Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w moim Mercedesie Classe S?

Niezależnie od tego, czy chodzi o własne bezpieczeństwo, ocenę przydatności do ruchu drogowego, czy o uniknięcie mandatu, zapewnienie ciągłego działania żarówek kierunkowskazów jest niezwykle ważne. W rzeczywistości żarówki to części zużywające się, które w przewidywalny sposób przepalą się w miarę upływu czasu i w rezultacie będą wymagały wymiany. Najprawdopodobniej jesteś na tej stronie, ponieważ jeden z twoich tylnych kierunkowskazów jest wypalony i martwisz się o to jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w Twoim Mercedesie Classe S, umieściliśmy tę treść, aby nauczyć Cię, jak robić to wszystko samodzielnie, bez konieczności wizyty u technika samochodowego. W pierwszym kroku przyjrzymy się sprawdzeniu przepalonej żarówki tylnego kierunkowskazu w Twoim Mercedesie Classe S, a w drugiej części, jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w Twoim Mercedesie Classe S.

Skąd wiesz, czy żarówka tylnego kierunkowskazu w Twoim Mercedesie Classe S jest przepalona lub wymaga wymiany?

Kiedy prowadzisz swój samochód, nie masz możliwości ciągłego sprawdzania wszystkich funkcji bezpieczeństwa swojego Mercedesa klasy S. W rzeczywistości często się spieszysz i prawdopodobnie wsiądziesz do samochodu, wyruszysz w podróż i odłóż go natychmiast, nie tracąc czasu na okazjonalne sprawdzanie. W związku z tym ważne jest, aby od czasu do czasu poświęcić trochę czasu na sprawdzenie stanu reflektorów i kierunkowskazów. Całkiem możliwe, że ty mieć wypalony tylny kierunkowskaz w swoim Mercedesie Classe S, ale go nie zidentyfikowałeś. Oto dwie proste techniki sprawdzania, czy tylny kierunkowskaz w Twoim samochodzie nie działa lub czy musisz go szybko zmienić:

  • Kiedy się zatrzymasz, włącz zapłon w swoim Mercedesie Classe S, a następnie na przemian włącz lewy i prawy tylny kierunkowskaz i wysiądź z samochodu, aby sprawdzić, czy działają.
  • Zwracając uwagę na dźwięk twoich kierunkowskazów. Prawdę mówiąc, w każdym samochodzie jest sygnał dźwiękowy, który informuje o a żarówka tylnego kierunkowskazu spalona w Twoim Mercedesie Classe S, zdasz sobie sprawę, że czas pomiędzy każdym „kliknięciem” jest znacznie bliższy, oznacza to, że będziesz musiał Zmień żarówkę tylnego kierunkowskazu; lub przed. Od Ciebie zależy sprawdzenie i zatwierdzenie, który z nich jest wypalony przez kontrolę wizualną, jak w pierwszym podejściu pokazanym powyżej.
Weiterlesen:
Oświetlenie silnika pozostaje w Mercedes Benz S Class

Możesz mieć inną żarówkę do wymiany, na przykład jedną ze świateł mijania Mercedes Classe S lub światła pozycyjne w Mercedes Classe S, nie wahaj się przejrzeć nasze publikacje, które pomogą Ci zrealizować tę zamianę.

Wymiana żarówki tylnego kierunkowskazu w moim Mercedesie Classe S

Przejdźmy teraz do najciekawszej części tego artykułu, jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w Mercedesie Classe S? Należy pamiętać, że ta procedura jest dość prosta, będziesz musiał uzyskać dostęp z wnętrza bagażnika do reflektora, otworzyć go i Wymień wypaloną żarówkę kierunkowskazu tylnego w swoim samochodzie;. Jeśli jest to żarówka na przednim kierunkowskazu w Twoim Mercedesie Classe S, zobacz naszą konkretną treść. Z drugiej strony, oto szczegółowe kroki, które należy wykonać, aby poprawnie wykonać tę czynność:

  • Aby uzyskać dostęp do zespołu światła tylnego, zdejmij wykładzinę lub plastikową osłonę, aby uzyskać dostęp do zespołu światła tylnego.
  • Użyj śrubokręta lub klucza Torx (gwiazda 6-ramienna), aby otworzyć zespół światła tylnego.
  • Wyjmij żarówkę tylnego kierunkowskazu z wypalonego kierunkowskazu, który zdiagnozowałeś wcześniej w tym artykule przez zewnętrzną kontrolę wzrokową, w tym celu musisz wykonać ćwierć obrotu w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara
  • Wymień żarówkę tylnego kierunkowskazu w swoim Mercedesie Classe S. Istnieją dwa rodzaje żarówek, przezroczyste żarówki, gdy pokrywa jest pomarańczowa, lub pomarańczowe żarówki, gdy pokrywa jest przezroczysta, wybierz odpowiedni model dla swojego samochodu

    .

  • Załóż z powrotem żarówkę tylnego kierunkowskazu i zamknij blok światła tylnego, a następnie sprawdź, czy nowa żarówka kierunkowskazu działa we właściwy sposób
Weiterlesen:
Mercedes klasy S, który ginie podczas jazdy

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Mercedesa Classe S, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Mercedes Classe S.

Ссылка на основную публикацию