Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim Volvo Xc40?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, o testy przydatności do ruchu drogowego, czy o budżet, konieczne jest upewnienie się, że żarówki reflektorów zawsze działają. W rzeczywistości żarówki to części zużywające się, które na dłuższą metę nieuchronnie się przepalą i w konsekwencji będą musiały zostać wymienione. Prawdopodobnie jesteś w tym artykule, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i zastanawiasz się jak wymienić żarówkę świateł przeciwmgielnych w Twoim Volvo Xc40, stworzyliśmy ten artykuł, aby pomóc Ci wykonać tę operację samodzielnie, bez konieczności wizyty w warsztacie naprawczym. Na początek przyjrzymy się wymianie żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Volvo Xc40, a następnie, jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Jak wymienić żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w moim Volvo Xc40?

Zaczniemy ten artykuł od wymiana żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Volvo Xc40, powinieneś wiedzieć, że w zależności od roku i wykończenia Twojego samochodu może to nie być dokładny proces w użyciu, dlatego przedstawimy Ci dwa najbardziej klasyczne rozwiązania, aby wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w Twoim samochodzie.

Wymień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w swoim Volvo Xc40 bez zdejmowania zderzaka.

Pierwsza metoda to wymiana żarówki bez wyjmowania zderzaka Twojego samochodu. Pomimo tego, że strategia ta jest najprostsza, nie ma gwarancji, że uda Ci się ją zastosować w swoim samochodzie. W rzeczywistości, zgodnie z opcjami i rokiem, w niektórych modelach nie będzie miejsca na taką wymianę żarówki. Oto dwa różne sposoby wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Volvo Xc40:

 • Wchodząc pod zderzak Twojego Volvo Xc40: Pierwsze podejście, wsadzisz się pod samochód, nie wahaj się podnosić go podnośnikiem, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca pod zderzakiem. Gdy znajdziesz się pod samochodem, wystarczy zdjąć klipsy plastikowej stopki, która chroni jednostkę silnika i która spoczywa na zderzaku, będziesz mieć dostęp do bloku świateł przeciwmgłowych swojego Volvo Xc40 i nie będziesz mieć żadnych więcej (jeśli masz wystarczająco dużo miejsca) zdejmij plastikową osłonę, odłącz wtyczkę, naciśnij metalową część, aby wyjąć żarówkę i na koniec zamień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego Twojego Volvo Xc40

  .

 • Po zdjęciu nadkola: Druga opcja, możesz zdjąć nadkole samochodu, aby uzyskać dostęp do bloku lamp przeciwmgielnych samochodu. Aby to zrobić, podnieś samochód na podnośniku, zdejmij przednie koła, a następnie zdejmij nadkola za pomocą dostarczonych w tym celu klipsów i wykonaj tę samą operację, jak opisano powyżej, aby wymień żarówkę światła przeciwmgielnego w swoim Volvo Xc40.

  Jak wymienić żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Volvo Xc40, zdejmując zderzak?

  Przyjrzymy się teraz sytuacji, w której z powodu braku miejsca w Twoim modelu samochodu musisz zdjąć zderzak Twojego Volvo Xc40, aby uzyskać dostęp do żarówki przedniego światła przeciwmgielnego Twojego samochodu. Aby to osiągnąć, najpierw będziesz musiał zdemontować przedni zderzak swojego Volvo Xc40, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zapoznać się z naszą pełną instrukcją, aby poznać dokładną operację, wiedz podsumować, że będziesz potrzebować klucza torx i że będziesz musiał odkręć śruby pod osłoną, w nadkolach i pod samochodem. Po zdjęciu zderzaka wystarczy uzyskać dostęp do bloku przednich świateł przeciwmgłowych i wymienić żarówkę światła przeciwmgielnego w Twoim Volvo Xc40 w taki sam sposób, jak opisano powyżej.

  Jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim Volvo Xc40?

  Aby zakończyć, jeśli chcesz Zmień tylną żarówkę przeciwmgielną swojego samochodu; proces jest znacznie prostszy, oto różne kroki, które należy wykonać, aby wymienić tę żarówkę:

  • Przy bagażniku zdejmij wykładzinę podłogową z bagażnika.
  • Odkręć tylną pokrywę zespołu reflektora od Twojego Volvo Xc40.
  • Po znalezieniu żarówki tylnego światła przeciwmgielnego w samochodzie wyjmij wypaloną żarówkę
  • Włóż nową żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego do bloku reflektora Twojego Volvo Xc40
  • Odłóż wszystko na miejsce

  Sprawdź, czy światła przeciwmgielne znów działają prawidłowo, zanim wyruszysz w drogę i gotowe.

  Jeśli potrzebujesz więcej przewodników na temat Volvo Xc40, przejdź do naszej kategorii Volvo Xc40.

Weiterlesen:
Nieprzyjemny zapach w klimatyzatorze Volvo Xc40
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector