Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w moim Land Rover Defender?

Bez względu na to, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, o badanie przydatności do ruchu drogowego, czy o uniknięcie mandatu, zapewnienie, że Twoje żarówki kierunkowskazów działają przez cały czas, jest niezwykle ważne. W rzeczywistości żarówki zużywają się na części samochodowe, które z czasem z pewnością się przepalą i dlatego należy je wymienić. Prawdopodobnie jesteś w tym artykule, ponieważ jeden z twoich tylnych kierunkowskazów jest wypalony i pytasz jak zmienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w Land Rover Defender, napisaliśmy i opublikowaliśmy ten artykuł, aby pomóc Ci zrobić to samodzielnie, bez konieczności odwiedzania warsztatu. Na początek przyjrzymy się zbadaniu wypalonej żarówki tylnego kierunkowskazu w Twoim Land Rover Defender, a w drugiej części, jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w Twoim Land Rover Defender.

Skąd wiesz, czy żarówka tylnego kierunkowskazu w Twoim Land Rover Defender jest przepalona lub wymaga wymiany?

Kiedy prowadzisz samochód, nie zawsze masz możliwość sprawdzenia wszystkich funkcji bezpieczeństwa swojego Land Rovera Defendera. W rzeczywistości zazwyczaj się spieszysz i prawdopodobnie wsiądziesz do samochodu, udasz się w podróż i odłożysz go natychmiast, nie poświęcając czasu na okazjonalne przeglądy. Z tego powodu ważne jest, aby od czasu do czasu poświęcić trochę czasu na sprawdzenie stanu reflektorów i kierunkowskazów. Całkiem możliwe, że ty mieć wypalony tylny kierunkowskaz w swoim Land Rover Defender, ale go nie wykryłeś. Oto dwa proste rozwiązania pozwalające sprawdzić, czy tylny kierunkowskaz w Twoim samochodzie nie działa, czy też trzeba go dość szybko zmienić:

  • Kiedy się zatrzymasz, włącz zapłon w Land Rover Defender, a następnie na przemian włącz lewy i prawy tylny kierunkowskaz i wysiądź z samochodu, aby sprawdzić, czy działają.
  • Słuchając dźwięku twoich kierunkowskazów. W rzeczywistości w każdym samochodzie jest sygnał dźwiękowy, który informuje o a żarówka tylnego kierunkowskazu wypaliła się w twoim Land Rover Defender, rozpoznasz, że czas pomiędzy każdym „kliknięciem” jest znacznie krótszy, co sugeruje, że będziesz musiał Zmień żarówkę tylnego kierunkowskazu; lub przed. Do Ciebie należy sprawdzenie i zweryfikowanie, który z nich jest wypalony przez kontrolę wizualną, jak w pierwszym podejściu pokazanym powyżej.
Weiterlesen:
Jak wyłączyć alarm pasa w Land Rover Defender?

Możesz wymienić inną żarówkę, taką jak światło mijania Land Rover Defender lub światła pozycyjne w Land Rover Defender, nie wahaj się czytać naszych artykułów, które pomogą Ci dokonać tej wymiany.

Wymiana żarówki tylnego kierunkowskazu w moim Land Rover Defender

Przejdźmy teraz do najciekawszej części tej strony z treścią, jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w Land Rover Defender? Należy pamiętać, że ta metoda jest bardzo prosta, będziesz musiał uzyskać dostęp z wnętrza bagażnika do reflektora, otworzyć go i Wymień wypaloną żarówkę kierunkowskazu tylnego w swoim samochodzie;. Jeśli jest to żarówka na przednim kierunkowskazu w Land Rover Defender, zapoznaj się z treścią naszego konkretnego artykułu. Z drugiej strony, oto pełny opis, którego należy się trzymać, aby wykonać tę pracę poprawnie:

  • Aby uzyskać dostęp do zespołu światła tylnego, zdejmij wykładzinę lub plastikową osłonę, aby uzyskać dostęp do zespołu światła tylnego.
  • Użyj śrubokręta lub klucza Torx (gwiazda 6-ramienna), aby otworzyć zespół światła tylnego.
  • Wyjmij żarówkę tylnego kierunkowskazu z wypalonego kierunkowskazu, który wcześniej zdiagnozowałeś za pomocą zewnętrznej kontroli wzrokowej, w tym celu musisz wykonać ćwierć obrotu w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara
  • Zmień żarówkę tylnego kierunkowskazu w swoim Land Rover Defender. Istnieją dwa rodzaje żarówek, żarówki przezroczyste, gdy obudowa jest pomarańczowa, lub żarówki pomarańczowe, gdy obudowa jest przezroczysta, wybierz odpowiedni model dla swojego samochodu

    .

  • Załóż z powrotem żarówkę tylnego kierunkowskazu i zamknij blok światła tylnego, a następnie sprawdź, czy nowa żarówka kierunkowskazu działa we właściwy sposób
Weiterlesen:
Korek wlewu paliwa przyklejony do mojego Land Rovera Defendera, co robić?

Jeśli chcesz więcej samouczków na temat Land Rover Defender, przejdź do naszej kategorii Land Rover Defender.

Ссылка на основную публикацию