Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w moim Chryslerze 200?

Niezależnie od tego, czy chodzi o własne bezpieczeństwo, o badanie przydatności do ruchu drogowego, czy o uniknięcie mandatu, zapewnienie ciągłej pracy żarówek kierunkowskazów jest bardzo ważne. W rzeczywistości żarówki to części zużywające się, które w przewidywalny sposób spalą się w miarę upływu czasu i dlatego należy je wymienić. Najprawdopodobniej jesteś na tej stronie, ponieważ jeden z twoich tylnych kierunkowskazów jest wypalony i próbujesz to rozgryźć jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w Twoim Chryslerze 200, przygotowaliśmy tę zawartość, aby umożliwić Ci samodzielne wykonanie tego zadania bez konieczności wizyty u technika. Na początek przyjrzymy się badaniu przepalonej żarówki tylnego kierunkowskazu w Twoim Chryslerze 200, a w drugiej części, jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w Twoim Chryslerze 200.

Skąd wiesz, czy żarówka tylnego kierunkowskazu w Twoim Chryslerze 200 jest przepalona lub wymaga wymiany?

Kiedy prowadzisz samochód, nie zawsze masz możliwość sprawdzenia wszystkich funkcji bezpieczeństwa swojego Chryslera 200. W rzeczywistości często się spieszysz i prawdopodobnie wsiadasz do samochodu, udasz się w podróż i go odłożysz natychmiast, bez poświęcania czasu na okazjonalne kontrole. Dlatego ważne jest, aby w niektórych przypadkach poświęcić trochę czasu na sprawdzenie stanu reflektorów i kierunkowskazów. Całkiem możliwe, że ty mieć wypalony tylny kierunkowskaz w Twoim Chryslerze 200, ale go nie wykryłeś. Oto dwie zwykłe metody sprawdzenia, czy tylny kierunkowskaz w Twoim samochodzie nie działa lub czy musisz go szybko wymienić:

  • Po zatrzymaniu włącz zapłon w swoim Chryslerze 200, a następnie na przemian włącz lewy i prawy tylny kierunkowskaz i wysiądź z samochodu, aby sprawdzić, czy działają.
  • Zwracając uwagę na dźwięk twoich kierunkowskazów. W rzeczywistości w każdym samochodzie jest sygnał dźwiękowy, który informuje o a żarówka tylnego kierunkowskazu spalona w Twoim Chryslerze 200, rozpoznasz, że czas pomiędzy każdym „kliknięciem” jest znacznie bliższy, co oznacza, że ​​będziesz musiał Wymień żarówkę tylnego kierunkowskazu; lub przed. Od Ciebie zależy sprawdzenie i zweryfikowanie, który z nich jest wypalony przez kontrolę wizualną, jak w pierwszej metodologii pokazanej powyżej.
Weiterlesen:
Jak wyczyścić czujnik masowego przepływu powietrza w Chryslerze 200?

Możesz mieć inną żarówkę do wymiany, taką jak światło mijania w Chryslerze 200 lub światła pozycyjne w Chryslerze 200, nie wahaj się przeglądać naszych artykułów, które pomogą Ci dokonać tej wymiany.

Wymiana żarówki tylnego kierunkowskazu w moim Chryslerze 200

Przejdźmy teraz do najważniejszej części tej wytycznej, jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w Chryslerze 200? Powinieneś mieć świadomość, że ta technika jest dość prosta, będziesz musiał uzyskać dostęp z wnętrza bagażnika do reflektora, otworzyć go i Wymień wypaloną żarówkę kierunkowskazu tylnego w swoim samochodzie;. Jeśli jest to żarówka na przednim kierunkowskazie w Twoim Chryslerze 200, zapoznaj się z naszą konkretną treścią. Niemniej jednak, oto szczegółowe kroki, których należy przestrzegać, aby móc poprawnie wykonać tę pracę:

  • Aby uzyskać dostęp do zespołu światła tylnego, zdejmij wykładzinę lub plastikową osłonę, aby uzyskać dostęp do zespołu światła tylnego.
  • Użyj śrubokręta lub klucza Torx (gwiazda 6-ramienna), aby otworzyć zespół światła tylnego.
  • Wyjmij żarówkę tylnego kierunkowskazu z wypalonego kierunkowskazu, który zidentyfikowałeś wcześniej w tym artykule za pomocą zewnętrznej kontroli wzrokowej, w tym celu musisz wykonać ćwierć obrotu w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara
  • Wymień żarówkę tylnego kierunkowskazu w swoim Chryslerze 200. Istnieją dwa rodzaje żarówek: przezroczyste żarówki, gdy pokrywa jest pomarańczowa, lub pomarańczowe żarówki, gdy pokrywa jest przezroczysta, wybierz odpowiedni model dla swojego samochodu

    .

  • Zamontuj żarówkę tylnego kierunkowskazu i zamknij blok światła tylnego, a następnie sprawdź, czy nowa żarówka kierunkowskazu działa prawidłowo
Weiterlesen:
Jak złożyć przednie siedzenie w Chryslerze 200?

W przypadku dodatkowych pytań dotyczących Chryslera 200 zapraszamy do zapoznania się z naszą kategorią Chrysler 200.

Ссылка на основную публикацию