Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę tablicy rejestracyjnej Suzuki Vitara ?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje szczególne bezpieczeństwo, o testowanie przydatności do ruchu drogowego, czy o uniknięcie mandatu, upewnienie się, że żarówki reflektorów są cały czas sprawne, jest bardzo ważne. W rzeczywistości żarówki zużywają się na części samochodowe, które z pewnością po pewnym czasie się przepalą i w konsekwencji będą musiały zostać wymienione. Pewnie jesteś na tej stronie bo jedna z twoich świateł postojowych jest przepalona i walczysz z jak wymienić żarówkę tablicy rejestracyjnej w Suzuki Vitara?, stworzyliśmy treść tego artykułu, aby pomóc Ci zrobić to samemu, bez konieczności udawania się do mechanika. Po pierwsze przyjrzymy się wymianie żarówki tablicy rejestracyjnej z zewnątrz, po drugie, jak wymienić żarówkę tablicy rejestracyjnej bez dostępu z zewnątrz, a po trzecie, jak wymienić żarówkę tylnej tablicy rejestracyjnej w Twoim Suzuki Vitara.

Jak wymienić żarówkę tablicy rejestracyjnej w Twoim Suzuki Vitara pochodzącą z zewnątrz?

Ten proces jest najprostszy z dwóch, w rzeczywistości wystarczy zdjąć osłony ochronne żarówek. Niestety w niektórych latach lub opakowaniach samochodów te osłony nie otwierają się z zewnątrz i jeśli tak jest, poświęcimy chwilę w drugiej części tego artykułu, aby pokazać podejście.

Więc zacznijmy od wymiana żarówki tablicy rejestracyjnej, przechodząc przez zewnętrzną część swojego Suzuki Vitara. Niezależnie od tego, czy jest to przód czy tył pojazdu, technika będzie identyczna.

Oto kilka prostych wskazówek, których należy się trzymać, aby wykonać tę usługę:

 • Przy wyłączonym silniku odłącz zaciski akumulatora od samochodu
 • Skieruj się w stronę tablicy rejestracyjnej i użyj płaskiego śrubokręta lub noża, aby włożyć płaską część do wycięcia przewidzianego do tego celu (zwykle na przezroczystej pokrywie) i dźwignię na plastikowym oknie, aby otworzyć gniazdo żarówki tablicy rejestracyjnej w Twoim Suzuki Vitara

  .

 • Użyj śrubokręta lub noża, aby wyjąć żarówkę z jej miejsca, jeśli obawiasz się, że coś zniszczysz, możesz to równie dobrze zrobić palcami.
 • Na koniec umieść nową żarówkę tablicy rejestracyjnej
 • Ostatni krok, przed ponownym złożeniem, ponownie podłącz akumulator i sprawdź lampkę, aby potwierdzić powodzenie zadania.
Weiterlesen:
Fotel utknął Suzuki Vitara w pozycji

Jak wymienić żarówkę tablicy rejestracyjnej w Suzuki Vitara bez dostępu z zewnątrz?

Druga część naszej treści, wymień tę żarówkę tablicy rejestracyjnej w swoim Suzuki Vitara bez dostępu z zewnątrz. Najczęściej będziesz miał do niego dostęp, jednak niektóre serie (często z tyłu nie pozwalają na ten dostęp).

Jak wymienić żarówkę przedniej tablicy rejestracyjnej w moim Suzuki Vitara?

Aby wymienić ten na płycie przedniej nic nie może być prostsze, będziesz musiał ustawić się pod pojazdem (najlepiej ustawić na świecach, aby mieć trochę miejsca), a przechodząc przez tył zderzaka będziesz musiał odpiąć blok żarówki tablicy rejestracyjnej, zwykle trzymany przez dwie miękkie plastikowe zakładki; naciskając jednocześnie oba, a następnie mając w ręku blok żarówki tablicy rejestracyjnej, Usuń plastik, który działa jak uszczelka, następnie cienkim śrubokrętem z jednej strony znajdziesz małe nacięcie, dźwignią otwórz plastikową osłonę (zwróć szczególną uwagę, aby nie przykładać zbyt dużej siły, w przeciwnym razie złamiesz plastikową osłonę), a po prostu będziesz musiał zdjąć wypaloną żarówkę tablicy rejestracyjnej i wymienić ją na nową , a następnie przetestuj i zmontuj całość.

Jak wymienić żarówkę tylnej tablicy rejestracyjnej w moim Suzuki Vitara?

Wreszcie ostatnie rozwiązanie, musisz wymienić żarówkę na tylnej ściance swojego Suzuki Vitara, ale nie możesz otworzyć osłony z zewnątrz pojazdu. W takim przypadku oto proces wykonania tego zadania:

 • Odłącz akumulator od swojego Suzuki Vitara
 • Zlokalizuj położenie swoich żarówek z zewnątrz.
 • Od wewnętrznej strony bagażnika należy zdjąć wyściółkę bagażnika, przytrzymywaną klipsami, trzeba będzie delikatnie podważyć całą ramę bagażnika, aby ją zdjąć.
 • Po zlokalizowaniu, przed wyjęciem oprawek żarówek, odłącz oprawki, aby uzyskać łatwiejszy dostęp.
 • Za pomocą śrubokręta podważ dwie plastikowe części, aby wyjąć oprawkę żarówki

  .

 • Wymień wypaloną żarówkę tablicy rejestracyjnej w swoim Suzuki Vitara, sprawdź ją i zmontuj, zwracając uwagę na klipsy na wykładzinie bagażnika
Weiterlesen:
Korek wlewu paliwa naklejony na moim Suzuki Grand Vitara, co robić?

.

Masz to, odkryłeś główne techniki dla wymiana żarówek tablicy rejestracyjnej w samochodzie, zwróć uwagę, że w niektórych modelach technika może być nieco inna, ale powinieneś być w stanie ją zrealizować po wyjaśnieniu tego artykułu. Jeśli nie możesz tego zrobić, nie wahaj się iść do garażu, szkoda byłoby zepsuć część swojego Suzuki Vitara. Jeśli chcesz wymienić inne żarówki, takie jak żarówki świateł pozycyjnych w Suzuki Vitara lub żarówki świateł mijania w Suzuki Vitara, nie wahaj się zapoznać się z naszymi artykułami, które opisują operację, którą należy wykonać.

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Suzuki Vitara, spójrz na kategorię Suzuki Vitara.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector