim Volkswagenie Golfie 8?

Zaczniemy ten artykuł od wymiana żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Volkswagenie Golfie 8, powinieneś wiedzieć, że w zależności od roku i wykończenia Twojego samochodu może to nie być ten sam proces, dlatego przedstawimy Ci dwa najczęstsze sposoby wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Wymień przednią żarówkę przeciwmgielną swojego Volkswagena Golfa 8 bez zdejmowania zderzaka.

Pierwsza opcja, wymienimy żarówkę bez zdejmowania zderzaka Twojego samochodu. Chociaż ta technika jest najmniej skomplikowana, nie ma pewności, że możesz ją wykonać w swoim pojeździe. W rzeczywistości, zgodnie z opcjami i rokiem, w niektórych modelach nie będzie wystarczająco dużo miejsca, aby w ten sposób wymienić żarówkę. Oto dwa różne sposoby wymiany żarówki przednich świateł przeciwmgłowych Twojego Volkswagena Golfa 8:

 • Wchodząc pod zderzak Twojego Volkswagena Golfa 8: Pierwsza technika, ustawisz się pod pojazdem, nie wahaj się podnieść go na podnośniku, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca pod zderzakiem. Pod pojazdem wystarczy zdjąć klipsy plastikowej stopki, która zakrywa silnik silnika i spoczywa na zderzaku, aby uzyskać dostęp do bloku świateł przeciwmgłowych Twojego Volkswagena Golfa 8 i nie będziesz więcej (jeśli masz wystarczająco dużo miejsca) zdejmij plastikową osłonę, odłącz wtyczkę, naciśnij metalową część, aby wyjąć żarówkę i na koniec wymień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego Twojego Volkswagena Golfa 8

  .

 • Po zdjęciu nadkola: Druga opcja, możesz zdjąć nadkole samochodu, aby uzyskać dostęp do bloku lamp przeciwmgielnych samochodu. Aby tak się stało, podnieś pojazd, zdejmij przednie koła, a następnie zdejmij nadkole za pomocą dostarczonych w tym celu klipsów i wykonaj tę samą procedurę, jak wyjaśniono powyżej, aby wymień żarówkę światła przeciwmgielnego swojego Volkswagena Golfa 8.

  Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w Twoim Volkswagenie Golfie 8, zdejmując zderzak?

  Przyjrzymy się teraz sytuacji, w której z powodu braku miejsca w modelu samochodu musisz zdjąć zderzak Twojego Volkswagena Golfa 8, aby mieć dostęp do przedniej żarówki światła przeciwmgielnego Twojego samochodu. Aby to zrobić, najpierw będziesz musiał zdjąć przedni zderzak swojego Volkswagena Golfa 8, nie zastanawiaj się dwa razy, aby przeczytać nasz kompletny przewodnik, aby poznać dokładną operację, wiedz podsumować, że będziesz potrzebować klucza torx i że będziesz miał do odkręcania śrub pod maską, w nadkolach i pod pojazdem. Po zdemontowaniu zderzaka wystarczy uzyskać dostęp do bloku przednich świateł przeciwmgłowych i wymienić żarówkę światła przeciwmgłowego w Volkswagenie Golfie 8 w taki sam sposób, jak opisano powyżej.

  Jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Volkswagenie Golfie 8?

  Na koniec, jeśli chcesz Zmień tylną żarówkę przeciwmgielną swojego samochodu; proces jest znacznie prostszy, oto różne kroki, które należy wykonać, aby wymienić tę żarówkę:

  • Przy bagażniku zdejmij wykładzinę podłogową z bagażnika.
  • Odkręć tylną osłonę reflektora od swojego Volkswagena Golfa 8.
  • Po wykryciu żarówki tylnego światła przeciwmgielnego w samochodzie wyjmij wypaloną żarówkę
  • Włóż nową żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego do bloku reflektorów Twojego Volkswagena Golfa 8
  • Odłóż wszystko na miejsce

  Sprawdź, czy światła przeciwmgielne działają poprawnie, zanim wyruszysz w drogę i gotowe.

  Jeśli potrzebujesz więcej poradników na temat Volkswagena Golfa 8, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Golf 8.

Weiterlesen:
Jak zaktualizować GPS w moim Volkswagenie Golfie 8?
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector