Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę tablicy rejestracyjnej GMC Terrain ?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje własne bezpieczeństwo, o sprawdzenie przydatności do ruchu drogowego, czy też o uniknięcie mandatu, pewność, że Twoje żarówki są cały czas sprawne, ma fundamentalne znaczenie. Rzeczywiście, żarówki to części zużywające się, które z biegiem czasu z pewnością się przepalą i w związku z tym należy je wymienić. Najprawdopodobniej jesteś na stronie, bo jedno z Twoich świateł postojowych jest przepalone i martwisz się o to jak zmienić żarówkę tablicy rejestracyjnej GMC Terrain?, napisaliśmy i opublikowaliśmy ten artykuł, aby pomóc Ci zrobić to samemu i nie musieć iść do mechanika. Po pierwsze przyjrzymy się wymianie żarówki tablicy rejestracyjnej z zewnątrz, po drugie, jak wymienić żarówkę tablicy rejestracyjnej bez dostępu z zewnątrz, a po trzecie, jak wymienić żarówkę tylnej tablicy rejestracyjnej w Twoim GMC Terrain.

Jak wymienić żarówkę tablicy rejestracyjnej w Twoim GMC Terrain na zewnątrz?

Ten proces jest najprostszy z dwóch, w rzeczywistości wystarczy wyjąć osłony ochronne żarówek. Niestety w niektórych latach lub opakowaniach samochodów te osłony nie otwierają się z zewnątrz i jeśli tak jest, poświęcimy chwilę na drugą część tej strony treści, aby pokazać drogę.

Weiterlesen:
Mój teren GMC zjeżdża w prawo, co robić?

Więc zacznijmy od wymiana żarówki tablicy rejestracyjnej, przechodząc przez zewnętrzną część GMC Terrain. Niezależnie od tego, czy jest to przód czy tył Twojego pojazdu, procedura będzie taka sama.

Oto kilka prostych czynności, które należy wykonać, aby wykonać tę usługę:

 • Przy wyłączonym silniku odłącz zaciski akumulatora od samochodu
 • Ustaw się przed tablicą rejestracyjną i użyj płaskiego śrubokręta lub noża, aby umieścić płaską część w wycięciu określonym w tym celu (zwykle na przezroczystej pokrywie) i dźwignię na plastikowym oknie, aby otworzyć gniazdo żarówki tablicy rejestracyjnej Twojego GMC Terrain

  .

 • Użyj śrubokręta lub noża, aby wyjąć żarówkę z jej miejsca, jeśli obawiasz się, że coś złamiesz, możesz to zrobić palcami.
 • Na koniec umieść nową żarówkę tablicy rejestracyjnej
 • Ostatni etap, przed ponownym złożeniem, ponownie podłącz akumulator i sprawdź lampkę, aby potwierdzić powodzenie zadania.

Jak wymienić żarówkę tablicy rejestracyjnej w Twoim GMC Terrain bez dostępu z zewnątrz?

Druga część naszego dokumentu, Zmień tę żarówkę tablicy rejestracyjnej na swoim GMC Terrain bez dostępu z zewnątrz. Generalnie będziesz miał do niego dostęp, jednak niektóre serie (często z tyłu nie pozwalają na ten dostęp).

Jak wymienić żarówkę przedniej tablicy rejestracyjnej w moim GMC Terrain?

Aby zmienić ten na przedniej płycie, nic nie może być mniej skomplikowane, będziesz musiał ustawić się pod pojazdem (najlepiej umieszczonym na świecach, aby dać ci trochę miejsca), a przechodząc przez tylną część zderzaka będziesz musiał odpiąć blok żarówki tablicy rejestracyjnej, zwykle trzymany przez dwie miękkie plastikowe zakładki; naciskając na oba jednocześnie, a następnie zaraz po tym, jak masz w ręku blok żarówki tablicy rejestracyjnej, Wyjmij plastikową uszczelkę, następnie cienkim śrubokrętem z jednej strony znajdziesz małe nacięcie, dźwignią otwórz plastikową osłonę (uważaj, aby nie wywierać zbyt dużej siły, w przeciwnym razie złamiesz plastikową osłonę), a po prostu będziesz musiał wyjmij wypaloną żarówkę tablicy rejestracyjnej i wymień ją na nową , a następnie zweryfikuj i zmontuj całość.

Weiterlesen:
Jak ręcznie zablokować GMC Terrain ?

Jak wymienić żarówkę tylnej tablicy rejestracyjnej w moim GMC Terrain?

Wreszcie ostatnia opcja, musisz wymienić żarówkę na tylnej płycie swojego GMC Terrain, ale po prostu nie możesz otworzyć osłony z zewnątrz pojazdu. W takim przypadku oto rozwiązanie do obsługi tej operacji:

 • Odłącz akumulator od GMC Terrain
 • Znajdź pozycję swoich żarówek z zewnątrz.
 • Z wnętrza bagażnika należy usunąć wykładzinę bagażnika, przytrzymywaną przez klipsy, należy ostrożnie podważyć całą ramę bagażnika, aby ją zdjąć.
 • Po zlokalizowaniu, przed wyjęciem oprawek żarówek, odłącz oprawki, aby uzyskać mniej skomplikowany dostęp.
 • Za pomocą śrubokręta podważ dwie plastikowe części, aby wyjąć oprawkę żarówki

  .

 • Wymień wypaloną żarówkę tablicy rejestracyjnej w swoim GMC Terrain, sprawdź ją i zmontuj, obserwując klipsy na wyściółce bagażnika

.

Masz to, nauczyłeś się głównej taktyki dla wymiana żarówek tablicy rejestracyjnej w samochodzie, pamiętaj, że w niektórych modelach metodologia może być nieco inna, ale powinieneś być w stanie to zrobić zgodnie ze schematem tego dokumentu. Jeśli nie możesz tego zrobić, nie wahaj się iść do garażu, szkoda byłoby zniszczyć część terenu GMC. Jeśli chcesz wymienić inne żarówki, takie jak żarówki pozycyjne w Twoim GMC Terrain lub żarówki mijania w GMC Terrain, nie wahaj się przeczytać naszych artykułów, które wyjaśniają Ci, jak postępować.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące GMC Terrain, nie wahaj się zapoznać z naszą kategorią GMC Terrain.

Ссылка на основную публикацию