Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim volvo xc70 ?

Niezależnie od tego, czy chodzi o własne bezpieczeństwo, o testy przydatności do ruchu drogowego, czy o portfel, upewnienie się, że żarówki reflektorów są zawsze sprawne, jest niezwykle ważne. W rzeczywistości żarówki to części zużywające się, które z czasem nieuchronnie się przepalą i dlatego należy je wymienić. Prawie na pewno jesteś na tej stronie, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i zastanawiasz się jak wymienić żarówkę świateł przeciwmgielnych w swoim volvo xc70, zamieściliśmy treść tego artykułu, aby pomóc Ci wykonać ten proces samodzielnie, bez konieczności udawania się do mechanika samochodowego. Na początek przyjrzymy się wymianie żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim volvo xc70, a po drugie, jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w moim volvo xc70?

Treść tego artykułu zaczniemy od wymiana żarówki przedniego światła przeciwmgielnego Twojego volvo xc70, pamiętaj, że w zależności od roku i wykończenia Twojego samochodu może to nie być dokładna metoda, dlatego przedstawimy Ci dwa najczęstsze sposoby wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim pojeździe.

Wymień przednią żarówkę przeciwmgielną swojego volvo xc70 bez zdejmowania zderzaka.

Pierwsza opcja, wymienimy żarówkę bez demontażu zderzaka Twojego auta. Chociaż ten proces jest najprostszy, nie ma pewności, że możesz go wykonać w swoim pojeździe. W rzeczywistości, w zależności od opcji i roku, w niektórych modelach nie będzie miejsca na wymianę żarówki tą metodą. Oto dwa różne sposoby wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim volvo xc70:

 • Przejeżdżając pod zderzakiem swojego volvo xc70: Pierwsza technika, ustawisz się pod pojazdem, nie wahaj się podnieść go za pomocą podnośnika, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca pod zderzakiem. Gdy znajdziesz się pod pojazdem, wystarczy zdjąć klipsy plastikowej stopki, która zakrywa jednostkę silnika i która spoczywa na zderzaku, będziesz mieć dostęp do bloku świateł przeciwmgłowych swojego volvo xc70 i nie będziesz mieć żadnego więcej (jeśli masz wystarczająco dużo miejsca) zdejmij plastikową osłonę, odłącz wtyczkę, naciśnij metalową część, aby wyjąć żarówkę i na koniec zamień przednią żarówkę przeciwmgielną swojego volvo xc70

  .

 • Po zdjęciu nadkola: Druga opcja, możesz zdjąć nadkole samochodu, aby uzyskać dostęp do bloku lamp przeciwmgielnych samochodu. Aby tak się stało, podnieś pojazd, zdejmij przednie koła, a następnie zdejmij nadkole za pomocą dostarczonych w tym celu klipsów i wykonaj ten sam proces, jak opisano wcześniej wymień żarówkę światła przeciwmgielnego swojego volvo xc70.

  Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w swoim volvo xc70, zdejmując zderzak?

  Przyjrzymy się teraz sytuacji, w której z powodu braku miejsca w modelu samochodu musisz zdjąć zderzak swojego volvo xc70, aby mieć dostęp do żarówki przedniego światła przeciwmgielnego swojego samochodu. Aby to osiągnąć, musisz przede wszystkim zdjąć przedni zderzak swojego volvo xc70, nie wahaj się przeczytać całego naszego artykułu, aby poznać dokładną procedurę, wiedzieć, jak podsumować, że będziesz potrzebować klucza torx i że będziesz trzeba odkręcić śruby pod maską, w nadkolach i pod pojazdem. Po zdjęciu zderzaka wystarczy uzyskać dostęp do bloku przednich świateł przeciwmgłowych i wymienić żarówkę światła przeciwmgłowego w volvo xc70 w taki sam sposób, jak opisano powyżej.

  Jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w swoim volvo xc70?

  Nareszcie, jeśli zechcesz Zmień tylną żarówkę przeciwmgielną swojego samochodu; metoda jest znacznie łatwiejsza, oto różne kroki, których należy się trzymać, aby umożliwić wymianę tej żarówki:

  • Przy bagażniku zdejmij wykładzinę podłogową z bagażnika.
  • Odkręć tylną pokrywę reflektora od swojego volvo xc70.
  • Po znalezieniu żarówki tylnego światła przeciwmgielnego w samochodzie wyjmij wypaloną żarówkę
  • Umieść nową żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w bloku reflektora Twojego volvo xc70
  • Odłóż wszystko z powrotem

  Sprawdź, czy światła przeciwmgielne znów działają prawidłowo, zanim wyruszysz w drogę i gotowe.

  Jeśli potrzebujesz więcej przewodników na temat volvo xc70, przejdź do naszej kategorii volvo xc70.

Weiterlesen:
Jak wyczyścić czujnik masowego przepływu powietrza w volvo xc70?
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector