Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę tablicy rejestracyjnej Chrysler Town & Country?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje własne bezpieczeństwo, o badanie przydatności do ruchu drogowego, czy o uniknięcie mandatu, pewność, że Twoje żarówki są cały czas sprawne, jest niezwykle ważne. W rzeczywistości żarówki mają jednostki, które w przewidywalny sposób po pewnym czasie się przepalą i w rezultacie należy je wymienić. Prawdopodobnie jesteś na stronie, ponieważ jedno z twoich świateł postojowych jest przepalone i martwisz się o to jak wymienić żarówkę tablicy rejestracyjnej Chrysler Town & Country?, stworzyliśmy tę zawartość, aby pomóc Ci zrobić to samodzielnie, bez konieczności udawania się do mechanika. Po pierwsze przyjrzymy się wymianie żarówki tablicy rejestracyjnej z zewnątrz, po drugie, jak wymienić żarówkę tablicy rejestracyjnej bez dostępu z zewnątrz, a po trzecie, jak wymienić żarówkę tylnej tablicy rejestracyjnej w Twoim Chrysler Town & Country.

Jak wymienić żarówkę tablicy rejestracyjnej w Twoim Chrysler Town & Country pochodzącą z zewnątrz?

Ten proces jest najszybszy z tych dwóch, w rzeczywistości w tym przypadku wystarczy zdjąć osłony ochronne żarówek. Niestety w niektórych latach lub opakowaniach samochodów te osłony nie otwierają się od zewnątrz i jeśli tak jest, poświęcimy trochę czasu w drugiej części tego dokumentu na wyjaśnienie sposobu.

Weiterlesen:
Nieszczelny wtryskiwacz w moim Chrysler Town & Country, co robić?

Więc zacznijmy od wymiana żarówki tablicy rejestracyjnej, przechodząc przez zewnętrzną część swojego Chrysler Town & Country. Niezależnie od tego, czy jest to przód czy tył Twojego samochodu, operacja będzie identyczna.

Oto kilka prostych kroków, których należy się trzymać, aby wykonać tę usługę:

 • Przy wyłączonym silniku odłącz zaciski akumulatora od samochodu
 • Ustaw się przed tablicą rejestracyjną i za pomocą płaskiego śrubokręta lub noża umieść płaską część w przeznaczonym do tego wycięciu (prawie zawsze na przezroczystej pokrywie) i dźwignia na plastikowym oknie, aby otworzyć gniazdo żarówki tablicy rejestracyjnej swojego Chrysler Town & Country

  .

 • Użyj śrubokręta lub noża, aby wysunąć żarówkę z jej miejsca, w przypadku, gdy boisz się czegoś zniszczyć, równie dobrze możesz to zrobić palcami.
 • Na koniec włóż nową żarówkę tablicy rejestracyjnej
 • Ostatni krok, przed ponownym złożeniem, ponownie podłącz baterię i sprawdź lampkę, aby potwierdzić powodzenie procesu.

Jak wymienić żarówkę tablicy rejestracyjnej w Twoim Chrysler Town & Country bez dostępu z zewnątrz?

Druga część naszego artykułu, Wymień tę żarówkę tablicy rejestracyjnej w swoim Chrysler Town & Country bez dostępu z zewnątrz. Najczęściej będziesz miał do niego dostęp, ale niektóre serie (często z tyłu nie pozwalają na ten dostęp).

Jak wymienić żarówkę przedniej tablicy rejestracyjnej w moim Chrysler Town & Country?

Żeby zamienić ten na przedniej płycie, nic prostszego, trzeba będzie podstawić się pod samochód (najlepiej na świecach, żeby dać trochę miejsca), a przechodząc przez tylną część zderzaka trzeba będzie odpiąć blok żarówki tablicy rejestracyjnej, prawie zawsze trzymany przez dwie miękkie plastikowe zakładki naciskając jednocześnie oba, a następnie mając w ręku blok żarówki tablicy rejestracyjnej, Usuń plastik, który działa jak uszczelka, następnie cienkim śrubokrętem z jednej strony znajdziesz małe nacięcie, dźwignią otwórz plastikową osłonę (uważaj, aby nie wywierać zbyt dużego nacisku, bo zepsujesz plastikową osłonę), a będziesz musiał po prostu wyjmij wypaloną żarówkę tablicy rejestracyjnej i wymień ją na nową , a następnie zweryfikuj i zmontuj całość.

Weiterlesen:
Ile kilometrów na niskim poziomie paliwa w moim Chrysler Town & Country?

Jak wymienić żarówkę tylnej tablicy rejestracyjnej w moim Chrysler Town & Country?

Wreszcie ostatnia możliwość, musisz wymienić żarówkę na tylnej płycie swojego Chryslera Town & Country, ale nie możesz otworzyć osłony z zewnątrz samochodu. W tym przypadku oto podejście do przeprowadzenia tej operacji:

 • Odłącz akumulator od swojego Chryslera Town & Country
 • Znajdź miejsce swoich żarówek z zewnątrz.
 • Od wewnętrznej strony bagażnika należy zdjąć wyściółkę bagażnika, przytrzymywaną klipsami, trzeba będzie delikatnie podważyć całą ramę bagażnika, aby ją zdjąć.
 • Po znalezieniu, przed wyjęciem oprawek żarówek, odłącz oprawki, aby uzyskać mniej skomplikowany dostęp.
 • Za pomocą śrubokręta podważ dwie plastikowe części, aby wyjąć oprawkę żarówki

  .

 • Wymień wypaloną żarówkę tablicy rejestracyjnej w swoim Chrysler Town & Country, sprawdź ją i zmontuj, zwracając uwagę na klipsy na wykładzinie bagażnika

.

Masz to, nauczyłeś się głównych metod wymiana żarówek tablicy rejestracyjnej w samochodzie, pamiętaj, że w niektórych modelach metoda może być nieco inna, ale powinieneś być w stanie ją zrealizować, kierując się zarysem treści tego artykułu. Jeśli nie możesz tego zrobić, nie wahaj się idź do garażu, szkoda byłoby zepsuć część swojego Chryslera Town & Country. Jeśli musisz wymienić inne żarówki, takie jak żarówki pozycyjne w Twoim Chrysler Town & Country lub żarówki mijania w Chrysler Town & Country, nie wahaj się zapoznać z naszymi artykułami, które pokazują, jak postępować.

Weiterlesen:
Jak zamontować elektryczny zaczep przyczepy Chrysler Town & Country?

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące Chrysler Town & Country, nie wahaj się zajrzeć do naszej kategorii Chrysler Town & Country.

Ссылка на основную публикацию