Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę tablicy rejestracyjnej Maserati Levante ?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje własne bezpieczeństwo, o sprawdzenie przydatności do ruchu drogowego, czy o uniknięcie mandatu, bardzo ważna jest pewność, że Twoje żarówki reflektorów są przez cały czas skuteczne. W rzeczywistości żarówki mają jednostki, które oczywiście w przyszłości się przepalą i w konsekwencji należy je wymienić. Prawdopodobnie jesteś na stronie, ponieważ jedno z twoich świateł postojowych jest przepalone i martwisz się o to jak wymienić żarówkę tablicy rejestracyjnej w Maserati Levante?, napisaliśmy i opublikowaliśmy ten dokument, aby pomóc Ci to zrobić bez żadnej pomocy i bez konieczności wizyty u technika samochodowego. Po pierwsze przyjrzymy się wymianie żarówki tablicy rejestracyjnej z zewnątrz, po drugie, jak wymienić żarówkę tablicy rejestracyjnej bez dostępu z zewnątrz, a po trzecie, jak wymienić żarówkę tylnej tablicy rejestracyjnej w Twoim Maserati Levante.

Jak wymienić żarówkę tablicy rejestracyjnej w Twoim Maserati Levante pochodzącą z zewnątrz?

To rozwiązanie jest najmniej trudne, w rzeczywistości do tego wystarczy zdjąć osłony ochronne żarówek. Niestety w niektórych latach lub opakowaniach samochodów te osłony nie otwierają się z zewnątrz i jeśli tak jest, poświęcimy trochę czasu w drugiej części tej treści, aby pokazać Ci drogę.

Weiterlesen:
Jak zablokować Maserati Levante z rozładowaną baterią?

Więc zacznijmy od wymiana żarówki tablicy rejestracyjnej, przechodząc przez zewnętrzną część swojego Maserati Levante. Niezależnie od tego, czy jest to przód, czy tył pojazdu, procedura będzie taka sama.

Oto kilka prostych wskazówek, których należy przestrzegać, aby wykonać te zadania konserwacyjne:

 • Przy wyłączonym silniku odłącz zaciski akumulatora od samochodu
 • Ustaw się przed tablicą rejestracyjną i użyj płaskiego śrubokręta lub noża, aby umieścić płaską część w wycięciu określonym w tym celu (zwykle na przezroczystej pokrywie) i dźwignia na plastikowym oknie, aby otworzyć gniazdo żarówki tablicy rejestracyjnej Twojego Maserati Levante

  .

 • Użyj śrubokręta lub noża, aby wysunąć żarówkę z miejsca, jeśli obawiasz się uszkodzenia czegoś, możesz to również zrobić palcami.
 • Na koniec umieść nową żarówkę tablicy rejestracyjnej
 • Ostatni krok, przed ponownym złożeniem, ponownie podłącz baterię i sprawdź światło, aby potwierdzić osiągnięcie procesu.

Jak wymienić żarówkę tablicy rejestracyjnej w Maserati Levante bez dostępu z zewnątrz?

Druga część naszego dokumentu, zamień tę żarówkę tablicy rejestracyjnej na Maserati Levante bez dostępu z zewnątrz. W większości przypadków będziesz miał do niego dostęp, jednak niektóre serie (często z tyłu nie pozwalają na ten dostęp).

Jak wymienić żarówkę przedniej tablicy rejestracyjnej w moim Maserati Levante?

Aby wymienić ten na płycie przedniej nic nie może być o wiele prostsze, będziesz musiał ustawić się pod pojazdem mechanicznym (najlepiej ustawionym na świecach, aby dać ci trochę miejsca), a przechodząc przez tylną część zderzaka będziesz miał do odpiąć blok żarówki tablicy rejestracyjnej, zwykle trzymany za pomocą dwóch miękkich plastikowych wypustek naciskając oba jednocześnie, a następnie zaraz po tym, jak masz w ręku blok żarówki tablicy rejestracyjnej, Wyjmij plastik, który działa jak uszczelka, następnie cienkim śrubokrętem z jednej strony znajdziesz małe nacięcie, użyj dźwigni, aby otworzyć plastikową pokrywę (uważaj, aby nie przykładać zbyt dużej siły, bo złamiesz plastikową osłonę), a po prostu będziesz musiał wyjmij przepaloną żarówkę tablicy rejestracyjnej i wymień ją na nową , a następnie zweryfikuj i zmontuj całość.

Weiterlesen:
Sprzęgło ślizga się na moim Maserati Levante, co robić ?

Jak wymienić żarówkę tylnej tablicy rejestracyjnej w moim Maserati Levante?

Wreszcie ostatnia możliwość, musisz wymienić żarówkę na tylnej płycie Twojego Maserati Levante, ale tak naprawdę nie możesz otworzyć pokrywy z zewnątrz pojazdu silnikowego. W tym przypadku oto podejście do wykonania tego zadania:

 • Odłącz baterię od Maserati Levante
 • Zlokalizuj miejsce swoich żarówek z zewnątrz.
 • Od wewnętrznej strony bagażnika należy zdjąć wyściółkę bagażnika, przytrzymywaną klipsami, trzeba będzie delikatnie podważyć całą ramę bagażnika, aby ją zdjąć.
 • Po ustaleniu, przed wyjęciem oprawek żarówek, odłącz oprawki dla łatwiejszego dostępu.
 • Za pomocą śrubokręta podważ dwie plastikowe części, aby wyjąć oprawkę żarówki

  .

 • Wymień wypaloną żarówkę tablicy rejestracyjnej w Maserati Levante, sprawdź ją i zmontuj, obserwując klipsy na wyściółce bagażnika

.

Masz to, odkryłeś główne techniki dla wymiana żarówek tablicy rejestracyjnej w samochodzie, zwróć uwagę, że w niektórych modelach metodologia może być nieco inna, ale powinieneś być w stanie to zrobić zgodnie ze schematem tego dokumentu. Jeśli nie możesz tego zrobić, nie wahaj się iść do swojego mechanika, szkoda byłoby zepsuć część Twojego Maserati Levante. Jeśli chcesz wymienić inne żarówki, takie jak żarówki pozycyjne w Maserati Levante lub żarówki mijania w Maserati Levante, nie wahaj się przejrzeć naszych artykułów, które wyjaśniają Ci procedurę postępowania.

Jeśli chcesz więcej przewodników po Maserati Levante, przejdź do naszej kategorii Maserati Levante.

Ссылка на основную публикацию