Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w mojej Skodzie Kamiq?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje własne bezpieczeństwo, ocenę przydatności do ruchu drogowego, czy o Twój budżet, zapewnienie ciągłego działania żarówek jest niezwykle ważne. W rzeczywistości żarówki to części zużywające się, które z czasem nieuchronnie się przepalą i dlatego należy je wymienić. Prawdopodobnie znalazłeś się w tym artykule, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i martwisz się o jak wymienić żarówkę świateł przeciwmgielnych w Twojej Skodzie Kamiq, napisaliśmy ten artykuł, aby pomóc Ci wykonać tę operację bez pomocy i bez konieczności udawania się do mechanika samochodowego. Na początek przyjrzymy się, jak wymienić żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w Twojej Skodzie Kamiq, a po drugie, jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w mojej Skodzie Kamiq?

Zaczniemy ten artykuł od wymiana żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twojej Skodzie Kamiq, pamiętaj, że w zależności od roku i wykończenia Twojego samochodu może to nie być ta sama metoda, dlatego przedstawimy Ci dwa najbardziej klasyczne sposoby wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim pojeździe.

Weiterlesen:
Drgania zmiany biegów w Skodzie Kamiq ?

Wymień przednią żarówkę przeciwmgielną w swojej Skodzie Kamiq bez zdejmowania zderzaka.

Pierwsza metoda to wymiana żarówki bez zdejmowania zderzaka Twojego samochodu. Niemniej jednak ta metoda jest najprostsza, nie ma gwarancji, że możesz ją zastosować w swoim samochodzie. W rzeczywistości, w zależności od opcji i roku, w niektórych modelach nie będzie wystarczająco dużo miejsca na wymianę żarówki. Oto dwa różne sposoby wymiany żarówki przednich świateł przeciwmgielnych w Twojej Skodzie Kamiq:

 • Wchodząc pod zderzak Twojej Skody Kamiq: Pierwsze podejście, wsadzisz się pod samochód, nie wahaj się podnosić go podnośnikiem, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca pod zderzakiem. Będąc pod samochodem, wystarczy zdjąć klipsy plastikowej stopki, która zakrywa silnik silnika i która spoczywa na zderzaku, będziesz miał dostęp do bloku świateł przeciwmgielnych Twojej Skody Kamiq i nie będziesz miał żadnego więcej (jeśli masz wystarczająco dużo miejsca) zdejmij plastikową osłonę, odłącz wtyczkę, naciśnij metalową część, aby wyjąć żarówkę i na koniec zamień przednią żarówkę przeciwmgielną w Twojej Skodzie Kamiq

  .

 • Po zdjęciu nadkola: Druga alternatywa, możesz zdjąć nadkole samochodu, aby uzyskać dostęp do bloku lamp przeciwmgielnych samochodu. Aby to osiągnąć, podnieś samochód, zdejmij przednie koła, a następnie zdejmij nadkola za pomocą dostarczonych w tym celu klipsów i wykonaj tę samą operację, jak opisano wcześniej. wymień żarówkę światła przeciwmgielnego w Twojej Skodzie Kamiq.

  Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w Twojej Skodzie Kamiq, zdejmując zderzak?

  W tym momencie sprawdzimy przypadek, w którym z powodu braku miejsca w Twoim modelu samochodu jesteś zobowiązany do zdjęcia zderzaka Twojej Skody Kamiq, aby uzyskać dostęp do przedniej żarówki światła przeciwmgielnego Twojego samochodu. Aby to osiągnąć, najpierw będziesz musiał zdjąć przedni zderzak Twojej Skody Kamiq, nie zastanawiaj się dwa razy, aby przeczytać nasz cały artykuł, aby poznać dokładny proces, wiedz podsumować, że będziesz potrzebować klucza torx i że będziesz musiał odkręć śruby pod osłoną, w nadkolach i pod samochodem. Po zdjęciu zderzaka wystarczy uzyskać dostęp do bloku przednich świateł przeciwmgłowych i wymienić żarówkę światła przeciwmgłowego w Twojej Skodzie Kamiq w taki sam sposób, jak opisano wcześniej.

  Jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twojej Skodzie Kamiq?

  Wreszcie, jeśli chcesz Zmień tylną żarówkę przeciwmgielną swojego samochodu; metoda jest znacznie prostsza, oto różne kroki, które należy wykonać, aby zmienić tę żarówkę:

  • Przy bagażniku zdejmij wykładzinę podłogową z bagażnika.
  • Odkręć tylną pokrywę reflektora od swojej Skody Kamiq.
  • Po wykryciu żarówki tylnego światła przeciwmgielnego w samochodzie wyjmij wypaloną żarówkę
  • Włóż nową żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego do bloku reflektora Twojej Skody Kamiq
  • Odłóż wszystko z powrotem

  Sprawdź, czy światła przeciwmgielne znów działają prawidłowo, zanim wyruszysz w drogę i gotowe.

  Aby odkryć więcej wskazówek dotyczących Skody Kamiq, spójrz na kategorię Skoda Kamiq.

Weiterlesen:
Wycieraczka utknęła w Skodzie Kamiq
Ссылка на основную публикацию