Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w moim Chevrolecie Colorado?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, o badanie przydatności do ruchu drogowego, czy o uniknięcie mandatu, upewnienie się, że żarówki kierunkowskazów są zawsze sprawne, ma fundamentalne znaczenie. Rzeczywiście, żarówki to części zużywające się, które na dłuższą metę nieuchronnie się przepalą i dlatego należy je wymienić. Najprawdopodobniej jesteś w tym artykule, ponieważ jeden z twoich tylnych kierunkowskazów jest wypalony i zastanawiasz się jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w twoim Chevrolecie Colorado, stworzyliśmy tę zawartość, abyś mógł to zrobić sam, bez konieczności udawania się do mechanika samochodowego. W pierwszym kroku przyjrzymy się badaniu przepalonej żarówki tylnego kierunkowskazu w Twoim Chevrolecie Colorado, a w drugim, jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w Twoim Chevrolecie Colorado.

Jak sprawdzić, czy żarówka tylnego kierunkowskazu w Twoim Chevrolecie Colorado jest przepalona lub wymaga wymiany?

Kiedy prowadzisz swój samochód, nie zawsze masz możliwość sprawdzenia wszystkich funkcji bezpieczeństwa swojego Chevroleta Colorado. Rzeczywiście, zazwyczaj jesteś w drodze i prawdopodobnie wsiądziesz do samochodu, udasz się w podróż i odłożysz go od razu, nie poświęcając czasu na okazjonalne przeglądy. Dlatego ważne jest, aby od czasu do czasu sprawdzić stan reflektorów i kierunkowskazów. Całkiem możliwe, że ty masz wypalony tylny kierunkowskaz w swoim Chevrolecie Colorado!, ale go nie zidentyfikowałeś. Oto dwie zwykłe metody sprawdzenia, czy tylny kierunkowskaz w Twoim samochodzie nie działa lub czy musisz go jak najszybciej zmienić:

  • Kiedy się zatrzymasz, włącz zapłon w swoim Chevrolecie Colorado, a następnie na przemian włącz lewy i prawy tylny kierunkowskaz i wysiądź z samochodu, aby sprawdzić, czy są sprawne.
  • Słuchając dźwięku twoich kierunkowskazów. W rzeczywistości na każdym samochodzie znajduje się ostrzeżenie dźwiękowe, które informuje o a Wypalona żarówka tylnego kierunkowskazu w Twoim Chevrolecie Colorado, zauważysz, że czas pomiędzy każdym „kliknięciem” jest znacznie bliższy, co sugeruje, że będziesz musiał Zmień żarówkę tylnego kierunkowskazu; lub przed. Do Ciebie należy sprawdzenie i zweryfikowanie, który z nich jest wypalony poprzez kontrolę wizualną, jak w pierwszej metodologii pokazanej powyżej.
Weiterlesen:
Gorący terkot silnika w moim Chevrolecie Colorado

Możesz wymienić inną żarówkę, na przykład światło mijania Chevroleta Colorado lub światła pozycyjne Chevroleta Colorado, nie wahaj się i zapoznaj się z naszymi artykułami, które pomogą Ci dokonać tej zamiany.

Wymiana żarówki tylnego kierunkowskazu w moim Chevrolecie Colorado

Przejdźmy teraz do najważniejszego kroku tego artykułu, jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w Chevrolecie Colorado? Należy pamiętać, że ta procedura jest dość łatwa, będziesz musiał uzyskać dostęp z wnętrza bagażnika do reflektora, otworzyć go i Wymień wypaloną żarówkę kierunkowskazu tylnego w swoim samochodzie!. Jeśli jest to żarówka na przednim kierunkowskazu w Twoim Chevrolecie Colorado, zapoznaj się z treścią naszego konkretnego artykułu. Oto jednak pełny opis, którego należy się trzymać, aby prawidłowo przeprowadzić tę czynność:

  • Aby uzyskać dostęp do zestawu światła tylnego, wyjmij wykładzinę lub plastikową osłonę, aby uzyskać dostęp do zespołu światła tylnego.
  • Użyj śrubokręta lub klucza Torx (gwiazda 6-ramienna), aby otworzyć zespół światła tylnego.
  • Wyjmij żarówkę tylnego kierunkowskazu z wypalonego kierunkowskazu, który wcześniej w tym artykule został rozpoznany przez zewnętrzną inspekcję wzrokową, w tym celu musisz wykonać ćwierć obrotu w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara
  • Wymień żarówkę tylnego kierunkowskazu w swoim Chevrolet Colorado. Istnieją dwa rodzaje żarówek, żarówki przezroczyste, gdy obudowa jest pomarańczowa, lub żarówki pomarańczowe, gdy obudowa jest przezroczysta, wybierz odpowiedni model dla swojego samochodu

    .

  • Załóż z powrotem żarówkę tylnego kierunkowskazu i zamknij blok światła tylnego, a następnie sprawdź, czy nowa żarówka kierunkowskazu działa prawidłowo
Weiterlesen:
Jak czyścić klimatyzację Chevroleta Colorado ?

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Chevroleta Colorado, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Chevrolet Colorado.

Ссылка на основную публикацию