Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w mojej Skodzie Enyaq?

Bez względu na to, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, ocenę przydatności do ruchu drogowego, czy o portfel, upewnienie się, że żarówki reflektorów naprawdę działają, jest bardzo ważne. Prawda jest taka, że ​​żarówki to części zużywające się, które nieuchronnie przepalą się z upływem czasu i dlatego należy je wymienić. Prawdopodobnie znalazłeś się w tym artykule, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i chcesz wiedzieć jak wymienić żarówkę świateł przeciwmgielnych w Twojej Skodzie Enyaq, stworzyliśmy tę stronę treści, aby pomóc Ci wykonać tę procedurę samodzielnie, bez konieczności udawania się do mechanika samochodowego. Po pierwsze przyjrzymy się wymianie żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twojej Skodzie Enyaq, a po drugie, jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w mojej Skodzie Enyaq?

Zaczniemy tę stronę z treścią od wymiana żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twojej Skodzie Enyaq, pamiętaj, że w zależności od roku i wykończenia Twojego samochodu może to nie być ta sama technika, dlatego przedstawimy Ci dwie najczęstsze techniki wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim pojeździe.

Weiterlesen:
Jak złożyć przednie siedzenie w Skodzie Enyaq ?

Wymień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w swojej Skodzie Enyaq bez zdejmowania zderzaka.

Pierwsza technika to wymiana żarówki bez wyjmowania zderzaka Twojego samochodu. Chociaż ta strategia jest najmniej skomplikowana, nie ma pewności, że możesz ją wykonać w swoim pojeździe. Prawda jest taka, że ​​w zależności od opcji i roku w niektórych modelach nie będzie wystarczająco dużo miejsca na wymianę żarówki tą metodą. Oto dwa różne techniki wymiany żarówki przednich świateł przeciwmgielnych w Twojej Skodzie Enyaq:

 • Przejeżdżając pod zderzakiem Twojej Skody Enyaq: Przy pierwszym podejściu ustawisz się pod pojazdem, nie wahaj się podnosić go za pomocą podnośnika, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca pod zderzakiem. Będąc pod pojazdem, wystarczy zdjąć klipsy plastikowej stopki, która zakrywa silnik silnika i która spoczywa na zderzaku, będziesz mieć dostęp do bloku świateł przeciwmgielnych Twojej Skody Enyaq i nie będziesz mieć żadnego więcej (jeśli masz wystarczająco dużo miejsca) zdejmij plastikową osłonę, odłącz wtyczkę, naciśnij metalową część, aby wyjąć żarówkę i na koniec zamień przednią żarówkę przeciwmgielną w Twojej Skodzie Enyaq

  .

 • Po zdjęciu nadkola: Druga opcja, możesz zdjąć nadkole samochodu, aby uzyskać dostęp do bloku lamp przeciwmgielnych samochodu. Aby tak się stało, podnieś pojazd, zdejmij przednie koła, a następnie zdejmij nadkole za pomocą dostarczonych w tym celu klipsów i wykonaj tę samą procedurę, jak wspomniano wcześniej, aby wymień żarówkę światła przeciwmgielnego w Twojej Skodzie Enyaq.

  Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w Twojej Skodzie Enyaq, zdejmując zderzak?

  W tym miejscu przyjrzymy się sytuacji, w której z powodu braku miejsca w modelu samochodu musisz zdjąć zderzak Twojej Skody Enyaq, aby uzyskać dostęp do żarówki przedniego światła przeciwmgielnego Twojego samochodu. Aby to zrobić, musisz przede wszystkim zdjąć przedni zderzak Twojej Skody Enyaq, nie zastanawiaj się dwa razy, aby przejrzeć nasz cały artykuł, aby poznać dokładny proces, wiedz podsumować, że będziesz potrzebować klucza torx i że będziesz trzeba odkręcić śruby pod osłoną, w nadkolach i pod pojazdem. Po zdjęciu zderzaka wystarczy uzyskać dostęp do bloku przednich świateł przeciwmgłowych i wymienić żarówkę światła przeciwmgielnego w Twojej Skodzie Enyaq w taki sam sposób, jak opisano powyżej.

  Jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twojej Skodzie Enyaq?

  Nareszcie, jeśli chcesz Zmień tylną żarówkę przeciwmgielną swojego samochodu; technika jest znacznie prostsza, oto różne kroki, które należy wykonać, aby wymienić tę żarówkę:

  • Przy bagażniku zdejmij wykładzinę podłogową z bagażnika.
  • Odkręć tylną pokrywę reflektora od swojej Skody Enyaq.
  • Po znalezieniu żarówki tylnego światła przeciwmgielnego w samochodzie wyjmij wypaloną żarówkę
  • Włóż nową żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego do bloku reflektora Twojej Skody Enyaq
  • Odłóż wszystko z powrotem

  Sprawdź, czy światła przeciwmgielne działają poprawnie, zanim wyruszysz w drogę i gotowe.

  Jeśli chcesz więcej przewodników na temat Skoda Enyaq, przejdź do naszej kategorii Skoda Enyaq.

Weiterlesen:
Jak naprawić zablokowany klucz w mojej Skodzie Enyaq?
Ссылка на основную публикацию