Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę tablicy rejestracyjnej Chevrolet Camaro ?

Bez względu na to, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo, o badanie przydatności do ruchu drogowego, czy o uniknięcie mandatu, zapewnienie, że Twoje żarówki są cały czas sprawne, jest bardzo ważne. W rzeczywistości żarówki mają jednostki, które z pewnością po pewnym czasie się przepalą i w rezultacie trzeba je wymienić. Być może jesteś na tej stronie, ponieważ jedno z twoich świateł postojowych jest przepalone i martwisz się o to jak wymienić żarówkę tablicy rejestracyjnej Chevroleta Camaro?, stworzyliśmy treść tego artykułu, aby pomóc Ci zrobić to bez żadnej pomocy i bez konieczności udawania się do mechanika samochodowego. Po pierwsze przyjrzymy się wymianie żarówki tablicy rejestracyjnej z zewnątrz, po drugie, jak wymienić żarówkę tablicy rejestracyjnej bez dostępu z zewnątrz, a po trzecie, jak wymienić żarówkę tylnej tablicy rejestracyjnej w Twoim Chevrolet Camaro.

Jak wymienić żarówkę tablicy rejestracyjnej w Chevrolet Camaro na zewnątrz?

Ta taktyka jest najprostsza z dwóch, w rzeczywistości wystarczy zdjąć osłony ochronne żarówek. Niestety w niektórych latach lub opakowaniach samochodów te osłony nie otwierają się z zewnątrz i jeśli tak jest, poświęcimy trochę czasu w drugiej części tego artykułu, aby nauczyć Cię tej metody.

Weiterlesen:
Problem z automatyczną skrzynią biegów Chevrolet Camaro ?

Więc zacznijmy od wymiana żarówki tablicy rejestracyjnej, przechodząc przez zewnętrzną część swojego Chevroleta Camaro. Niezależnie od tego, czy jest to przód czy tył samochodu, metoda będzie taka sama.

Oto kilka prostych czynności, które należy wykonać, aby wykonać tę rutynową usługę:

 • Przy wyłączonym silniku odłącz zaciski akumulatora od samochodu
 • Zwróć się twarzą do tablicy rejestracyjnej i użyj płaskiego śrubokręta lub noża, aby włożyć płaską część do wycięcia przeznaczonego do tego celu (zwykle na przezroczystej pokrywie) i dźwignię na plastikowym oknie, aby otworzyć gniazdo żarówki tablicy rejestracyjnej Twojego Chevroleta Camaro

  .

 • Użyj śrubokręta lub noża, aby wysunąć żarówkę z jej miejsca, jeśli obawiasz się, że coś zniszczysz, możesz to również zrobić palcami.
 • Na koniec umieść nową żarówkę tablicy rejestracyjnej
 • Na ostatnim etapie, przed ponownym złożeniem, ponownie podłącz baterię i sprawdź światło, aby potwierdzić powodzenie procedury.

Jak wymienić żarówkę tablicy rejestracyjnej w Twoim Chevrolet Camaro bez dostępu z zewnątrz?

Druga sekcja naszego przedmiotu, wymień tę żarówkę tablicy rejestracyjnej w swoim Chevrolet Camaro bez dostępu z zewnątrz. Generalnie będziesz miał do niego dostęp, ale niektóre serie (często z tyłu nie pozwalają na ten dostęp).

Jak wymienić żarówkę przedniej tablicy rejestracyjnej w moim Chevrolecie Camaro?

Aby zmienić ten na przedniej płycie, nic prostszego, będziesz musiał ustawić się pod autem (najlepiej ustawiony na świecach, by dać ci trochę miejsca), a przechodząc przez tylną część zderzaka będziesz musiał odpiąć blok żarówki tablicy rejestracyjnej, zwykle trzymany przez dwie miękkie plastikowe zakładki; naciskając oba jednocześnie, a następnie mając w ręku blok żarówki tablicy rejestracyjnej, Wyjmij plastikową uszczelkę, następnie cienkim śrubokrętem z jednej strony znajdziesz małe nacięcie, dźwignią otwórz plastikową osłonę (uważaj, aby nie przykładać zbyt dużej siły, w przeciwnym razie złamiesz plastikową osłonę), a będziesz musiał tylko wyjmij przepaloną żarówkę tablicy rejestracyjnej i zamień ją na nową , a następnie zweryfikuj i zmontuj całość.

Weiterlesen:
Mój Chevrolet Camaro jedzie w lewo, co robić ?

Jak wymienić żarówkę tylnej tablicy rejestracyjnej w moim Chevrolecie Camaro?

Wreszcie ostatnia opcja, musisz wymienić żarówkę na tylnej płycie swojego Chevroleta Camaro, ale nie możesz otworzyć pokrywy z zewnątrz samochodu. W takim przypadku oto rozwiązanie do obsługi tej operacji:

 • Odłącz akumulator od swojego Chevroleta Camaro
 • Zlokalizuj położenie swoich żarówek z zewnątrz.
 • Od wewnętrznej strony bagażnika należy usunąć podszewkę bagażnika, przytrzymywaną przez klipsy, trzeba będzie ostrożnie podważyć całą ramę bagażnika, aby ją zdjąć.
 • Po znalezieniu, przed wyjęciem oprawek żarówek, odłącz oprawki, aby uzyskać mniej skomplikowany dostęp.
 • Za pomocą śrubokręta podważ dwie plastikowe części, aby wyjąć oprawkę żarówki

  .

 • Wymień przepaloną żarówkę tablicy rejestracyjnej w swoim Chevrolet Camaro, sprawdź ją i zmontuj, obserwując klipsy na wyściółce bagażnika

.

Masz to, odkryłeś główne taktyki dla wymiana żarówek tablicy rejestracyjnej w samochodzie, pamiętaj, że w niektórych modelach metodologia może być nieco inna, ale powinieneś być w stanie ją zrealizować po wyjaśnieniu treści tego artykułu. Jeśli nie możesz tego zrobić, nie wahaj się iść do swojego warsztatu, szkoda byłoby zepsuć część swojego Chevroleta Camaro. Jeśli musisz wymienić inne żarówki, takie jak żarówki świateł pozycyjnych w Twoim Chevrolecie Camaro lub żarówki świateł mijania w Chevrolecie Camaro, nie wahaj się przeglądać naszych artykułów, które wyjaśniają Ci procedurę postępowania.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Chevroleta Camaro, nie wahaj się zajrzeć do naszej kategorii Chevrolet Camaro.

Weiterlesen:
Jak czyścić katalizator Chevrolet Camaro ?
Ссылка на основную публикацию