Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w moim Chevrolecie Impala?

Niezależnie od tego, czy chodzi o własne bezpieczeństwo, o badania przydatności do ruchu drogowego, czy o uniknięcie mandatu, zapewnienie, że żarówki kierunkowskazów są zawsze sprawne, ma fundamentalne znaczenie. Oczywiście żarówki to części zużywające się, które w przewidywalny sposób przepalą się na dłuższą metę i w konsekwencji będą musiały zostać wymienione. Z pewnością jesteś na tej stronie, ponieważ jeden z twoich tylnych kierunkowskazów jest wypalony i chcesz wiedzieć jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w Chevrolecie Impala, stworzyliśmy ten artykuł, aby nauczyć Cię robić to samodzielnie, bez konieczności wizyty u mechanika samochodowego. W pierwszym kroku przyjrzymy się sprawdzeniu spalonej żarówki tylnego kierunkowskazu w Twoim Chevrolet Impala, a w drugiej części, jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w Twoim Chevrolecie Impala.

Jak sprawdzić, czy żarówka tylnego kierunkowskazu w Twoim Chevrolet Impala jest przepalona lub wymaga wymiany?

Kiedy prowadzisz swój pojazd, nie zawsze masz możliwość sprawdzenia wszystkich funkcji bezpieczeństwa swojego Chevroleta Impali. Oczywiście często jesteś w ruchu i prawdopodobnie wsiądziesz do swojego pojazdu, udasz się w podróż i odłożysz go natychmiast, nie poświęcając czasu na okazjonalne przeglądy. Z tego powodu ważne jest, aby od czasu do czasu poświęcić trochę czasu na sprawdzenie stanu reflektorów i kierunkowskazów. Całkiem możliwe, że ty mieć wypalony tylny kierunkowskaz w swoim Chevrolecie Impala, ale go nie wykryłeś. Oto dwie podstawowe metody sprawdzenia, czy tylny kierunkowskaz w Twoim samochodzie nie działa lub czy musisz go dość szybko zmienić:

  • Kiedy się zatrzymasz, włącz zapłon w swoim Chevrolet Impala, a następnie na przemian włącz lewy i prawy tylny kierunkowskaz i wysiądź z samochodu, aby sprawdzić, czy działają.
  • Zwracając uwagę na dźwięk twoich kierunkowskazów. W rzeczywistości w każdym samochodzie znajduje się ostrzeżenie dźwiękowe, które informuje o a Wypalona żarówka tylnego kierunkowskazu w Twoim Chevrolecie Impala, wykryjesz, że czas pomiędzy każdym „kliknięciem” jest znacznie bliższy, co oznacza, że ​​będziesz musiał Zmień żarówkę tylnego kierunkowskazu; lub przed. Od Ciebie zależy sprawdzenie i sprawdzenie, który z nich jest wypalony, za pomocą kontroli wizualnej, tak jak w przypadku pierwszego podejścia pokazanego powyżej.
Weiterlesen:
Kiedy wymieniać amortyzatory Chevrolet Impala ?

Możesz mieć inną żarówkę do wymiany, na przykład światło mijania Chevrolet Impala lub światła pozycyjne Chevrolet Impala, nie wahaj się przeczytać naszych artykułów, które pomogą Ci dokonać tej wymiany.

Wymiana żarówki tylnego kierunkowskazu w moim Chevrolecie Impala

Przejdźmy teraz do najciekawszej części tego artykułu, jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w Chevrolecie Impala? Należy pamiętać, że ta technika jest bardzo prosta, będziesz musiał uzyskać dostęp z wnętrza bagażnika do reflektora, otworzyć go i Wymień wypaloną żarówkę kierunkowskazu tylnego w swoim samochodzie;. Jeśli jest to żarówka na przednim kierunkowskazu w Twoim Chevrolet Impala, zapoznaj się z naszą dedykowaną instrukcją. Niemniej jednak, oto pełny opis, który należy wykonać, aby móc dokładnie wykonać tę pracę:

  • Aby uzyskać dostęp do zespołu światła tylnego, zdejmij wykładzinę lub plastikową osłonę, aby uzyskać dostęp do zespołu światła tylnego.
  • Użyj śrubokręta lub klucza Torx (gwiazda 6-ramienna), aby otworzyć zespół światła tylnego.
  • Wyjmij żarówkę tylnego kierunkowskazu z wypalonego kierunkowskazu, którą wcześniej rozpoznałeś przez zewnętrzną kontrolę wzrokową, w tym celu musisz wykonać ćwierć obrotu w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara
  • Wymień żarówkę tylnego kierunkowskazu w swoim Chevrolet Impala. Istnieją dwa rodzaje żarówek, żarówki przezroczyste, gdy obudowa jest pomarańczowa, lub żarówki pomarańczowe, gdy obudowa jest przezroczysta, wybierz odpowiedni model dla swojego samochodu

    .

  • Zamontuj żarówkę tylnego kierunkowskazu i zamknij blok światła tylnego, a następnie sprawdź, czy nowa żarówka kierunkowskazu działa poprawnie!
Weiterlesen:
Kiedy wymienić pasek rozrządu w Chevrolecie Impala ?

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Chevroleta Impala, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Chevrolet Impala.

Ссылка на основную публикацию