Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w moim Bmw Serie 1 E82?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, o testy przydatności do ruchu drogowego, czy o uniknięcie mandatu, zapewnienie ciągłego działania żarówek kierunkowskazów ma kluczowe znaczenie. W rzeczywistości żarówki są wyposażone w urządzenia, które w przewidywalny sposób przepalą się w miarę upływu czasu i w konsekwencji będą musiały zostać wymienione. Na pewno jesteś na tej stronie, ponieważ jeden z twoich tylnych kierunkowskazów jest wypalony i pytasz jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w Bmw Serie 1 E82, zamieściliśmy ten artykuł, abyś mógł zrobić to sam, bez konieczności udawania się do mechanika. W pierwszym kroku przyjrzymy się zbadaniu wypalonej żarówki tylnego kierunkowskazu w Twoim Bmw Serie 1 E82, a w drugiej części, jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w Twoim Bmw Serie 1 E82.

Skąd wiesz, czy żarówka tylnego kierunkowskazu w Twoim Bmw Serie 1 E82 jest przepalona lub wymaga wymiany?

Kiedy prowadzisz swój pojazd, nie zawsze masz możliwość sprawdzenia wszystkich funkcji bezpieczeństwa swojego Bmw Serie 1 E82. W rzeczywistości często się spieszysz i prawdopodobnie wsiądziesz do swojego pojazdu, udasz się w podróż i odłożysz go natychmiast, nie poświęcając czasu na okazjonalne przeglądy. Dlatego ważne jest, aby w niektórych przypadkach poświęcić trochę czasu na sprawdzenie stanu reflektorów i kierunkowskazów. Całkiem możliwe, że ty mieć wypalony tylny kierunkowskaz w swoim Bmw Serie 1 E82, ale go nie wykryłeś. Oto dwa podstawowe rozwiązania pozwalające sprawdzić, czy tylny kierunkowskaz w Twoim samochodzie nie działa lub czy musisz go jak najszybciej zmienić:

  • Po zatrzymaniu włącz zapłon w swoim Bmw Serie 1 E82, a następnie na przemian włącz lewy i prawy tylny kierunkowskaz i wysiądź z samochodu, aby sprawdzić, czy działają.
  • Słuchając dźwięku twoich kierunkowskazów. Prawdę mówiąc, w każdym samochodzie znajduje się wskaźnik dźwiękowy, który informuje o a Wypalona żarówka tylnego kierunkowskazu w Twoim Bmw Serie 1 E82, zdasz sobie sprawę, że czas pomiędzy każdym „kliknięciem” jest znacznie bliższy, oznacza to, że będziesz musiał Zmień żarówkę tylnego kierunkowskazu; lub przed. Od Ciebie zależy sprawdzenie i zweryfikowanie, który z nich jest wypalony przez kontrolę wizualną, jak w pierwszej metodologii pokazanej powyżej.
Weiterlesen:
Jak czyścić silnik Bmw Serie 1 F21 ?

Możesz wymienić inną żarówkę, taką jak światło mijania Bmw Serie 1 E82 lub światła pozycyjne w Bmw Serie 1 E82, nie wahaj się czytać naszych artykułów, które pomogą Ci dokonać tej wymiany.

Wymiana żarówki tylnego kierunkowskazu w moim Bmw Serie 1 E82

Przejdźmy teraz do najciekawszej części tej treści, jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w Bmw Serie 1 E82? Należy pamiętać, że ta metoda jest bardzo prosta, będziesz musiał uzyskać dostęp z wnętrza bagażnika do reflektora, otworzyć go i Wymień wypaloną żarówkę kierunkowskazu tylnego w swoim samochodzie!. Jeśli jest to żarówka na przednim sygnalizatorze skrętu w Twoim Bmw Serie 1 E82, zapoznaj się z naszą dedykowaną instrukcją. Z drugiej strony, oto szczegółowy opis, który należy przeprowadzić, aby móc poprawnie zakończyć ten proces:

  • Aby uzyskać dostęp do zestawu światła tylnego, wyjmij wykładzinę lub plastikową osłonę, aby uzyskać dostęp do zespołu światła tylnego.
  • Użyj śrubokręta lub klucza Torx (gwiazda 6-ramienna), aby otworzyć zespół światła tylnego.
  • Zdejmij żarówkę tylnego kierunkowskazu z wypalonego kierunkowskazu, który wcześniej zdiagnozowałeś za pomocą zewnętrznej kontroli wzrokowej, w tym celu musisz wykonać ćwierć obrotu w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara
  • Wymień żarówkę tylnego kierunkowskazu w swoim Bmw Serie 1 E82. Istnieją dwa rodzaje żarówek, żarówki przezroczyste, gdy obudowa jest pomarańczowa, lub żarówki pomarańczowe, gdy obudowa jest przezroczysta, wybierz odpowiedni model dla swojego samochodu

    .

  • Załóż z powrotem żarówkę tylnego kierunkowskazu i zamknij blok światła tylnego, a następnie sprawdź, czy nowa żarówka kierunkowskazu działa prawidłowo
Weiterlesen:
Jak wymienić żarówkę świateł mijania w moim Bmw Serie 1 E82?

Jeśli potrzebujesz więcej przewodników na temat Bmw Serie 1 E82, przejdź do naszej kategorii Bmw Serie 1 E82.

Ссылка на основную публикацию