Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę tablicy rejestracyjnej Nissan Altima ?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje szczególne bezpieczeństwo, o testowanie przydatności do ruchu drogowego, czy o uniknięcie mandatu, zapewnienie, że żarówki reflektorów są cały czas sprawne, jest naprawdę ważne. W rzeczywistości żarówki mają jednostki, które po pewnym czasie nieuchronnie się przepalą i dlatego należy je wymienić. Z pewnością jesteś na tej stronie, ponieważ jedno z twoich świateł postojowych jest przepalone i chcesz wiedzieć jak wymienić żarówkę tablicy rejestracyjnej Nissana Altima, napisaliśmy treść tego artykułu, aby pomóc Ci zrobić to samemu i nie musieć iść do mechanika. Po pierwsze przyjrzymy się wymianie żarówki tablicy rejestracyjnej z zewnątrz, po drugie, jak wymienić żarówkę tablicy rejestracyjnej bez dostępu z zewnątrz, a po trzecie, jak wymienić żarówkę tylnej tablicy rejestracyjnej w Twoim Nissan Altima.

Jak wymienić żarówkę tablicy rejestracyjnej w Nissan Altima pochodzącą z zewnątrz?

Ta taktyka jest najprostsza z dwóch, w rzeczywistości do tego trzeba po prostu zdjąć osłony ochronne żarówek. Niestety w niektórych latach lub opakowaniach samochodów te osłony nie otwierają się od zewnątrz i jeśli tak jest, poświęcimy trochę czasu w drugiej części tego artykułu, aby zademonstrować metodę.

Weiterlesen:
Jak naprawić wyciek skrzyni biegów w Nissan Altima ?

Więc zacznijmy od wymiana żarówki tablicy rejestracyjnej, przechodząc przez zewnętrzną część Nissana Altima. Niezależnie od tego, czy jest to przód czy tył samochodu, procedura będzie taka sama.

Oto kilka prostych kroków, których należy się trzymać, aby wykonać tę rutynową usługę:

 • Przy wyłączonym silniku odłącz zaciski akumulatora od samochodu
 • Skieruj się w stronę tablicy rejestracyjnej i za pomocą płaskiego śrubokręta lub noża włóż płaską część do wycięcia dostarczonego w tym celu (zwykle na przezroczystej pokrywie) i dźwignia na plastikowym oknie, aby otworzyć gniazdo żarówki tablicy rejestracyjnej Twojego Nissana Altima

  .

 • Użyj śrubokręta lub noża, aby wyjąć żarówkę z jej miejsca, jeśli boisz się czegoś zniszczyć, możesz to również zrobić palcami.
 • Na koniec włóż nową żarówkę tablicy rejestracyjnej
 • Ostatni etap, przed ponownym montażem, ponownie podłącz akumulator i sprawdź lampkę, aby potwierdzić powodzenie procedury.

Jak wymienić żarówkę tablicy rejestracyjnej w Nissan Altima bez dostępu z zewnątrz?

Druga część naszej treści, wymień tę żarówkę tablicy rejestracyjnej w swoim Nissan Altima bez dostępu z zewnątrz. Generalnie będziesz miał do niego dostęp, jednak niektóre serie (często z tyłu nie pozwalają na ten dostęp).

Jak wymienić żarówkę przedniej tablicy rejestracyjnej w moim Nissan Altima?

Aby wymienić ten na przedniej płycie nic nie może być prostsze, będziesz musiał podstawić się pod samochód (najlepiej założyć świece, żeby było trochę miejsca), a przechodząc przez tylną część zderzaka będziesz musiał odpiąć blok żarówki tablicy rejestracyjnej, zwykle trzymany przez dwie miękkie plastikowe zakładki; naciskając jednocześnie oba, to teraz, gdy masz w ręku blok żarówki tablicy rejestracyjnej, Zdejmij plastik, który działa jak uszczelka, następnie cienkim śrubokrętem z jednej strony znajdziesz małe nacięcie, użyj dźwigni do otwarcia plastikowej osłony (uważaj, aby nie wywierać zbyt dużego nacisku, bo zepsujesz plastikową osłonę), a po prostu będziesz musiał wyjmij przepaloną żarówkę tablicy rejestracyjnej i zamień ją na nową , a następnie przetestuj i zmontuj całość.

Weiterlesen:
GPS Nissan Altima nie działa Nissan Altima

Jak wymienić żarówkę tylnej tablicy rejestracyjnej w moim Nissan Altima?

Wreszcie ostatnia opcja, musisz wymienić żarówkę na tylnej płycie Twojego Nissana Altima, ale po prostu nie możesz otworzyć osłony z zewnątrz samochodu. W tym przypadku oto podejście do wykonania tej operacji:

 • Odłącz akumulator od Nissana Altima
 • Zlokalizuj położenie swoich żarówek z zewnątrz.
 • Od wewnętrznej strony bagażnika należy zdjąć wyściółkę bagażnika, przytrzymywaną klipsami, trzeba będzie delikatnie podważyć całą ramę bagażnika, aby ją zdjąć.
 • Po zlokalizowaniu, przed wyjęciem oprawek żarówek, odłącz oprawki, aby uzyskać znacznie łatwiejszy dostęp.
 • Za pomocą śrubokręta podważ dwie plastikowe części, aby wyjąć oprawkę żarówki

  .

 • Wymień wypaloną żarówkę tablicy rejestracyjnej w Nissan Altima, sprawdź ją i zmontuj, obserwując klipsy na wyściółce bagażnika

.

Masz to, odkryłeś główne techniki dla wymiana żarówek tablicy rejestracyjnej w samochodzie, pamiętaj, że w niektórych modelach metoda może być nieco inna, ale powinieneś to zrobić zgodnie z opisem tego artykułu. Jeśli nie możesz tego zrobić, nie wahaj się idź do garażu, szkoda byłoby zepsuć część Nissana Altima. Jeśli chcesz wymienić inne żarówki, takie jak żarówki świateł pozycyjnych w Nissan Altima lub żarówki mijania w Nissan Altima, zapoznaj się z naszymi artykułami, które wyjaśniają, jak postępować.

Aby znaleźć więcej wskazówek na temat Nissana Altima, spójrz na kategorię Nissan Altima.

Ссылка на основную публикацию