Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w moim GMC Savana?

Bez względu na to, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, ocenę przydatności do ruchu drogowego, czy o uniknięcie mandatu, upewnienie się, że Twoje żarówki kierunkowskazów są cały czas pracują, jest konieczne. Z pewnością żarówki to części zużywające się, które w przewidywalny sposób spalą się w miarę upływu czasu i w konsekwencji będą musiały zostać wymienione. Prawdopodobnie znalazłeś się w tym artykule, ponieważ jeden z twoich tylnych kierunkowskazów jest wypalony i próbujesz to rozgryźć jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu na GMC Savana, napisaliśmy i opublikowaliśmy tę treść, aby umożliwić Ci samodzielne wykonywanie tego zadania bez konieczności odwiedzania warsztatu. Na początek przyjrzymy się sprawdzeniu przepalonej żarówki tylnego kierunkowskazu w Twoim GMC Savana, a w drugiej części, jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w Twoim GMC Savana.

Jak sprawdzić, czy żarówka tylnego kierunkowskazu w Twoim GMC Savana jest przepalona lub wymaga wymiany?

Kiedy prowadzisz samochód, nie zawsze masz możliwość sprawdzenia wszystkich funkcji bezpieczeństwa swojego GMC Savana. Z pewnością często się spieszysz i masz tendencję do wsiadania do samochodu, odbycia podróży i odstawienia go natychmiast, nie poświęcając czasu na okazjonalne przeglądy. Dlatego ważne jest, aby od czasu do czasu poświęcić trochę czasu na sprawdzenie stanu reflektorów i kierunkowskazów. Całkiem możliwe, że ty mieć wypalony tylny kierunkowskaz w swoim GMC Savana, ale go nie zidentyfikowałeś. Oto dwa proste sposoby sprawdzenia, czy tylny kierunkowskaz w Twoim samochodzie nie działa lub czy musisz go szybko zmienić:

  • Kiedy się zatrzymasz, włącz zapłon w swoim GMC Savana, a następnie na przemian włącz lewy i prawy tylny kierunkowskaz i wysiądź z samochodu, aby sprawdzić, czy są sprawne.
  • Zwracając uwagę na dźwięk twoich kierunkowskazów. Rzeczywiście, na każdym samochodzie znajduje się ostrzeżenie dźwiękowe, które informuje o: Wypalona żarówka tylnego kierunkowskazu w Twoim GMC Savana, zdasz sobie sprawę, że czas pomiędzy każdym „kliknięciem” jest znacznie bliższy, oznacza to, że będziesz musiał Zmień żarówkę tylnego kierunkowskazu; lub przed. Od Ciebie zależy sprawdzenie i zatwierdzenie, który z nich jest wypalony, za pomocą kontroli wizualnej, jak w pierwszej metodologii pokazanej powyżej.
Weiterlesen:
Jak wyregulować reflektory w GMC Savana ?

Możesz mieć inną żarówkę do wymiany, na przykład jedną ze świateł mijania GMC Savana lub światła pozycyjne w GMC Savana, nie wahaj się zapoznać się z naszymi artykułami, które pomogą Ci zrealizować tę wymianę.

Wymiana żarówki tylnego kierunkowskazu w moim GMC Savana

Przejdźmy teraz do najciekawszej części tej strony z treścią, jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w GMC Savana? Zwróć uwagę, że ta operacja jest dość łatwa, będziesz musiał uzyskać dostęp z wnętrza bagażnika do reflektora, otworzyć go i Wymień wypaloną żarówkę kierunkowskazu tylnego w swoim samochodzie;. Jeśli jest to żarówka na przednim sygnalizatorze skrętu w Twoim GMC Savana, zobacz naszą specjalną stronę z treścią. Z drugiej strony, oto pełny opis, którego należy się trzymać, aby poprawnie wykonać tę pracę:

  • Aby uzyskać dostęp do zespołu światła tylnego, zdejmij wykładzinę lub plastikową osłonę, aby uzyskać dostęp do zespołu światła tylnego.
  • Użyj śrubokręta lub klucza Torx (gwiazda 6-ramienna), aby otworzyć zespół światła tylnego.
  • Wyjmij żarówkę tylnego kierunkowskazu z wypalonego kierunkowskazu, który wcześniej w tym artykule został zidentyfikowany przez zewnętrzną kontrolę wzrokową, w tym celu musisz wykonać ćwierć obrotu w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara
  • Wymień żarówkę tylnego kierunkowskazu w swoim GMC Savana. Istnieją dwa rodzaje żarówek, przezroczyste żarówki, gdy osłona jest pomarańczowa, lub pomarańczowe żarówki, gdy osłona jest przezroczysta, wybierz odpowiedni model dla swojego samochodu

    .

  • Zamontuj żarówkę tylnego kierunkowskazu i zamknij blok światła tylnego, a następnie sprawdź, czy nowa żarówka kierunkowskazu działa poprawnie!
Weiterlesen:
Jak wyczyścić silnik GMC Savana ?

Jeśli potrzebujesz więcej poradników na temat GMC Savana, przejdź do naszej kategorii GMC Savana.

Ссылка на основную публикацию