Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w mojej Skodzie Karoq?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, ocenę przydatności do ruchu drogowego, czy o budżet, bardzo ważne jest, aby Twoje żarówki reflektorów były stale sprawne. W rzeczywistości żarówki to części zużywające się, które z czasem nieuchronnie się przepalą i w rezultacie należy je wymienić. Prawdopodobnie jesteś na tej stronie, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i martwisz się o jak wymienić żarówkę świateł przeciwmgielnych w Twojej Skodzie Karoq, stworzyliśmy tę stronę zawartości, aby pomóc Ci wykonać ten proces bez pomocy i bez konieczności odwiedzania warsztatu. Na początek przyjrzymy się wymianie żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twojej Skodzie Karoq, a następnie, jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w mojej Skodzie Karoq?

Zaczniemy tę stronę z treścią od wymiana żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twojej Skodzie Karoq, powinieneś wiedzieć, że w zależności od roku i wykończenia Twojego samochodu może to nie być ta sama metoda, dlatego przedstawimy Ci dwa najbardziej klasyczne sposoby wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Wymień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w swojej Skodzie Karoq bez zdejmowania zderzaka.

Pierwsze rozwiązanie, wymienimy żarówkę bez zdejmowania zderzaka Twojego samochodu. Chociaż ta strategia jest najprostsza, nie ma gwarancji, że możesz ją zastosować w swoim samochodzie. W rzeczywistości, w zależności od opcji i roku, w niektórych modelach zabraknie miejsca na taką wymianę żarówki. Oto dwa różne techniki wymiany żarówki przednich świateł przeciwmgielnych w Twojej Skodzie Karoq:

 • Wchodząc pod zderzak Twojej Skody Karoq: Pierwsza technika, to wsadzisz się pod samochód, nie wahaj się podnieść go na podnośniku, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca pod zderzakiem. Będąc pod samochodem, wystarczy zdjąć klipsy plastikowej stopki, która chroni jednostkę silnika i która spoczywa na zderzaku, będziesz miał dostęp do bloku świateł przeciwmgłowych Twojej Skody Karoq i nie będziesz miał żadnego więcej (jeśli masz wystarczająco dużo miejsca) zdejmij plastikową osłonę, odłącz wtyczkę, naciśnij metalową część, aby wyjąć żarówkę i na koniec zamień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w Twojej Skodzie Karoq

  .

 • Po zdjęciu nadkola: Druga opcja, możesz zdjąć nadkole samochodu, aby uzyskać dostęp do bloku lamp przeciwmgielnych samochodu. Aby to osiągnąć, podnieś samochód, zdejmij przednie koła, a następnie zdejmij nadkole za pomocą dostarczonych w tym celu klipsów i wykonaj ten sam proces, jak opisano powyżej, aby wymień żarówkę światła przeciwmgielnego w Twojej Skodzie Karoq.

  Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w Twojej Skodzie Karoq, zdejmując zderzak?

  Przyjrzymy się teraz sytuacji, w której z powodu braku miejsca w modelu samochodu jesteś zobowiązany do zdjęcia zderzaka Twojej Skody Karoq, aby uzyskać dostęp do żarówki przedniego światła przeciwmgielnego Twojego samochodu. Aby to osiągnąć, najpierw będziesz musiał zdemontować przedni zderzak Twojej Skody Karoq, nie wahaj się zapoznać z naszą pełną instrukcją, aby poznać dokładną operację, wiedz podsumować, że będziesz potrzebować klucza torx i że będziesz musiał usunąć śruby pod maską, w nadkolach i pod samochodem. Po zdjęciu zderzaka wystarczy uzyskać dostęp do przedniego bloku świateł przeciwmgłowych i wymienić żarówkę światła przeciwmgielnego w Twojej Skodzie Karoq w ten sam sposób, jak opisano powyżej.

  Jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twojej Skodzie Karoq?

  Wreszcie, jeśli chcesz Zmień tylną żarówkę przeciwmgielną swojego samochodu; metoda jest znacznie łatwiejsza, oto różne kroki, których należy się trzymać, aby umożliwić wymianę tej żarówki:

  • Przy bagażniku zdejmij wykładzinę podłogową z bagażnika.
  • Odkręć tylną pokrywę reflektora od swojej Skody Karoq.
  • Po zlokalizowaniu żarówki tylnego światła przeciwmgielnego w samochodzie wyjmij wypaloną żarówkę
  • Włóż nową żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego do bloku reflektora Twojej Skody Karoq
  • Odłóż wszystko z powrotem

  Sprawdź, czy światła przeciwmgielne działają poprawnie, zanim wyruszysz w drogę i gotowe.

  Jeśli potrzebujesz więcej przewodników po Skodzie Karoq, przejdź do naszej kategorii Skoda Karoq.

Weiterlesen:
Jak otworzyć bagażnik Skoda Karoq od wewnątrz ?
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector