Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w moim Citroen Jumpy 2?

Bez względu na to, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, o badanie przydatności do ruchu drogowego, czy o uniknięcie mandatu, bardzo ważna jest pewność, że Twoje żarówki kierunkowskazów są stale sprawne. Rzeczywiście, żarówki są wyposażone w urządzenia, które z pewnością przepalą się w miarę upływu czasu i w konsekwencji będą musiały zostać wymienione. Prawie na pewno jesteś na tej stronie, ponieważ jeden z twoich tylnych kierunkowskazów jest wypalony i chcesz wiedzieć jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w Citroenie Jumpy 2, napisaliśmy tę treść, aby nauczyć Cię, jak robić to sam, bez konieczności odwiedzania warsztatu. W pierwszym kroku przyjrzymy się sprawdzeniu przepalonej żarówki tylnego kierunkowskazu w Twoim Citroen Jumpy 2, a w drugiej części, jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w Twoim Citroen Jumpy 2.

Skąd wiesz, czy żarówka tylnego kierunkowskazu w Twoim Citroen Jumpy 2 jest przepalona lub wymaga wymiany?

Kiedy prowadzisz swój pojazd, nie masz ciągle możliwości sprawdzenia wszystkich funkcji bezpieczeństwa swojego Citroena Jumpy 2. Rzeczywiście, często się spieszysz i masz tendencję do wsiadania do pojazdu, odbycia podróży i odstawienia go natychmiast bez poświęcenie czasu na okazjonalne badania kontrolne. Dlatego konieczne jest poświęcenie trochę czasu, aby raz na jakiś czas sprawdzić stan reflektorów i kierunkowskazów. Całkiem możliwe, że ty mieć wypalony tylny kierunkowskaz w swoim Citroen Jumpy 2, ale go nie wykryłeś. Oto dwa podstawowe rozwiązania pozwalające sprawdzić, czy tylny kierunkowskaz w Twoim samochodzie nie działa lub czy musisz go szybko wymienić:

  • Kiedy się zatrzymasz, włącz zapłon w swoim Citroen Jumpy 2, a następnie na przemian włącz lewy i prawy tylny kierunkowskaz i wysiądź z samochodu, aby sprawdzić, czy działają.
  • Zwracając uwagę na dźwięk twoich kierunkowskazów. W rzeczywistości w każdym samochodzie jest sygnał dźwiękowy, który informuje o a Wypalona żarówka tylnego kierunkowskazu w Twoim Citroen Jumpy 2, rozpoznasz, że czas pomiędzy każdym „kliknięciem” jest znacznie krótszy, co sugeruje, że będziesz musiał Wymień żarówkę tylnego kierunkowskazu; lub przed. Od Ciebie zależy, czy sprawdzisz i zweryfikujesz, który z nich jest wypalony przez kontrolę wizualną, jak w przypadku pierwszej strategii pokazanej powyżej.
Weiterlesen:
Jak zdjąć felgę w Citroen Jumpy?

Możesz mieć inną żarówkę do wymiany, na przykład jedną ze świateł mijania w Citroen Jumpy 2 lub światła pozycyjne w Citroen Jumpy 2, nie wahaj się przejrzeć naszą zawartość internetową, aby pomóc Ci dokonać tej wymiany.

Wymiana żarówki tylnego kierunkowskazu w moim Citroen Jumpy 2

Przejdźmy teraz do najciekawszej części tej treści, jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w Citroen Jumpy 2? Powinieneś mieć świadomość, że ta metoda jest bardzo prosta, będziesz musiał uzyskać dostęp z wnętrza bagażnika do reflektora, otworzyć go i Wymień wypaloną żarówkę kierunkowskazu tylnego w swoim samochodzie;. Jeśli jest to żarówka na przednim kierunkowskazu w Twoim Citroen Jumpy 2, zapoznaj się z naszym konkretnym artykułem. Oto jednak pełny opis, który należy wykonać, aby móc dokładnie wykonać tę czynność:

  • Aby uzyskać dostęp do zestawu światła tylnego, wyjmij wykładzinę lub plastikową osłonę, aby uzyskać dostęp do zespołu światła tylnego.
  • Użyj śrubokręta lub klucza Torx (gwiazda 6-ramienna), aby otworzyć zespół światła tylnego.
  • Wyjmij żarówkę tylnego kierunkowskazu z wypalonego kierunkowskazu, którą wcześniej rozpoznałeś przez zewnętrzną kontrolę wzrokową, w tym celu musisz wykonać ćwierć obrotu w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara
  • Zmień żarówkę tylnego kierunkowskazu w swoim Citroen Jumpy 2. Są dwa rodzaje żarówek, przezroczyste żarówki, gdy pokrywa jest pomarańczowa, lub pomarańczowe żarówki, gdy pokrywa jest przezroczysta, wybierz odpowiedni model dla swojego samochodu

    .

  • Umieść z powrotem żarówkę tylnego kierunkowskazu i zamknij blok światła tylnego, a następnie sprawdź, czy nowa żarówka kierunkowskazu działa skutecznie
Weiterlesen:
Jak uruchomić Citroen Jumpy?

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Citroen Jumpy 2, spójrz na kategorię Citroen Jumpy 2.

Ссылка на основную публикацию