Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim Volkswagenie Golfie?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, o ocenę przydatności do ruchu drogowego, czy o portfel, zapewnienie ciągłej pracy żarówek reflektorów ma fundamentalne znaczenie. W rzeczywistości żarówki zużywają się części, które nieuchronnie przepalają się wraz z upływem czasu i w związku z tym wymagają wymiany. Prawie na pewno jesteś na tej stronie, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i zastanawiasz się jak wymienić żarówkę świateł przeciwmgielnych w Volkswagenie Golfie, zamieściliśmy treść tego artykułu, aby pomóc Ci wykonać tę procedurę bez pomocy i bez konieczności wizyty u technika samochodowego. Na początek przyjrzymy się, jak wymienić żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Volkswagenie Golfie, a następnie, jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w moim Volkswagenie Golfie?

Treść tego artykułu zaczniemy od wymiana żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Volkswagenie Golfie, powinieneś wiedzieć, że w zależności od roku i wykończenia Twojego samochodu może to nie być ta sama metoda, dlatego przedstawimy Ci dwa najbardziej tradycyjne rozwiązania wymiany przedniej żarówki przeciwmgielnej Twojego pojazdu.

Wymień przednią żarówkę przeciwmgielną swojego Volkswagena Golfa bez zdejmowania zderzaka.

Pierwsza metoda to wymiana żarówki bez wyjmowania zderzaka Twojego samochodu. Chociaż ta strategia jest najmniej trudna, nie ma gwarancji, że uda ci się ją zrealizować w swoim samochodzie. W rzeczywistości, w zależności od opcji i roku, w niektórych modelach zabraknie miejsca na wymianę żarówki tą metodą. Oto dwa różne sposoby wymiany żarówki przednich świateł przeciwmgielnych w Twoim Volkswagenie Golfie:

 • Przejeżdżając pod zderzakiem swojego Volkswagena Golfa: Pierwsza technika polega na ustawieniu się pod samochodem, nie wahaj się podnosić go na podnośniku, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca pod zderzakiem. Pod samochodem wystarczy zdjąć klipsy plastikowej stopki, która chroni silnik i spoczywa na zderzaku, aby uzyskać dostęp do bloku świateł przeciwmgłowych Twojego Volkswagena Golfa i już więcej nie będziesz mieć. (jeśli masz wystarczająco dużo miejsca) zdejmij plastikową osłonę, odłącz wtyczkę, naciśnij metalową część, aby wyjąć żarówkę i na koniec wymień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego swojego Volkswagena Golfa

  .

 • Po zdjęciu nadkola: Drugie rozwiązanie, możesz zdjąć nadkole samochodu, aby uzyskać dostęp do bloku lamp przeciwmgielnych samochodu. Aby tak się stało, podnieś samochód, zdejmij przednie koła, a następnie zdejmij nadkole za pomocą dostarczonych w tym celu klipsów i wykonaj tę samą procedurę, jak opisano wcześniej. wymień żarówkę światła przeciwmgielnego swojego Volkswagena Golfa.

  Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w Twoim Volkswagenie Golfie, zdejmując zderzak?

  W tym miejscu przyjrzymy się sytuacji, w której z powodu braku miejsca w modelu samochodu jesteś zobowiązany do zdjęcia zderzaka Twojego Volkswagena Golfa, aby uzyskać dostęp do przedniej żarówki światła przeciwmgielnego Twojego samochodu. Aby to osiągnąć, musisz przede wszystkim zdjąć przedni zderzak swojego Volkswagena Golfa, nie wahaj się zapoznać z naszym pełnym artykułem, aby poznać dokładną operację, wiedz podsumować, że będziesz potrzebować klucza torx i że będziesz trzeba odkręcić śruby pod osłoną, w nadkolach i pod samochodem. Po zdemontowaniu zderzaka wystarczy uzyskać dostęp do bloku przednich świateł przeciwmgłowych i wymienić żarówkę światła przeciwmgłowego w Volkswagenie Golfie w taki sam sposób, jak opisano wcześniej.

  Jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Volkswagenie Golfie?

  Wreszcie, jeśli chcesz Zmień tylną żarówkę przeciwmgielną swojego samochodu; metoda jest znacznie prostsza, oto różne kroki, które należy wykonać, aby zmienić tę żarówkę:

  • Przy bagażniku zdejmij wykładzinę podłogową z bagażnika.
  • Odkręć tylną pokrywę reflektora od swojego Volkswagena Golfa.
  • Po wykryciu żarówki tylnego światła przeciwmgielnego w samochodzie wyjmij wypaloną żarówkę
  • Umieść nową żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w bloku reflektorów Twojego Volkswagena Golfa
  • Odłóż wszystko na miejsce

  Sprawdź, czy światła przeciwmgielne znów działają prawidłowo, zanim wyruszysz w drogę i gotowe.

  W przypadku dalszych pytań dotyczących Volkswagena Golfa zapraszamy do zapoznania się z naszą kategorią Volkswagen Golf.

Weiterlesen:
Jak wymienić baterię w kluczyku Volkswagen Golf?
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector