Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim Volvo XC60?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo, ocenę przydatności do ruchu drogowego, czy o Twój portfel, bardzo ważne jest, aby Twoje żarówki były przez cały czas sprawne. Prawda jest taka, że ​​żarówki to części zużywające się, które z czasem nieuchronnie się przepalą iw rezultacie trzeba je wymienić. Prawdopodobnie znalazłeś się w tym artykule, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i chcesz wiedzieć jak wymienić żarówkę świateł przeciwmgielnych w Twoim Volvo XC60, zamieściliśmy tę stronę treści, aby pomóc Ci wykonać tę procedurę samodzielnie, bez konieczności udawania się do mechanika samochodowego. Na początek przyjrzymy się wymianie żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Volvo XC60, a następnie, jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Jak wymienić żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w moim Volvo XC60?

Zaczniemy tę stronę z treścią od wymiana żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Volvo XC60, pamiętaj, że w zależności od roku i wykończenia Twojego samochodu może to nie być ten sam proces, dlatego przedstawimy Ci dwa najczęstsze sposoby wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim pojeździe.

Wymień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego swojego Volvo XC60 bez zdejmowania zderzaka.

Pierwsza metoda to wymiana żarówki bez demontażu zderzaka Twojego samochodu. Pomimo tego, że proces ten jest najłatwiejszy, nie ma pewności, że możesz go przeprowadzić w swoim pojeździe. Prawda jest taka, że ​​zgodnie z opcjami i rokiem, w niektórych modelach nie będzie miejsca na taką wymianę żarówki. Oto dwa różne sposoby wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Volvo XC60:

 • Wchodząc pod zderzak Twojego Volvo XC60: Pierwsza technika, ustawisz się pod pojazdem, nie wahaj się podnosić go za pomocą podnośnika, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca pod zderzakiem. Gdy znajdziesz się pod pojazdem, wszystko, co musisz zrobić, to zdjąć klipsy plastikowej stopki, która zakrywa jednostkę silnika i która spoczywa na zderzaku, będziesz mieć dostęp do bloku świateł przeciwmgłowych swojego Volvo XC60 i nie będziesz mieć żadnych więcej (jeśli masz wystarczająco dużo miejsca) zdejmij plastikową osłonę, odłącz wtyczkę, naciśnij metalową część, aby wyjąć żarówkę i na koniec wymień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Volvo XC60

  .

 • Po zdjęciu nadkola: Druga alternatywa, możesz zdjąć nadkole samochodu, aby uzyskać dostęp do bloku lamp przeciwmgielnych samochodu. Aby tak się stało, podnieś pojazd, zdejmij przednie koła, a następnie zdejmij nadkole za pomocą dostarczonych w tym celu klipsów i wykonaj tę samą procedurę, jak wyjaśniono powyżej, aby wymień żarówkę światła przeciwmgielnego Twojego Volvo XC60.

  Jak wymienić żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Volvo XC60, zdejmując zderzak?

  Sprawdzimy teraz przypadek, w którym z powodu braku miejsca w Twoim modelu samochodu musisz zdjąć zderzak Twojego Volvo XC60, aby uzyskać dostęp do żarówki przedniego światła przeciwmgielnego Twojego samochodu. Aby to osiągnąć, musisz najpierw zdjąć przedni zderzak swojego Volvo XC60, nie wahaj się zajrzeć do naszej pełnej instrukcji, aby dowiedzieć się, jak dokładnie przebiega proces, wiesz, podsumowując, że będziesz potrzebować klucza torx, i że będziesz musiał odkręcić śruby pod maską, w nadkolach i pod pojazdem. Po zdjęciu zderzaka wystarczy uzyskać dostęp do bloku przednich świateł przeciwmgłowych i wymienić żarówkę światła przeciwmgielnego w Twoim Volvo XC60 w taki sam sposób, jak opisano powyżej.

  Jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim Volvo XC60?

  Wreszcie, jeśli chcesz Zmień tylną żarówkę przeciwmgielną swojego samochodu; proces jest znacznie łatwiejszy, oto różne kroki, których należy się trzymać, aby umożliwić wymianę tej żarówki:

  • Przy bagażniku zdejmij wykładzinę podłogową z bagażnika.
  • Odkręć tylną pokrywę zespołu reflektora od Twojego Volvo XC60.
  • Po znalezieniu żarówki tylnego światła przeciwmgielnego w samochodzie wyjmij wypaloną żarówkę
  • Umieść nową żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w bloku reflektora Twojego Volvo XC60
  • Odłóż wszystko z powrotem

  Sprawdź, czy światła przeciwmgielne działają poprawnie, zanim wyruszysz w drogę i gotowe.

  Jeśli potrzebujesz więcej przewodników na temat Volvo XC60, przejdź do naszej kategorii Volvo XC60.

Weiterlesen:
Jak wymienić przednią żarówkę kierunkowskazu w moim Volvo XC60?
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector