Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w mojej skodzie fabia ?

Niezależnie od tego, czy chodzi o własne bezpieczeństwo, ocenę przydatności do ruchu drogowego, czy o portfel, bardzo ważna jest pewność, że żarówki reflektorów działają bez przerwy. Rzeczywistość jest taka, że ​​żarówki to części zużywające się, które z czasem nieuchronnie się przepalą iw rezultacie należy je wymienić. Prawdopodobnie jesteś w tym artykule, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i zastanawiasz się jak wymienić żarówkę świateł przeciwmgielnych w skodzie fabia, napisaliśmy i opublikowaliśmy tę stronę z treścią, aby pomóc Ci wykonać tę procedurę samodzielnie, bez konieczności udawania się do warsztatu. Na początek przyjrzymy się, jak wymienić żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w Twojej Skodzie Fabii, a po drugie, jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w mojej Skodzie Fabii?

Zaczniemy tę stronę z treścią od wymiana żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twojej skodzie fabia, pamiętaj, że w zależności od roku i wykończenia Twojego samochodu może to nie być dokładna technika do zastosowania, dlatego przedstawimy Ci dwa najbardziej tradycyjne rozwiązania wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Weiterlesen:
silnik skoda fabia grzechocze na zimno

Wymień przednią żarówkę przeciwmgielną swojej skody fabia bez zdejmowania zderzaka.

Pierwsze rozwiązanie, wymienimy żarówkę bez demontażu zderzaka Twojego auta. Niemniej jednak ta technika jest najprostsza, nie ma gwarancji, że możesz ją zastosować w swoim samochodzie. W rzeczywistości, zdeterminowana przez opcje i rok, w niektórych modelach nie będzie miejsca na wymianę żarówki tą metodą. Oto dwa różne rozwiązania do wymiany żarówki przedniej lampy przeciwmgielnej w Twojej skodzie fabia:

 • Wchodząc pod zderzak Twojej skody fabia: Pierwsze podejście, wsadzisz się pod samochód, nie wahaj się podnosić go podnośnikiem, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca pod zderzakiem. Będąc pod samochodem, wystarczy zdjąć klipsy plastikowej stopki, która zakrywa jednostkę silnika i która spoczywa na zderzaku, będziesz miał dostęp do bloku świateł przeciwmgłowych w Twojej skodzie fabia i nie będziesz miał żadnego więcej (jeśli masz wystarczająco dużo miejsca) zdejmij plastikową osłonę, odłącz wtyczkę, naciśnij metalową część, aby wyjąć żarówkę i na koniec wymień przednią żarówkę przeciwmgielną w Twojej skodzie fabia

  .

 • Po zdjęciu nadkola: Drugie rozwiązanie, możesz zdjąć nadkole samochodu, aby uzyskać dostęp do bloku lamp przeciwmgielnych samochodu. Aby to zrobić, podnieś samochód, zdejmij przednie koła, a następnie zdejmij nadkole za pomocą dostarczonych w tym celu klipsów i wykonaj tę samą procedurę, jak wspomniano wcześniej, aby wymień żarówkę światła przeciwmgielnego swojej skody fabia.

  Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w Twojej Skodzie Fabii poprzez zdjęcie zderzaka?

  W tym momencie sprawdzimy okoliczności, w których z powodu braku miejsca w modelu samochodu jesteś zobowiązany do zdjęcia zderzaka Twojej skody fabia, aby uzyskać dostęp do przedniej żarówki światła przeciwmgielnego Twojego samochodu. Aby to osiągnąć, najpierw będziesz musiał zdemontować przedni zderzak Twojej skody fabia, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zapoznać się z naszą pełną instrukcją, aby poznać dokładną operację, wiedz podsumować, że będziesz potrzebować klucza torx i że będziesz musiał odkręć śruby pod maską, w nadkolach i pod samochodem. Po zdjęciu zderzaka wystarczy uzyskać dostęp do bloku przedniego światła przeciwmgielnego i wymienić żarówkę światła przeciwmgielnego w skodzie fabia w taki sam sposób, jak wspomniano wcześniej.

  Jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twojej Skodzie Fabii?

  Na koniec, jeśli chcesz Zmień tylną żarówkę przeciwmgielną swojego samochodu; technika jest znacznie łatwiejsza, oto różne kroki, których należy się trzymać, aby umożliwić wymianę tej żarówki:

  • Przy bagażniku zdejmij wykładzinę podłogową z bagażnika.
  • Odkręć tylną pokrywę reflektora od swojej skody fabia.
  • Po znalezieniu żarówki tylnego światła przeciwmgielnego w samochodzie wyjmij wypaloną żarówkę
  • Włóż nową żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego do bloku reflektorów skody fabia
  • Odłóż wszystko na miejsce

  Sprawdź, czy światła przeciwmgielne znów działają prawidłowo, zanim wyruszysz w drogę i gotowe.

  Jeśli masz jakieś pytania dotyczące skody fabia, nie wahaj się zajrzeć do naszej kategorii skoda fabia.

Weiterlesen:
Pomarańczowe światło skoda fabia, które pozostaje włączone
Ссылка на основную публикацию